Šta je novo?

Stranci u (o) Beogradu

Ma htela je baka malo sexa, ali ti nisi ukapirao sa 17 godina... Sada bi uveliko imao Reisepass sa svojom slikom.
Ako se drzi kao Seron Stoun, zasto da ne? Ja mogu realno s nekom do 50-55 godina, 60 mozda. Bez para i interesa mislim. Sve preko toga je mazohizam.
E sad dal bi Noki mogao pitanje je. Ako je situirana, hoce imovinu da ostavi njemu umesro nezahvalnim naslednicima... onda sredstvo ipravdava cilj u tom slucaju :)
 
Urnebeano Gizmo, urnebesno! Eksplodirala tema... Pravimo Igoru posao... to je sve kad nije hteo da mi dozvoli temu o seksualnosti... onda briši svuda okolo 😊
 
Svi kao uvređene mlade samo zato što neko da svoje (poprilično objektivno) mišljenje.

Šta ulice nam nisu prljave? Fasade nisu zapuštene? Vazduh nije zagađen?
Neko je napisao da se ljudi kratko šišaju zbog vrućine. Hoće to, baš je vruće u Beogradu od oktobra do aprila. Mora da i devojke zbog vrućine stavljaju kilo šminke.

Kuhinja je individualna stvar, pa sam tako pričao sa ljudima koji ne vole hranu u Italiju, ali će većina za našu hranu reći da je ukusna.

Svuda se mnogo puši, što je nenormalno za sve osim za nas.

Pišete kao eto sve mi to znamo, ne treba niko da nam otvara oči. Ne bih se složio, a poslednji izbori to potvrđuju. Pola ljudi ne vidi svet oko sebe, a druga polovina misli da je to što vidi dobro.

Ništa loše da se čuje mišlejenje sa strane. Kao i sa svim u životu, kritika može biti pozitivna, a još ako je iskrena i bez zle namere je više i nego dobrodošla.

Ili je i Arčibald Rajs pre 100 godina trebao da prećuti sve što je video i doživeo jer mi to sve znamo i niko ne treba da nam otvara oči?
 
Da, ja sam napisao i napisaću ponovo:

Ruskinja (ako je uopšte stvarna) jede g..na što se tiče izjave da se svi šišaju na kratko jer vole zatvor i kriminal i da je srpska hrana bezukusna. Nema pojma o čemu priča, i zaslužuje da je napenale za te dve stvari.

U ostalim stavkama je uglavnom u pravu.

Eto.
 
Neko je napisao da se ljudi kratko šišaju zbog vrućine. Hoće to, baš je vruće u Beogradu od oktobra do aprila.

Temperatura do 30 stepeni: Evo kakvo će vreme biti u oktobru


Januar 2023. bio je drugi najtopliji u Srbiji, septembar treći najtopliji u istoriji, oktobar drugi sa najvećom temperaturom


Ne znam šta tu nije jasno. I oko ovoga neću popustiti nimalo niti promeniti stav i za jednu trunku.

Reći da je Srbija prepuna muškaraca koji su kratko ošišani je jedenje g...na, jer je prosto neistina, odokativna odvala. Reći da oni koji se tako šišaju, rade to zbog loženja na zatvor, je isto neistina i odokativna odvala. Reći da je srpska hrana bezveze je odraz neznanja i slepila, ili prosto lenjosti da čovek nađe bilo šta mimo Maxi kuhinje.

I samo neka takve Ruske snobovke nastave da jedu g..na s takvim neistinama, siguran sam da će to jako doprineti boljem razumevanju i ophođenju prema njima.


Ke...tori snobovski.
 
Ja nisam ni odgledao to... šta je već okačeno, članak, video... neki komentari na b92 se spominju...

Ja za anonimne žene koje traže pažnju i nešto bi da kažu nemam baš puno vremena u ovom životu. 😊

Našim momcima nešto zamerati u poređenju sa Rusima... je tek smejurija 😊
 
Temperatura do 30 stepeni: Evo kakvo će vreme biti u oktobru


Januar 2023. bio je drugi najtopliji u Srbiji, septembar treći najtopliji u istoriji, oktobar drugi sa najvećom temperaturom


Ne znam šta tu nije jasno. I oko ovoga neću popustiti nimalo niti promeniti stav i za jednu trunku.

Reći da je Srbija prepuna muškaraca koji su kratko ošišani je jedenje g...na, jer je prosto neistina, odokativna odvala. Reći da oni koji se tako šišaju, rade to zbog loženja na zatvor, je isto neistina i odokativna odvala. Reći da je srpska hrana bezveze je odraz neznanja i slepila, ili prosto lenjosti da čovek nađe bilo šta mimo Maxi kuhinje.

I samo neka takve Ruske snobovke nastave da jedu g..na s takvim neistinama, siguran sam da će to jako doprineti boljem razumevanju i ophođenju prema njima.


Ke...tori snobovski.

Hrana. 100% individualna stvar. Ako napiše hrana mi je najgora na svetu, to je samo njeno pojedinačno mišljenje. I ne znači da nije tačno za nju.

