Šta je novo?

Teniski Centar "Nole"

Zato što nije profitabilno, tj za njih nije oportuno i ekonomski isplativo trenutno. Treba i plaćati zakupninu i naknadu za uredjenje gradjevinskog zemljišta, a Srbija nema potencijala da desetine hiljada dece udara lopticu. Nemaju ljudi para za skup sport, nego samo sirotinjski: fudbal, basket, odbojka i rukomet, može i vaterpolo.
 
Ako nije isplativo kako funkcionišu tolikintereni koji se iznajmljuju na sat?

Svi oni treba to isto da plate, zar ne?

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
^ma tereni su vise zanimacija za roditelje da nesto rade, ovi na Dorcolu, kakve pare...
Ima para, ali kada se time bas bavis cimas, ali sumnjam da bi se Novakovi roditelji danas cimali za te pare, nema ni potrebe, mogu u penziju, ali eto da imas neku zanimaciju, makar i ne donosila nista.
 
Čekaj Milisave, brate slatki, pa to nije ni približno isto. Svi tereni, tačnije ogromna većina su divlji tereni, najčešće sagradjeni na tudjem (čitaj: državnom zemljištu). Uz njih idu i baloni za fudbal, sve je to jedna divljina, gde nije plaćeno ni zemljište, ni naknada za uredjenje gradjevinskog zemljišta, samo je plaćena gradnja objekta. Stoga se sa ovim ne može porediti. Pošto država nije sankcionisala tu divljinu od terena, Djokovići su racionalno propračunali: mi da platimo milione za zemljište, pa naknadu za uredjenje gradjevinskog zemljišta isto milione, i na kraju klinci odu kod Ćire, Špire, Mike ili Žike da udaraju lopticu jer oni mogu da dampinguju cenu za 30% jer nisu platili ništa. Pa zašto bismo to radili, napustimo lokaciju i investiramo na kamatu.
 
Sprema se turnir ...
teniskicentar01-2020-06-03-23-24-52.jpg
 
Ne treba Srki plata, ja verujem da ovde ima dosta volontera kojima će biti čast da rade za vas i džabe.
:ROFLMAO::ROFLMAO: Ma da, radiće ljudi za osmehe i pohvale, a račune će plaćati ljubavlju i lepim mislima. :ROFLMAO:
Jbt koliko Štokholmaca i podanika u zadnje vreme...
 
Pa možda. Ali garantujem ti da na forumu ima bar pet osoba koje su u fazonu ''čovek je u pravu, raditi za Noleta bi bila dovoljna privilegija, ne treba još i plata''. XD
Prođi malo kroz forum, znaš kakve se sve neo-feudalističke ideje prosipaju...
 
:ROFLMAO::ROFLMAO: Ma da, radiće ljudi za osmehe i pohvale, a račune će plaćati ljubavlju i lepim mislima. :ROFLMAO:
Jbt koliko Štokholmaca i podanika u zadnje vreme...
što štokholm?

malo ima ljudi na koje Srbi mogu biti ponosni, a on je svakako najveći sin (apsolutno bez sarkazma - lik je veličina, bez premca)

e sad, to što njegov uspeh, povezuju s kontriranjem mrskom "zapadu", druga je šolja čaja:)
 
Poslednja izmena:
Licno poznajem coveka koji je radio za Djokovice.
Pokusavali su da mu ne plate, da ga zakinu.
Sljam.
 
Čovek je neosporivo jedan od najboljih, ako ne i najbolji teniser ikada. Ali to što dobro udara lopticu nije preduslov za ama baš ništa drugo. To što je odličan sportista ne znači da ne može istovremeno da bude i šljam. A s obzirom na to šta sve on i familija rade i muljaju, da ilegalno gutaju javno zemljište i uništavaju spomenike, da plaćaju ljude minimalac, pod uslovom da ih plaćaju, da pokušavaju da unište i otmu reke Stare planine, i još XY stvari, mislim da zasigurno i bez umanjivanja njegovih sportskih dostignuća možemo da kažemo da su i on i familija mu - šljam na koji niko ne treba da se ugleda, niti da ih veliča, ni za šta osim za ono što je postigao na terenu.
 
Знамо сви да посао води тата кријући се иза имена сина.
 
