Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Добро вече 🙂 Зна ли неко каква је ситуација са П зградом?
 
Добро вече 🙂 Зна ли неко каква је ситуација са П зградом?
Odbijena im je izmena gradjevinske dozvole,sad se ceka njihov dalji korak i kako ce da ispeglaju papire zbog sprata vise koji su sazidali.Sto se radova samih tice valjda odmicu,nisam dugo bila,nemam informacije iz prve ruke,lamele A,B i C su pred kraj,ostali su parketi,sanitarije,vrata...a D lamela se tek malterise valjda,uradili su grejanje cini mi se
 
Odbijena im je izmena gradjevinske dozvole,sad se ceka njihov dalji korak i kako ce da ispeglaju papire zbog sprata vise koji su sazidali.Sto se radova samih tice valjda odmicu,nisam dugo bila,nemam informacije iz prve ruke,lamele A,B i C su pred kraj,ostali su parketi,sanitarije,vrata...a D lamela se tek malterise valjda,uradili su grejanje cini mi se
Значи питање је колико ћемо још да чекамо ...
 
Pozdrav svima. U Premium 2 fazi smo kupili stan u lameli 12, a garažno mesto u lameli 8, jer je takoreći tu jedino bilo preostalo. Da li možda neko želi da menja garažno mesto u lameli 12 za garažno mesto u lameli 8? :)
 
Dobro veče komšije.
Da li je neko u skorije vreme išao u Premium 2 (lamela1 konkretno) i video kakva je situacija?
Ima li šanse da na leto dobijemo ključeve?

Premium 1, iskustvo....

Nama je rok za useljenje bio septembar 2021, sa produzetkom bez obrazlozenja od tri meseca to mu dodje decembar 2021, uselili smo se krajem septembra 2022, skoro pocetak oktobra, grejanje smo dobili krajem novembra. Sto se tice penala sve je isplaceno po ulasku u stan, nekih mesec dana kasnije.
 
Ja čekam Blok 2 (P zgradu). Za sada imam samo predugovor po kome je rok za useljenje oktobar '22. sa produžetkom od 4 meseca (februar '23).
Da li se penali isplaćuju i nama koji za sada imamo samo potpisan predugovor?
 
Poštovane buduće komšije u premiumu da li ste zadovoljni sa kvalitetom gradnje i sa tim šta ste dobili za uložen novac i kad očekujete da se dobije upotrebna dozvola.
Srdačan pozdrav
 
Mi smo vam ljudi moji došli do cveća.☺️
Sarađujemo sa ovom firmom koja nam sadi.
Sakupljamo novac za dodatne sadnice japanske trešnje.
Zalivamo i negujemo.☺️
3914A455-C69F-418E-B776-335A039D25C9.jpeg
 
Poštovane komšije,
Da li neko ima informaciju vezanu za lamelu 17- premium 2?
 
Ljudi, vi koji ste se već uselili, da li ima problema sa napuštenim psima?
 
Ljudi, vi koji ste se već uselili, da li ima problema sa napuštenim psima?
Bilo je par napada, ali je u zadnjih 20tak dana mirno. Psi su i dalje tu u naselju. Pas koji je ujeo komsinicu u naselju, pre nekih mesec dana, je sklonjen, ali i dalje je tu poprilicno veliki čopor..
 
Treba pozvati sintersku sluzbu,jel to zaista nije prijatno,pogotovu za malu decu
 
Treba pozvati sintersku sluzbu,jel to zaista nije prijatno,pogotovu za malu decu
Preko 20 ljudi je zvalo sve moguce institucije na tu temu, dovedena je i TV ekipa da napravi reportažu, objavljen tekst u novinama.
.. Muvali su se tu par dana, pokupili psa koji je tada ujeo, sto je i bio okidač za tu "akciju", a ostali su i dalje tu.
 
Premium 1 sve traljavo ide...trava se docekala jedva...gelendera jos nema. Mala deca nisu bezbedna u hodniku vec godinu dana. Odrzavanje je jako lose.

Nadam se da je naucena lekcija i da ce kod P2 ici sve to bolje.
 
Zna li neko koji se lokal sprema u prizemlju P zgrade? Prilično je veliki lokal koji se zastakljuje ovih dana
 
Samo da kazem da sam setao po naselju i video sam da je useljen jedan stan u Premiumu 2 u prvoj fazi. Bas neki lepi lusteri okaceni! Blago njima! Kad li cemo mi doci na red?
 
Da li premium 1 ili 2 imaju energetske pasose i koju kategoriju?
 
Vrh