Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Ni subvencionisanim ni svojim sredstvima kupljenim.
Mama da me moli ne bi vise strajkovao i blokirao grad.
 
Изгледа да смо дошли дотле да ће нам страни инвеститори решавати проблем дивљих таксиста
 
@orion
Nece naravno, oni su zakupci a ne vlasnici zgrade i zemljišta.
Za mesec dana bice to sve kako treba, po tri reda sa 12 taksi vozila, komunalac kod prvog u redu, voznja isključivo po ceni vaucera.. Bice to sve kako treba.
 
Изгледа да смо дошли дотле да ће нам страни инвеститори решавати проблем дивљих таксиста
Pa naravno, samo stranac i moze to da resi, on je ulozio pare i nema dil sa kriminalcima
 
Što da se uklone ležeći policajci?

Kako napraviti dogovor sa udruženjem koje se zove "Bunt-Sloga" tj. sa nekim ko se organizovao da se buni?
Nema logike, jer ako bi postigli dogovor, prestali bi da postoje.
 
Što da se uklone ležeći policajci?

Kako napraviti dogovor sa udruženjem koje se zove "Bunt-Sloga" tj. sa nekim ko se organizovao da se buni?
Nema logike, jer ako bi postigli dogovor, prestali bi da postoje.
Lezeci policajci vec dugo nisu potrebni ovom gradu, bukvalno nema ulice da nema rupe ili neke deformacije.
 
Znači to je razlog zašto imamo toliko rupa na kolovozu. A ja se baš pitao zašto je to tako, zašto ne reaguju na prijave građana. :D
 
Kad već pomenuste ležeće policajce, baš se preteruje sa njima u nekim ulicama. Mnogo je različitih vrsta, često su previsoki. Ok, negde se mora sa fizičkim preprekama, al primera radi, kroz Kneževac ih ima kao da su se deca igrala, pa postavljala po jedan na svakih 300 metara. Ima ih i po evropskim gradovima. Nismo mi tu sad nešto posebni, al čini da ipak malo preterujemo. Na kraju krajeva, neka se malo krene i sa kamerama i svetlećim znakovima za prikazivanje brzine kretanja. Ne usporavaju preterano saobraćaju, a malo nam i sačuvaju živce sa sve trapovima, uz prilično dobar psihološki efekat da se sa gasom ne preteruje na onim rizičnijim deonicama.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: N_L
Треба много више лежећих полицајаца поставити по граду, са стоком не можеш другачије, многи возе као лудаци.
 
Treba adekvatne lezece postaviti a ne ovo sad koje ti polomi auto. No to nije tema, kad procitam da se bune protiv ilegalnih pretpostavljam opet da je cargo, ne oni s kojima stoje na terazijama, aerodromu itd zajedno da deru turiste zajedno.
 
Treba adekvatne lezece postaviti a ne ovo sad koje ti polomi auto.
Pa to je upravo rešenje. Kada ti se izlomne kola nekoliko puta, vrlo lako će ti doći od organa do kog je potrebno.

kad procitam da se bune protiv ilegalnih pretpostavljam opet da je cargo, ne oni s kojima stoje na terazijama, aerodromu itd zajedno da deru turiste zajedno.
Car: go je u stečaju.
 
Треба много више лежећих полицајаца поставити по граду, са стоком не можеш другачије, многи возе као лудаци.
Zbog stoke ispastamo mi savesni vozaci to nije resenje, vec kao sto covek napisa kamere i samo dzepu.
 
Treba adekvatne lezece postaviti a ne ovo sad koje ti polomi auto. No to nije tema, kad procitam da se bune protiv ilegalnih pretpostavljam opet da je cargo, ne oni s kojima stoje na terazijama, aerodromu itd zajedno da deru turiste zajedno.
Kako ja to posten taksista derem turiste?
 
Ne prelazim preko lezecih brzo nego imam sportsko auto, nisko, velike felme pa je prava uzivancija prelazit preko 50 istih u ulici a tek one betonske od 30cm kad zagrebu auto ispod jooj, milina

Tokako legalni taksisti varaju, upale neku 50tu zonu, ne pale taksimetar i sl, znamo sta se vec radi, ne generalisem i ne mislim na sve taksiste ali redovno zajedno stoje i druze se, pogotovo oni s tx tablicama a nisu iz 2 3 veca udruzenja.
Isto na aerodromu, ne prihvataju vaucere nijedni.

Cargo je u stecaju da ali koja firma jer ja da znam aplikacija i dostava hrane rade jos, pa da li su prebacili poslovanje na drugu ili planiraju ne znam, mislim da se ne gase svakako.
 
Kazu mi taksisti, da opet ima posla, da je inflacija ispeglala ono nesrecnio poskupljenje.
Narod ima, hoce, moze i vozi se taksijem.

Tako kaze moj izvor, a meni cene i dalje deluju previsokima.
 
Vrh