Čovek je neosporivo jedan od najboljih, ako ne i najbolji teniser ikada. Ali to što dobro udara lopticu nije preduslov za ama baš ništa drugo. To što je odličan sportista ne znači da ne može istovremeno da bude i šljam. A s obzirom na to šta sve on i familija rade i muljaju, da ilegalno gutaju javno zemljište i uništavaju spomenike, da plaćaju ljude minimalac, pod uslovom da ih plaćaju, da pokušavaju da unište i otmu reke Stare planine, i još XY stvari, mislim da zasigurno i bez umanjivanja njegovih sportskih dostignuća možemo da kažemo da su i on i familija mu - šljam na koji niko ne treba da se ugleda, niti da ih veliča, ni za šta osim za ono što je postigao na terenu.
ne razumem poentu povezivanja njega, s degen familijom..

gledaj, apsolutno je jasno da je on, a spram razmišljanja/prosuđivanja, hmmm, problematičan, al on nije filozof, no udarač loptice

najbolji ikad

eto:)
 
Ja sam nekada davno saradjivao sa njima, ali sam prestao jer nisu plaćali.
Ali tu je stric bio glavni problem.
Ali stvarno je problem što su se slizali sa gradskim prodavcima magle i tako uzimaju zemljište na 25-tom kako im se ćefne.
Čak su i na beogradskoj hronici rekli iz zavoda za zaštitu spomenika, da nisu dali odobrenje za proširenje kompleksa, ali jesu iz gradske vlasti.
I verujem da je tako.
A oni da su imali obraz nisu smeli da se bahate i tek tako proširuju.
Ali tako je kako je!
Pojedinci gledaju samo svoj interes
 
Ja sam nekada davno saradjivao sa njima, ali sam prestao jer nisu plaćali.
Ali tu je stric bio glavni problem.
Ali stvarno je problem što su se slizali sa gradskim prodavcima magle i tako uzimaju zemljište na 25-tom kako im se ćefne.
Čak su i na beogradskoj hronici rekli iz zavoda za zaštitu spomenika, da nisu dali odobrenje za proširenje kompleksa, ali jesu iz gradske vlasti.
I verujem da je tako.
A oni da su imali obraz nisu smeli da se bahate i tek tako proširuju.
Ali tako je kako je!
Pojedinci gledaju samo svoj interes
I jel će da se pusti da se kompleks proširi ili će se uraditi nešto konkretno?
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ozu
Čovek je neosporivo jedan od najboljih, ako ne i najbolji teniser ikada. Ali to što dobro udara lopticu nije preduslov za ama baš ništa drugo. To što je odličan sportista ne znači da ne može istovremeno da bude i šljam. A s obzirom na to šta sve on i familija rade i muljaju, da ilegalno gutaju javno zemljište i uništavaju spomenike, da plaćaju ljude minimalac, pod uslovom da ih plaćaju, da pokušavaju da unište i otmu reke Stare planine, i još XY stvari, mislim da zasigurno i bez umanjivanja njegovih sportskih dostignuća možemo da kažemo da su i on i familija mu - šljam na koji niko ne treba da se ugleda, niti da ih veliča, ni za šta osim za ono što je postigao na terenu.
srdjan je šljam, nolo i žena mu, deluju ko neki new-age debili...


možda grešim...
 
Кад се вратимо на почетак ове теме, прича се прво о Новаковом центру у блоку 45, земљишту на НБГ, и одједном, дали им из града терене код базена на Дорћолу.
Иницијално је ова свињарија од стране града и тадашње власти, после се Ђоковићима осладило доле и почели су да се шире. Да је у старту дато земљиште на НБГ, све би било ок.
 
I jel će da se pusti da se kompleks proširi ili će se uraditi nešto konkretno?
Pa kaže žena iz zavoda za zaštitu da oni nisu bili za proširenje, ali je grad odlučio drugačije.
Pa i za očekivati je da tu postoje razni pritisci, Đokovići koriste svoju popularnost.
Mene tu najviše nervira što su uzeli deo zelenila oko spomenika.
Recimo to je sitnica, ali je baš bahato!
A inače živim u dr Ivana Ribara na NBGD baš tu gde je Nole dobio ponudu od grada da pravi kompleks. I par puta je lično dolazio na lokaciju, ali eto ništa se nije desilo.
A to na Dorćolu ispada nešto slično kao što je otac Jelene Dokić hteo da uradi na NBGD.
I siguran sam da je problem u roditeljima, a ne u tim vrhunskim sportistima.
 
Vrh