Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

U toj P zgradi ima jedan stan useljen. Izgleda sablasno kad se u okviru nedovršenog gradilišta, vidi useljen stan, noću svuda okolo mrak, sija samo na jednom mestu...
 
Cisto da prenesem utisak sa strane o premijumu. Isao sam da uzmem mere za izradu kuhinje i td i video sta ste kupili. Savrseno nije, ali nista ni razocaravajuce , kad sagledate cenu. Sve je uradjeno u nekom srednjem kvalitetu. Sitnih propusta ima ali nista vise nego bilo gde drugde. Ima napuklih zidova ,ali to je posledica namestanja zgrade i nusu strukturalna ostecenja. Sanirace se gletom. Izvedena kvadratura je veca od projektovane ( stan u kom sam uzimo mere). Generalno kupovina i stanovi su bili ok . Radujem se sto cu raditi namestaj u ovoj zgradi. Projektovano je solidno dobro i prostor je funkcionalan. Ako mi musterija bude zadovoljna - vidimo se. Srecno sa rokovima i popravkama propusta.
 
Ceo ovaj posao je preopterećen neozbiljnim i lošim vođenjem projekta, apsolutnim nepoštovanjem dogovorenog i začinjen potezima kojih bi se i sitni prevarant postideo.

Srećno sa kupovinom tamo
 
Zna li neko kad se useljava Premium 2?
Useljenje u Premium 1 je počelo prošle godine negde u ovo vreme.

Bio sam juče do naselja pa vidim da su postavlhena stakla na terasama, klime u prve 3-4 lamele, pretpostavljam da je unutra sve gotovo, parking asfaltiran.
IMG_7830.jpeg
IMG_7829.jpeg
IMG_7828.jpeg
 
Postovane komsije, posto sam ugovorio izradu namestaja za tri stana , uzimajuci mere prostora mogu reci da su stanovi sasvim solidno finisirani.Propusti su vrlo mali i lako se mogu sanirati. Kao sto sam ranije rekao sve je funkcionalno i dobro isplanirano. Ukoliko nekom treba izrada namestaja po meri preporucujem se. Ponuda je: Besplatno uzimanje mera,besplatni saveti ergonomije i dizajna ( ili po planovima vaseg dizajnera), potpuno besplatna krojna lista ( dajem je bez obaveze da vam ja radim), 10 do 20% popusta na materijal kod dobavljaca, kompletna bela tehnika po 30% nizim cenama, postovanje rokova,placanje na racun , usteda na materjalu gde je to moguce i ono najbitnije moje ruke su 20% od materjala koje placate na kraju ako ste zadovoljni izvedenim stanjem. Pre posla vodim vas da vidite uradjene stanove. Ponuda vazi za Beobulid forumase.
 
Postovane komsije, posto sam ugovorio izradu namestaja za tri stana , uzimajuci mere prostora mogu reci da su stanovi sasvim solidno finisirani.Propusti su vrlo mali i lako se mogu sanirati. Kao sto sam ranije rekao sve je funkcionalno i dobro isplanirano. Ukoliko nekom treba izrada namestaja po meri preporucujem se. Ponuda je: Besplatno uzimanje mera,besplatni saveti ergonomije i dizajna ( ili po planovima vaseg dizajnera), potpuno besplatna krojna lista ( dajem je bez obaveze da vam ja radim), 10 do 20% popusta na materijal kod dobavljaca, kompletna bela tehnika po 30% nizim cenama, postovanje rokova,placanje na racun , usteda na materjalu gde je to moguce i ono najbitnije moje ruke su 20% od materjala koje placate na kraju ako ste zadovoljni izvedenim stanjem. Pre posla vodim vas da vidite uradjene stanove. Ponuda vazi za Beobulid forumase.
Ako imate neke slike okačite? Koliko se kod vas otprilike čeka na primer na kuhinju od dana kada uzmete mere pa do ugradnje?! Hvala na odgovoru
 
Imam preporuku za super majstora za kuhinju i kompletan namestaj po meri. Nama je radio ceo stan i nakon toga jos 5 stanova u kompleksu. Svi smo jako zadovoljni. Prezican, pouzdan i povoljniji znacajno od ostalih (nije iz Beograda). Sto je najbitnije kod njega sve moze, nalazi resenja za svaku zamisao. Nije od onih majstora koji samo sklapaju kutije. Uz namestaj mozete poruciti i kvarc, kaljeno staklo, ostveljenje, slavine, sudopere... Ima svoj prevoz i ekipu koja iznosi materijal. Za kontakt pisite u DM.
 
Da li neko ima informaciju sta je u planu da se otvori u lokalu u nizu Maxiija i Lilly?
 
Dobar dan,

Samo za sve kupce u Premiumu 2, kao i za sve potencijalne kupce u drugim blokovima, da znaju sa kakvim se prevarantima susrecu.

Naime, mi smo kupili stan u Premium 2 kompleksu, lamela 1, ciji je rok za zavrsetak bio 1. septembar 2022. Stan smo samoinicjativno uzeli jula 2023, kako bi krenuli radove jer nismo mogli vise da cekamo (placamo kredit i kiriju). Stan je bez struje, u jezgru gradilista. Investiror je po ugovoru trebao da placa penale od febraura 2023. Kada smo trazili isplatu penala receno nam je da ce se sve isplatiti na primopredaji, sto je 5 punih meseci.

