Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

I to ti je najveći problem kod ovog snimka?

Nadam se da će ova bu**** što vozi gradom sa sekirom u gepeku završiti u zatvoru bar na nekih 30 dana.
Zasto bi isao u zatvor sta je uradio!?
Verbalnim putem resetovao bahatog gastoza u porseu koji nije smeo da izadje iz auta.
 
Šta god da je taj "Švajcarac" uradio, cilj taksiste sa sekirom je bio šta? Ja shvatam da se mnogo šta uradi u besu, afektu, al aman šta će mu sekira uopšte u kolima. Da je neka alatka, dizalica, šta ga znam, al sekiru voziti u kolima, pa i da je vozi, al potegnuti na nekoga, i sve da je 100% u pravu, čist je dokaz da ni sa tom osobom apsolutno ne može biti baš sve u redu, ono po pitanju psihe. Pa šta da ga je neko udario, mislim da je kriv. Saobraćaj je to, pa i bahate ne možemo baš klati i rešetati vatrenim oružjem. I posle što se na taksiste gleda kao na vrlo specifičnu sortu ljudi. Pa zato što dobar deo nije, pa evo i ovim primerom, naročito u vinklu. Nije smeo da izađe ovaj iz Poršea. Koliko god da je bio bahat, ako je i bio jelte, pa tolika bu**** baš i nije, a ovaj veliki da ne kažem šta od taksiste, pa što mu lepo nije očitao lekciju goloruk. Sve veliki mangupi. Imaju zna se šta, samo ako drže nešto, onako karakteristično, u ruci. Ne zna niko šta je kome u glavi. Tako je i taj gastos mogao imati pištolj, pa da bude baš veselo.
 
Šta god da je taj "Švajcarac" uradio, cilj taksiste sa sekirom je bio šta? Ja shvatam da se mnogo šta uradi u besu, afektu, al aman šta će mu sekira uopšte u kolima. Da je neka alatka, dizalica, šta ga znam, al sekiru voziti u kolima, pa i da je vozi, al potegnuti na nekoga, i sve da je 100% u pravu, čist je dokaz da ni sa tom osobom apsolutno ne može biti baš sve u redu, ono po pitanju psihe. Pa šta da ga je neko udario, mislim da je kriv. Saobraćaj je to, pa i bahate ne možemo baš klati i rešetati vatrenim oružjem. I posle što se na taksiste gleda kao na vrlo specifičnu sortu ljudi. Pa zato što dobar deo nije, pa evo i ovim primerom, naročito u vinklu. Nije smeo da izađe ovaj iz Poršea. Koliko god da je bio bahat, ako je i bio jelte, pa tolika bu**** baš i nije, a ovaj veliki da ne kažem šta od taksiste, pa što mu lepo nije očitao lekciju goloruk. Sve veliki mangupi. Imaju zna se šta, samo ako drže nešto, onako karakteristično, u ruci. Ne zna niko šta je kome u glavi. Tako je i taj gastos mogao imati pištolj, pa da bude baš veselo.
Smisao celog tvog posta je sta bi bilo kad bi bilo...
Ono sto je konkretno je da mu je covek održao lekciju bez upotrebe bilo kakve sile i da mu vise nece pasti napamet da se mangupira cim udje u Srbiju.
 
Ma ko je uopšte on da bilo kome očitava lekciju? I što pretpostavljaš da je samo jedna strana kriva? Vozi Porše pa zbog toga. To je najveći dokaz bahatosti🙄 Balkan će uvek biti Balkan. Neverovatna potreba da se neko brani, a iz apsolutno neutemeljenih ubeđenja. To što drži tu sekiru u ruci, za osudu je ma ko da je kriv. Taj u Poršeu zasigurno nije počinio baš tako gnusan zločin da mu neko, verovatno ista ili veća baraba (opet pretpostavke, al kad se brani neodbarnjivo), preti na takav način. Nije meni taj snimak kao takav ne znam kako čudan (svašta se dešava), al tvoj stav svakako jeste.
 
U unutrašnjosti taksisti su fini i jeftini.
Ali u Beogradu su takvi kakvi su te ih zato bojkotujem.

Bugarin iz Bregova koji je bio nelegalan taksista sa krš opelom je gospodin čovek za ove Beogradske.
 
Ma ko je uopšte on da bilo kome očitava lekciju? I što pretpostavljaš da je samo jedna strana kriva? Vozi Porše pa zbog toga. To je najveći dokaz bahatosti🙄 Balkan će uvek biti Balkan. Neverovatna potreba da se neko brani, a iz apsolutno neutemeljenih ubeđenja. To što drži tu sekiru u ruci, za osudu je ma ko da je kriv. Taj u Poršeu zasigurno nije počinio baš tako gnusan zločin da mu neko, verovatno ista ili veća baraba (opet pretpostavke, al kad se brani neodbarnjivo), preti na takav način. Nije meni taj snimak kao takav ne znam kako čudan (svašta se dešava), al tvoj stav svakako jeste.
Opet isto..nista konkretno samo demagogija...
 
A ti si konkretno branio kolegu sa sekirom u ruci. Konkretno nema šta. Znaš tačno šta se desilo, ko je kriv, ko koliko bahat itd. Ja sam demagog, a ti sudija, mislim advokat šta već.
 
A ti si konkretno branio kolegu sa sekirom u ruci. Konkretno nema šta. Znaš tačno šta se desilo, ko je kriv, ko koliko bahat itd. Ja sam demagog, a ti sudija, mislim advokat šta već.
Zato sto znam kako je voziti 200km dnevno u gradu gde je pola ljudi kupilo dozvolu,a pola druge polovine bahato.
Ustvari jedva da u Beogradu ima 20% vozaca koji znaju da voze i snasli bi se recimo i Istanbulu.
 
@Markonato
Aha, vi imate dozvolu za uterivanje pravde, i nošenje raznih rekvizita za lakše i teže telesne povrede? Pa ko vas sve skupa tera da se bavite tim poslom? Lepo na neko manje stresno zanimanje i kraj priče.
 
I to teška laž. Cela razvijena Evropa je izgleda oterala tako vozače, pošto nedostaju na hiljade. Kod nas je još uvek smešan procenat vozača stranaca, i to isključivo kod privatnih prevoznika.
 
Ako smo išta naučili na ovoj temi, onda je to da su taksisti uvek u pravu i da oni jedini znaju šta se zaista desilo, čak i u situaciji kada nisu lično bili prisutni. Takođe smo naučili i da se može i 20 stranica raspravljati, i na kraju će biti isto kao i na početku, ti nisi u pravu, taksista jeste.​
 
Da li ima to sto su taksisti poceli da korisrte sportske automobile (Porse, Lambordzini...)?
Po meni je to neracionalno.
 
Nego kako je moguca razlika u Yandexu od tacke A do B u istoj kategoriji a na jednom uredjaju se koristi Android na drugom iOS? Razlika je ~680 na androidu, ~ 890 na iOSu.
 
Android je za sirotinju, pa tu mora da bude jeftinije...
 
Vrh