Šta je novo?

Teniski Centar "Nole"

Bogami .... sve su bahtaiji, do prošle godine imali smo bar drugu traku, a sad šetaj do obaloutvrde sa sve pešacima, decom...

Gago poslala na mail slike...iako nema od toga ništa, bar da meni savest bude mirna :)
 
Постали су синоним за бахатост. Па да су њих двојица сам Новак опет би било превише. Инсајдер би требало да се позабави начином на који су терени спортског центра 25. мај постали терени тениског центра Новак.
 
Al' sam ih maločas zbog te ograde napsovao (ali bez pogrdnih reči) kad sam prolazio tuda. Koliki je to debilizam, ja ne mogu da poverujem.
 
nova":1riwdgqp je napisao(la):
Bogami .... sve su bahtaiji, do prošle godine imali smo bar drugu traku, a sad šetaj do obaloutvrde sa sve pešacima, decom...

Gago poslala na mail slike...iako nema od toga ništa, bar da meni savest bude mirna :)
Нова одлично, а можда им дође из гузе у главу и виде да се људи буне и негодују, па онда следеће године не буде оваквих ограђивања стазе и сличног.
Али, увек то али, пошто су дебелокожци, алави и ништа их се не дотиче, можда ограде и до обалоутврде, па онда неће моћи у опште туда да се пролази !
 
Sada su kriminalci i svima smetaju... Kada sam pre godinu dana pisao o bahatosti i pljacki pola vas ih je branilo... Super... :bash:
 
Zasto se ne bi tako ponasali? Udvornistvo i idolopoklonstvo kome su Srbi skloni obicno dovodi do nasilnistva, bahatosti i osecanja svemoci na drugoj strani. Retki su ljudi koji tome odole. Zato treba menjati mentalitet.
Mediji i njihovi moralni i eticki kodeksi su glavni krivci.
 
Feanor":2utrv52h je napisao(la):
Sada su kriminalci i svima smetaju... Kada sam pre godinu dana pisao o bahatosti i pljacki pola vas ih je branilo... Super... :bash:
Pa početni principi i koraci su bili svi ok.

Da je gradska administracija iole normalna ovoga ne bi bilo. Oni su pravi krivci, a ova dva hoštaplera to samo koriste....kao i svaki drugi investitor.
 
@relja
+1 :)
za BiBibibibibibI :lool: :laugh: :lool:

relja":3o4m4fln je napisao(la):
Ovako je svake godine.
Prve godine, dok su još postavljali ogradu, ja nastavio da vozim bicikl po stazi, i na kraju sam prošao kroz metal detektor na ulazu pored zabezeknutog obezbeđenja :) bibibibibi....

:kk: :lool: :laugh: :gobb:
 
Pa početni principi i koraci su bili svi ok.
Da je gradska administracija iole normalna ovoga ne bi bilo. Oni su pravi krivci, a ova dva hoštaplera to samo koriste....kao i svaki drugi investitor.

Brate, oni nisu odvojeni vec cine jedan sistem.
Sistem pljacke i bahatosti...
Nisam mogao da verujem da su pre neki dan zatvorili most na adi zbog njih...
Zao mi je samo onih ljudi koji Novaka izdvajaju iz ove price kao da je mentalno zaostao i da ne moze da sabere 2 i 2... Kao da ne zna sta se desava i kako se desava...
Stvarno nemam vise reci...
 
Evo moram da dodam, posto vidim da niko ne reaguje...

Objavili su da je turnir u problemu i da mozda vise ne bude u Srbiji... Ja kad sam pricao da je turnir bacanje para i pljacka, da nema publiku - vi ste me napadali za manjak patriotizma, lazno optuzivanje i ne znam ti ja sta jos...

Taj turnir je pojeo milone evra nasih para (Djokovici u dilu sa DS-om) i sada puj pike ne vazi... Takodje ti isti Djokovici su podrzali Tadica na izborima (mada mu ni to pored svih ostalih nije bilo dovoljno) kao sto sam najavio pre godinu dana...

Taj "turnir" je jedna velika sarena laza za ovaj glup narod... Prodaja patriotizma na kilo i pljacka u isto vreme... Ove godine ga nisu igrali ni nasi teniseri - O cemu vise da pricamo?!

Sad vidite za 3 godine koliko je para otislo na turnir i objasnite sebi da je to baceno u bunar... :bash:
 
Зашто нико не реагује?

Јер је проценат опљачканих пара у овом случају на нивоу статистичке грешке у односу на стотине других појединаца, фирми, дирекција, предузећа који деценијама успешно пљачкају милијарде евра наших пара....
 
Sada je glavna stvar sta ce biti sa zemljistem jer definitivno nema takmicenja sledece godine.
 
Tebe sam pozivao da reagujes jer si tvrdio da to nije pljacka i pravdao si sve sto se desava oko toga, napadao si me da sam hejter i ne znam sta jos... A ja sam samo ukazivao pre godinu dana na sve sto se danas desava dok ste vi pevali pesmice o Noletu koji je podigao imidz Srbije i ostale idolopoklonicke detalje...

Drago mi je da si se izjasnio da ti par miliona evra nije nista specijalno od kradje...

Razume se da zemljiste ostaje poklonjeno familiji Djokovic i teniskom centru NOLE - koji nam poboljsavaju imidz u svetu... :bash:
 
@ Feanor

Reče mi čovek kome je normalno da tajkun dobije zemljište memorijalnog centra 40 godina planiranog kao autobuska stanica i zida čoping mol.....

:lol:
 
Vidis po celom forumu pozivas ljude da argumentovano diskutuju a ti menjas teze i lazno optuzujes druge za nesto sto nikad nisu rekli...

Miskovic je osvedocen tajkun i lopina i bar ljudi za njega ne govore da nam poboljsava imidz u svetu (kao da me za imidz kod zapadnih kolonijalista zabole cosak), ne snima bilbord kampanje za pola miliona evra i jos da mu tapsu takvi kao sto si ti... Za njega ne postoji misljenje da je najveci Srbin od svih i jos sto sta...

Sto se tice tog zemljista rekao sam sta sam imao na temi o tome... Ja bar nisam glasao te koji Miskovicu poklanjaju i prodaju... A za koga si ti glasao?!
 
843117_417465525000634_260130339_o.jpg


"Tenis se u Srbiji pojavio 1903. godine, kao sekcija Prvog srpskog velosipedskog (biciklističkog) društva."
 
Od ovoga nema nista vise ti nece smetati jlaki
 
jlaki":2rcqf10t je napisao(la):
843117_417465525000634_260130339_o.jpg


"Tenis se u Srbiji pojavio 1903. godine, kao sekcija Prvog srpskog velosipedskog (biciklističkog) društva."

^ Situacija sa Jlakijeve fotografije mi je prva asocijacija na "Serbia Open".
 
То онај "поштена" прича о којој сам причао на мојим форумским почецима?!
 
^^ jlaki odličan komentar, a ^ fotografija je by nova ;)
 
Vrh