Kada smo dosli na primopredaju i ocekivali da budu isplaceni penali, receno nam je da je odogovrno lice na odmoru i da ce dati izjavu gde kazu da ce penale ispaltiti u roku od 30 dana. Isto to odgovorno lice je potpisalo ovu izjavu.

Nakon toga, niko nam se vise ne javlja na telefon, cak i na sluzbeni Sunnyville broj. 30 dana je naravno proslo. Na nekolikio pretnji tuzbom dobili smo odgovor investirora (nakon isteka roka od 30 dana) da imamo razumevanja i da ce penali biti isplaceni samo da traze malo strpljenja.

Mi danas pokrecemo tuzbu, svi kupci koji treba da preuzmu stan u Premiumu 2 savet je ne prihatajte primopredaju bez isplate penala jer investiror se sluzi prevarantskim forama na nivou sibicara. Ocigledno investitoru odgovara utuzenje jer ce penale u tom slucaju placati za godinu dve dana.

Katastrofalno iskustvo evo vec skoro 2 godine od kada smo kupitli stan, u svakom segmentu od kupovine do komunikacije, agresivni agenti na nivou ulicne bande, bez ikakvog postovanja i empatije prema kupcima.

Pozdrav
 
Ja sam radio za klijenta tužbu i pristali su da plate čim je otišlo na sud.
Naravno da sam tražio i zaplenu sredstava u visini potraživanja do okončanja postupka za svaki slučaj.
 
DA LI NEKO IMA INFORMACIJE ZA P ZGRADU, ŠTA SE DEŠAVA, DOKLE SE STIGLO? KAPARISALI SMO STAN JOŠ 2021., DALI UČEĆE I POTPISALI PREDUGOVOR U MAJU 2022., OD TADA NAS NIKO VIŠE NIKADA NIJE KONTAKTIRAO NI ZA ŠTA, NITI NAM SE JAVLJA.
 
Ima novosti, pošaljite mi broj telefona pa cu Vas dodati u Viber grupu za P zgradu.
 
Danas sam prvi put bio gost u jednom stanu u ovom naselju (premium zgrade) i veoma sam pozitivno iznenađen time što sam video.

Očekivao sam znatno lošije stanove, zgradu na nivou novogradnji u Mirijevu i Karaburmi, ali ono što sam video je znatno iznad toga.

Da su ove zgrade izgrađene u periodu 2010.-2015. mislim da bi glat konkurisale najboljim novogradnjama iz tog vremena.

Izvinjavam se svima na pomalo subjektivnoj poruci i možda malo emotivnijem nastupu. Ali sam zaista jako pozitivno iznenađen onim što sam video u odnosu na ono što sam očekivao.
 
Samo info da se Premium 1 kompletira i staklima za gelendere čime smo na 100% funkcionalnosti.
Tu su voda, struja, grejanje, lift, parking, trava, drveće, ne znam da koš nešto nedostaje.
Nadam se da će i Premium 2 brzo da se useli.
IMG_8252.jpeg
 
U p1 nisam ulazio ali u p2 sam svaki dan jer radim dva stana namestaj i za zadnjih 10 dana dolazili su samo jedan dan majstori da postave vrata u dva stana i jedan dan su postavljena brojila. Neki crnac iz Burundija je tri dana razvlacio ciscenje za njima.Generalno okolo se nesto raducka ali ovim tempom sve ce to potrajati. Ljudi opremaju i nezavrsene stanove a neki dodju vikendom i ceo dan proborave u stanu.
 
Pozdrav svima,

Da li je neko od forumaša u procesu kupovine stana u lamelama iza P1? Da li se okvirno zna kada je planiran završetak radova?
Vidim da su radovi još delimično u nekoj sivoj fazi (lamela D), a organizovana je prodaja za 6. oktobar, pa ćisto da imam neke okvirne smernice, ukoliko postoje.

Hvala unapred :)

1694972356426.png
 

Prilozi

  • viber_image_2023-09-17_17-26-42-345.jpg
    viber_image_2023-09-17_17-26-42-345.jpg
    240,5 KB · Pregleda: 425
Struja u p2 prvim lamelama je pustena. Danas posle duze vremena dok sam radio namestaj u jednom stanu musteriji bili su monteri za strujni ormar. To je u srednjim lamelama. Sledece sedmice plombiraju satove i pustaju struju. To u stvari nista ne znaci jer primopredaja stanova ce pricekati jos. Ako se ubrzaju moglo bi za novu godinu. Stanove mozete obici uvek jer je otkljucano. Mere i namestaj mozete isto kad hocete. Jedan stan je i useljen na tehnicku struju. Posto sam uzimao mere za jos jedan stan, usput sam primetio da su svi stanovi finisirani ali da fale sitni detalji. Moglo bi sve brzo da se dovrsi. I ono najbitnije kvalitet nije premijum ali je sve zadovoljavajuce dobro uradjeno, zidovi,pod,keramika,stolarija,struja....
 
Vrh