Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Kako taksista pravi problem,a napala ga dva narkomana?
Људи мало игноришу да има доста наркомана у саобраћају склоних агресији. Једном сам присуствовао таквом судару, један аутомобил је ударио други на семафору код Ушћа и наставио да вози док се није забио у ивичњак код Хајата. Возач тог аута је изашао бунован и почео да јури првог случајног пролазника који је стао да га пита да ли је повређен.
Због таквих нашалост реквизити Богољуба Гагића су ипак неопходни у вожњи.
 
Uvek treba ovako
20240115_090951.jpg
 
Verovatno ceka neku baku da plati račune,realno na tom pesackom u Nemanjinoj nikad i nije frekvencija ljudi.
Mislio sam da je pametnije da prokomentarises onaj napad dva narkomana na taksistu,nego sto covek ceka stranku nije iz obesti stao sigurno.
 
Znači dodjem u tvoju kuću i sednem u tvoju baštu i kažem, pa dobro realno sediš tamo samo leti, ajde ja ću doći i sešću tamo pošto je zima...
Nesto si pomesao kuca je jedno ulica je drugo.
Ja sam juce pet minuta staja k.milosa da sidje polupokretna starija zena koja je bila na pregledu. Razmisljam se da odjavim voznju mislim se ma ko je je... Pobicu se sa nekim koliko mi sviraju i koja je tenzija.
Onda shvatim kako ce ona kuci,pa bolje da mi sviraju 5min,ali sam bar ucionio nesto korisno.
 
Ali to je isto kao i svi ostali vozači koji nepoštuju druge. Najlakše je prosto stati gde god i drmnuti migavce. A niko ne razmisli da možda može dva metara dalje da stane i da nikome ne smeta. Ako je ovde neko hteo da izadje na sred raskrsnice mogao je taksista reći e izvini ne mogu tu da stanem. Tako isto i kad taksista dodje na adresu i čeka, neka stane negde gde ne smeta nikome. Da sam ja došao sa kolicima i meni bilo zeleno, ovaj se sigurno ne bi pomerio jer on čeka
 
Ali to je isto kao i svi ostali vozači koji nepoštuju druge. Najlakše je prosto stati gde god i drmnuti migavce. A niko ne razmisli da možda može dva metara dalje da stane i da nikome ne smeta. Ako je ovde neko hteo da izadje na sred raskrsnice mogao je taksista reći e izvini ne mogu tu da stanem. Tako isto i kad taksista dodje na adresu i čeka, neka stane negde gde ne smeta nikome. Da sam ja došao sa kolicima i meni bilo zeleno, ovaj se sigurno ne bi pomerio jer on čeka
Da li Mozes da verujes da je kolegi stigla kazna za parking stajao u smiljanicevoj stranka kasni,vec tenzija iza njega ispred se oslobodi parking mesto on stane prodje oko sokolovo i snimi ga da nije platio parking😄
P.s. naravno da si u kolicima da bi ti se pomerio. Ja uvek gledam da stanem na bezbedno kad stranka izlazi iako svaki treći ser... Kao sta me vozis Jos 100m...
 
E za to bi uveo da stranka plaća čekanje posle tipa 1-2 minuta. Šta je tako teško izaći i sačekati taksi da dodje, a ne on tebe da čeka...
 
Danas sam dva puta koristio taksi, duze rastojanje. Iznos skoro isti.
Svaka cast regularnim Bgd taksistima na postenju.
 
Ja ovde vidim sledeću sitaciju šta se desilo:
Ona zablokirala raskrsnicu kao i svi ostali, kako taksista da se uključi kad će uvek raskrsnica biti zatvorena?
 
Voleo bi da nismo dobilo Exxpo. Iz razloga sto svi znamo da ce sluziti kao paravan za trpanje jos vise para u njihove dzepove. Korist ce biti mala ili nikakva za grad/zemlju. Mogu da zamislim kolko su bili van sebe kad su culi da je Beograd "pobedio" i kolko je koksa usisano i alkohola popijeno u to ime. Ne znaju vise ni gde ce te pare fizicki da sklanjaju mamicu im
Pogledajte prilog 190536

Nije,ali nije nista novo ili neuobicajeno.
 
Ocekivano da sa Markonato javi i objasni nam kako je bilo, ima covek dobro poznavanje grada, al ovo nije ugao Nemanjine i Kralja MIlutina, vec Beogradske i Krusnke, al dobro blizu je to, sigurno se isto ovako desilo i na Kralja MIlutina i Nemanjine :D
 
Vrh