Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

KO ima elementarno samopostovanje i principe ne vozi se sa nelegalnim firmama kao sto je CarGo.
 
CarGo je udruzenje koje pruza usluge svojim clanovima, taxi udruzenja pruzaju usluge ljudima koji nisu clanovi.

Koliko sam primetio za yandex voze vozila sa tx tablom tako da su to regularni taxisti.

Nego tokom dana s cuo podatak da oko 1.000 taxista sa licencama vozi manje od 5h nedeljno, da li je to tacno ili ne? Ako mozete odgovor potkrepite podatkom a ne samo kratkim odgovorom.Ne bi bilo lose da napise neko od iskusnijih koliko koje udruzenje ima taxista. Koliko taxista koristi pored aplikacije udruzenja jos neku aplikaciju?
 
Za yandex vec duze vreme ne voze samo taksisti, sta se desava tu tacno ne znam al izgleda da prodaju svoje applikacije drugim ljudima. Svakako isto ko cargo moze da te zadesi da dobijes vozilo koje nije taxi.
 
CarGo je udruzenje koje pruza usluge svojim clanovima, taxi udruzenja pruzaju usluge ljudima koji nisu clanovi.

Koliko sam primetio za yandex voze vozila sa tx tablom tako da su to regularni taxisti.

Nego tokom dana s cuo podatak da oko 1.000 taxista sa licencama vozi manje od 5h nedeljno, da li je to tacno ili ne? Ako mozete odgovor potkrepite podatkom a ne samo kratkim odgovorom.Ne bi bilo lose da napise neko od iskusnijih koliko koje udruzenje ima taxista. Koliko taxista koristi pored aplikacije udruzenja jos neku aplikaciju?
Od koga si cuo tu glupost?
 
Od koga si cuo tu glupost?
Zar je bitno ako imas pravi presek stanja iznesi ga ako nemas onda je tvoje kao jedna rec koju si iskoristio u poruci. Nista me ne cini srecnijim nego kada neko predstavi dokaze o pravom stanjuu nekoj oblasti da im dokaz za ono sto sam napisao nebi bila poruka onakve sadrzine.
 
@ksander
U tome i jeste poenta iznosi si se gomila pausalnih neproverenih informacija i sad mi za svaku glupost koja padne nekome napamet treba da se pravdamo i tako godinama..
 
CarGo je udruzenje koje pruza usluge svojim clanovima, taxi udruzenja pruzaju usluge ljudima koji nisu clanovi.

Koliko sam primetio za yandex voze vozila sa tx tablom tako da su to regularni taxisti.

Nego tokom dana s cuo podatak da oko 1.000 taxista sa licencama vozi manje od 5h nedeljno, da li je to tacno ili ne? Ako mozete odgovor potkrepite podatkom a ne samo kratkim odgovorom.Ne bi bilo lose da napise neko od iskusnijih koliko koje udruzenje ima taxista. Koliko taxista koristi pored aplikacije udruzenja jos neku aplikaciju?


Ajde molim te pojasni šta je to inovativna pomoć svojim članovima
Ali budi ozbiljan.
Ovo kao 1000 rade ispod 5h čuo sam ,samo mogu da se 🤣🤣🤣
Ako si u kontaktu sa svih 5,6 udruženja pa ti svi dalu podatke ili znaš vlasnika netinformatike ili lupaš
 
Imate udruzenja pa na sajtovima istih moze da se postavi statistika sa nekim izvestajima i tim dokazima bi verovatno doprineli boljoj slici. To je makar lako u 2022.godini. Ako nemate dokaze @BATICA nemojte opet vas uljudno molim da ne govorite da lupetam jer je to odraz vaseg nevaspitanja a to da neko lupa mozete reci nekome vasem sa kojim ste cuvali ovce ili medjusobno vadili praziluk iz dodnjeg dela ledja. Ne znam vaslinka netinformatie niti udruzenja vi clanovi udruzenja ste tu ili nije valjda da ste divlji taxisti?!?
 
@ksander
Ja iako sam rodjeni Beogradjanin imam plan da posle pedesete cuvam ovce i gajim praziluk.. Zaista ti zavidim na tom luksuzu!!!!
 
@ksander

A šta bi trebalo još da postavimo na sajtovima ,ko je čuvao ovce,jeo praziluk....
Jbg čuo sam da lupaš,jel imaš ti dokaze da ne lupaš
A sa ovima što sam čuvao ovce,jbg otišli svi u Nemačku😉
A praziluk jbg ne volim,više sam za mladi luk😉
 
Kako ide posao taksisti? Jel ste se odrali od para u ovih par dana za vreme final foura. Ja znam da ja jesam. Mada koliko pisete po forumu, izgleda kao nista ne radite.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Kako ide posao taksisti? Jel ste se odrali od para u ovih par dana za vreme final foura. Ja znam da ja jesam. Mada koliko pisete po forumu, izgleda kao nista ne radite.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
Sreću čine male stvari,nije sve u lovi
Ne radim,smo po 5h 😉
Maj je za opuštamje...prvo tromesečje ,pozitivna nula pa onda udarnički Juni,Jul,Avgust pa Septembar Maldivi 😉
Nisam zna da se baviš prevozom putnika...
Ps
I ja se vozim svojim vozilom, mada po nekog nekad i povezen 😉 a idem ponekad i peške
 
Poslednja izmena:
^ Na neki nacin, nisam u nelegalnom prevozu ako to mislis.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Kako ide posao taksisti? Jel ste se odrali od para u ovih par dana za vreme final foura. Ja znam da ja jesam. Mada koliko pisete po forumu, izgleda kao nista ne radite.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
Ma nema sanse da jedna nedelja izvuce celu godinu, ja sam licno na odmoru sutra pocinjem da radim.
Kao sto sam vec pisao, ali vecina vas se pravi... Potpuno ista situacija je u Dubrovniku bila u petak, kao u Beogradu...
Nema taksija, a i ako ga nadjes regularni taksista ti trazi 4 puta veci iznos.
Da vam konkretuzujem, dosli ste do centra za 1.000din da vas vrati kuci trazi vam 4.000din kako je to moguce u evropskoj uniji!?
 
@crveni karton
Mozda jeste za nekoga.. Za vecinu normalnih ljudi Dubrovnik je evropska unija, koja ima problem sa taksijem vec u light sezoni. Mnogo veci nego Srbija, tamo regularni taksisti naplaćuju 4 puta skuplje kad nema vozila.
 
A Hrvati su inače po mentalitetu potpuno drugačiji narod od nas pa ćemo sada da padamo u nestvest od iščuđivanja što su i njihovi taksisti lopovi.
 
@leobutters
Kako taj mentalitet nedodje do izrazaja kada nas covek ode u Nemacku da radi, nego se kao ker povinuje njihovim pravilima!?
P. S. Opet tvoj Klasican spin...
 
Vrh