Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Nadam se da nije samo obecanje i jos jedna laz rezima, recicu vam sutra iz prve ruke.
 
Mnogo vece igre domacina su u opticaju od samog pukog pokusaja i zelje da sistem bude doveden u red od strane nekog drugog.


Naplati sve što se može !!
 
Meni je sada već zanimljivo iskreno da ih zezam..ranije sam ih samo ignorisao i pravio se da ih ne primećujem ali su postali sve napadniji i napadniji...i sada imam pristup da ih zezam...tipa jedan dan se pravim zbunjeni englez...sutra izgubljeni nemac...a treći put im govorim da sam se već dogovorio sa njihovim kolegom za 80e do centra.
 
CarGo(megan brendirani) je u pitanju nije TAXI, vozio ih neki decko sa Kosova iz leposavica pre 10 dana dosao u Beograd da radi.
 
Возачи Каргоу нису у обавези да полажу тест познавања града?
 
Naravno da nisu, a i nisu u obavezi da imaju 5 godina iskustva na mestu vozaca(dokazuje se preko pio fonda) znaci 5 godina prijavljen u nekoj firmi kao vozac.
 
Koliko ja znam svaki legalni taksista u Beogradu ima TX tablice.
i divljaci imaju regularne TX tablice, samo što ne poštuju pravila kao i regularni koji stoje na taxi stanici u redu i čekaju vožnju. Divljak ostavi vozilo na parkingu i siđe dole u hol za dolaske i "vuče"putnike za rukav, kad obrlati putnika dole u holu ide s njim do svog vozila, ubacuje mu prtljag i započinje vožnju dok regularni taxixsta i dalje čeka svoj red na taxi stajalištu. Eto otprilike u čemu je problem na Aerodromu Beograd, ako ima neko da bolje zna problem taxixsta od mene, neka se javi da mu još bolje objasnim. Radim na Aerodromu punih 23 godine...
 
i divljaci imaju regularne TX tablice
Pa naravno. I zašto se ne oduzimaju vozila nekome sa TX tablicama ko nije taksista? Sve ostalo je zamajavanje. Možemo mi do sutra da pričamo ovde i uvedemo još pet taksi službi, jednu za aerodrom, jednu za bas i još jednu da prokop, dok se ovo ne reši problema će biti. Ovo nije država već kartel.
 
i divljaci imaju regularne TX tablice, samo što ne poštuju pravila kao i regularni koji stoje na taxi stanici u redu i čekaju vožnju. Divljak ostavi vozilo na parkingu i siđe dole u hol za dolaske i "vuče"putnike za rukav, kad obrlati putnika dole u holu ide s njim do svog vozila, ubacuje mu prtljag i započinje vožnju dok regularni taxixsta i dalje čeka svoj red na taxi stajalištu. Eto otprilike u čemu je problem na Aerodromu Beograd, ako ima neko da bolje zna problem taxixsta od mene, neka se javi da mu još bolje objasnim. Radim na Aerodromu punih 23 godine...
To nisu divljaci, to su lopovi!
 
Divljak ostavi vozilo na parkingu i siđe dole u hol za dolaske i "vuče"putnike za rukav, kad obrlati putnika dole u holu ide s njim do svog vozila, ubacuje mu prtljag i započinje vožnju dok regularni taxixsta i dalje čeka svoj red na taxi stajalištu. Eto otprilike u čemu je problem na Aerodromu Beograd, ako ima neko da bolje zna problem taxixsta od mene, neka se javi da mu još bolje objasnim. Radim na Aerodromu punih 23 godine...

Iskustvo mi kaže da i ti gore na stanici umeju da budu divljaci. Pre jedno pola godine, kad je još veći haos bio, išao sam sa onom potvrdom o ceni i niko nije hteo da vozi za te pare. Svi kažu da pitam kolegu iza. Na kraju sam se vratio kod prvog u redu i rekao da mora da me vozi. Komunalci sede u kolima i ćute, naravno.

Inače, vaučer sad kaže 3000, a pre neko veče me izašao 2700 taksi po pozivu, tako da nije kao da bi izgubili pare, nego ko zna koliko hoće da naplate.
 
За викенд ми прича другар, био је у Београду пре три године, од Косовске до Земуна таксиста им је узео око 80 евра. А нашли га на улици, са знаком такси...
 
Vrh