Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Nsboom":3alsobi7 je napisao(la):
Da li zgrade imaju liftove?
I EP i kod privatnika ?

Sunnyville zgrade imaju liftove. Ja sigurno ne bih ni razmišljao o kupovini stana u zgradi koja nema lift.
 
Ima li neko konkretnije informacije kad je useljenje? Zadnje sto mi znamo 1 mart
 
Ne razumem, kakvi su ono bezvezni prozori? Ko je to izmislio?
Mali fiksni dole i iznad njega otvarajuce krilo.
E, svasta....:-(
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517598#p517598:gywurua9 je napisao(la):
DIP » Ned Feb 18, 2018 2:50 pm[/url]":gywurua9]Ima li neko konkretnije informacije kad je useljenje? Zadnje sto mi znamo 1 mart
Mi smo do sada imali vise zvanicnih datuma... :bash: Tako da, sada su rekli da do 1.marta zavrsavaju unutrasnjost zgrada i trotoare pored ulice, pa dolazi tehnicka komisija, pa da predaju za upotrebnu dozvolu da bismo mi mogli da prijavimo stanove poreskoj.
Moje misljenje da ce useljenje biti najranije 1.4., ali ne verujem jer ima jos dosta sitnih, a i velikih stvari da se uradi. Ovo pricam za privatnog investitora.
 
EP javio da primopredaja pocinje 26.2. Upotrebnu dozvolu ocekuju do kraja marta.
 
A da li je vama konacno useljenje nakon sto se dobije upotrebna ?
 
Nama je danas javio EP da se mozemo useliti 26-og sa industrijksom strujom ili da cekamo tehnicki prijem za koji ne znaju kada ce biti jer ne mogu da uticu na Elektroprivredu Srbije :bash: Da li jos neko ima ovu informaciju i sta je najbolje raditi? :oops:
 
TMteam":3b12jwta je napisao(la):
Nama je danas javio EP da se mozemo useliti 26-og sa industrijksom strujom ili da cekamo tehnicki prijem za koji ne znaju kada ce biti jer ne mogu da uticu na Elektroprivredu Srbije :bash: Da li jos neko ima ovu informaciju i sta je najbolje raditi? :oops:

Sta je industrijska struja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Struja koju su koristili dok su gradili. Sa bandere takoreci.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
AndUp":3467u1y4 je napisao(la):
Struja koju su koristili dok su gradili. Sa bandere takoreci.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Znaci produzni kabl sa bandere?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
derikoza":nlar6x4m je napisao(la):
AndUp":nlar6x4m je napisao(la):
Struja koju su koristili dok su gradili. Sa bandere takoreci.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Znaci produzni kabl sa bandere?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa dobro ne verujem da je bas tako :) nemam pojma kako to funkcioniše samo znam da nije legalno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
AndUp":2gh8yfns je napisao(la):
derikoza":2gh8yfns je napisao(la):
AndUp":2gh8yfns je napisao(la):
Struja koju su koristili dok su gradili. Sa bandere takoreci.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Znaci produzni kabl sa bandere?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa dobro ne verujem da je bas tako :) nemam pojma kako to funkcioniše samo znam da nije legalno


Sent from my iPhone using Tapatalk


Tj legalno je ali samo dok je gradilište.. ta struja je vrlo jeftina


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene brine kada ce biti taj tehincki prijem i upotrebna dozvola zbog papirologije ako oni ne znaju, kako kazu, ko treba da zna?? :bash:
 
Da, oni ne znaju, ko ce onda znati! Ljudi, ne useljavajte pre nego sto imaju informaciju kada ce dobiti upotrebnu dozvolu, moj savet. Kao sto sam vec rekla, od primopredaje imamo rok od 30 dana da prijavimo stanove poreskoj, a to mozemo kad dobiju upotrebnu dozvolu. Ko ne prijavi u tom roku dobija novcanu kaznu i preksajnu prijavu. Ako sada preuzmete kljuceve imate rok do 26.3. da prijavite porez, ali pitanje je da li ce oni dobiti upotrebnu dozvolu.. Ide lose vreme (minus) ne znam da li ce moci da asfaltiraju i trotoar koji je potreban za dobijanje svih dozvola. Kao u zacaranom krugu smo. :)
 
Danas bi trebalo da bude pusteno probno grejanje, tako mi rekose juce
 
Radovi na prilazu garažama.
7c5890b740ed44c66d36292cd5342368.jpg
d7f8a8f3f00e09f79e3b796bfaa63114.jpg
bdc33cceae20da8f7ed5ac7832670e20.jpg
9a12e81bb04c65846f9a8fbf4296131a.jpg


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Казали су ми у дирекцији у 27 марта,да ће усељење бити сигурно почетком следеће недеље. Ја сам им рекао да немам куд и да улазим да станујем од 1.марта и да гледају како знају у року од месец дана да среде све и да имамо папире за пријављивање у пореском,да не бисмо плаћали казне.Рекли су ми да ствари могу одмах да убацим,а што се тиче мог становања,да ће да разговара са газдом и да ми сутра јави. Усваком случају ја ћу гледати да уђем,јер је важно да има воде,струје и грејања и да могу да идем у ВЦ. Једини проблем су ми ствари,због превоза.Нико неће да вози по овом не времену,а и нове ствари кажу испоручиће,тек кад се буде могло,односно не буде као данас. Тако да знате да се време усељавања приближило. Ваљда ће после у року од месец дана успети да среде тротоаре и све остало,како би био технички пријем и добили улицу и бр. да би могли да се пријавимо. Поздрав.
 
BobLat":3ord4fg3 je napisao(la):
Казали су ми у дирекцији у 27 марта,да ће усељење бити сигурно почетком следеће недеље. Ја сам им рекао да немам куд и да улазим да станујем од 1.марта и да гледају како знају у року од месец дана да среде све и да имамо папире за пријављивање у пореском,да не бисмо плаћали казне.Рекли су ми да ствари могу одмах да убацим,а што се тиче мог становања,да ће да разговара са газдом и да ми сутра јави. Усваком случају ја ћу гледати да уђем,јер је важно да има воде,струје и грејања и да могу да идем у ВЦ. Једини проблем су ми ствари,због превоза.Нико неће да вози по овом не времену,а и нове ствари кажу испоручиће,тек кад се буде могло,односно не буде као данас. Тако да знате да се време усељавања приближило. Ваљда ће после у року од месец дана успети да среде тротоаре и све остало,како би био технички пријем и добили улицу и бр. да би могли да се пријавимо. Поздрав.
Svaka čast! Pa jesu li pustili struju vodu i grejanje? Jeste li kod ep ili privatnika?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Pušteno je grejanje kod privatnika. Bio sam u zgradi u subotu kada su ozračavali instalacije. Rekli su da će se zgrada grejati nadalje. Za struju su rekli da će biti čim puste grejanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520093#p520093:2a2wtn8s je napisao(la):
klm » Pon Feb 26, 2018 5:01 pm[/url]":2a2wtn8s]Pušteno je grejanje kod privatnika. Bio sam u zgradi u subotu kada su ozračavali instalacije. Rekli su da će se zgrada grejati nadalje. Za struju su rekli da će biti čim puste grejanje.
Hvala na ovoj informaciji. Reci nam, da li su najzad zavrsili hodnike? Ja sam bila pocetkom feb i tada jos nisu sklonili one kablove, nisu izmalterisali plafon...
 
Vrh