Kad se priča o šišanju na kratko misli se na izbrijavanje kose sa strane, i da jeste, to je (kao) kriminalni stil. Odeš na utakmicu (košarka, fudbal) gde su kao neki opasniji navijači i videćeš jedan karakterističan stil. Odeš na aerodrom i vidiš frizure onih taksista što vuku za rukav, tipičan wannabe kriminalac.
Kao što su trenerke bile zaštitni znak 90ih.

I sad, od svega rečenog, ti uzmeš izjavu o frizuri i kreneš nekog da najedaš govnima. Znači s njom se slažeš u 90% stvari, ali eto čim je rekla nešto što ti misliš da nije tačno ide najedanje.

Da je hrana bezveze, je 100% stvar ličnog ukusa.

Za neke kuhinje se može reći da su manje ili više higijenske, ali ukus zavisi od pojedinca i od onoga na šta je navikao.
 
Hrana. 100% individualna stvar.
Ne baš. Postoje neke univerzalne zakonitosti šta spada u dobru hranu.

Idiotkinja je prosto u svom naletu ludila i snobizma lupila glupost i to joj ne treba oprostiti.
Kad se priča o šišanju na kratko misli se na izbrijavanje kose sa strane, i da jeste, to je (kao) kriminalni stil. Odeš na utakmicu (košarka, fudbal) gde su kao neki opasniji navijači i videćeš jedan karakterističan stil. Odeš na aerodrom i vidiš frizure onih taksista što vuku za rukav, tipičan wannabe kriminalac.
Kao što su trenerke bile zaštitni znak 90ih.
Koliko gluposti spakovanih u par rečenica.

Muškarci se danas šišaju kraće sa strane da bi izbegli da im, kad kosa malo poraste, glave izgledaju ko lopte. Takođe, stil o kome priča(te) nije počeo sa navijačima već od američkih marinaca. Opet, sa razlogom. Lakše održavanje, jeftinije, udobnije, glava bolje diše, i uz to izgleda dobro na većini muškaraca (za razliku npr od današnjeg fegetskog brokolija)
I sad, od svega rečenog, ti uzmeš izjavu o frizuri i kreneš nekog da najedaš govnima. Znači s njom se slažeš u 90% stvari, ali eto čim je rekla nešto što ti misliš da nije tačno ide najedanje.
Da, baš tako.

Mora da se zna šta su objektivne kritike/samokritike , a šta koprofilija i patološko laganje ili pak atenšn-horisanje.
Da je hrana bezveze, je 100% stvar ličnog ukusa.

Za neke kuhinje se može reći da su manje ili više higijenske, ali ukus zavisi od pojedinca i od onoga na šta je navikao.
Netačno.

P.S.
Pošto počinješ da propovedaš o samokritici i pominješ Arčibalda Rajsa, evo jedan bonus za tebe:

Prođi taj spisak rezultata i vidi koliki procenat pominjanja Arčibalda Rajsa čine moji postovi.
 
Uf drago mi je da mene Bender nikad nije ovakao izdriblao, uvek je bio trpeljiv sa mnom 😄 ... nisam uspeo da mu trigerujem tu žutu minutu nikad... makar često ga preispitivao...

Al dopada mi se živa polemika... Čekamo odgovor Duke23... 🥤
 
1. Za pusenje je u pravu.
2. Srpska kuhinja je uglavnom orijentalna, pa logicno da nije poznata Rusima
3. Stanovi su uglavnom skupi u odnosu na to sta nude
4. Ima mnogo divljih taksista, a ni legalni nisu jeftini
5. Trziste rada, katastrofa,
6. Mentalitet razlicit od ruskog mnogo
7. Birokratija, jaka
 
Uf drago mi je da mene Bender nikad nije ovakao izdriblao, uvek je bio trpeljiv sa mnom 😄 ... nisam uspeo da mu trigerujem tu žutu minutu nikad... makar često ga preispitivao...

Al dopada mi se živa polemika... Čekamo odgovor Duke23... 🥤
Čista koprofilija.

Bolidi prodaju i jedu krastavac i parče leba na komad, a nekome s..u o hrani.

A u komentaru o frizurama se vidi koliko su glupi i uskogrudi postali kao nacija, kad misle da ako kod njih u Rusiji robijaši i gopnici vole kratke frizure, da je to tako i u ostatku sveta. Pa oni jadni onda nisu videli ništa više od sveta dalje od Belorusije i Kavkaza jbt. Tužno. Misle da kako je nešto u ZNDu tako je u ostatku sveta... Auh.

Jedino jadnije od njih takvih neukih bolida jeste kad neko ko zna za bolje uzme da ih brani u tim komentarima.

A ako budem dovoljno zaludan, uzeću pa ću napraviti i popis i anketu po ulicama i autobusima pa da vidimo baš koliko ima muškaraca sa kratkom kosom, i koliko njih to praktikuje jer se lože na kriminalce.

Kao što rekoh gore, jedno je objektivna kritika, a drugo je laganje, izmišljanje i atenšn-horisanje.
 
Da tu se slažem... Ne znam oko kratkih frizura šta je tačno rečeno. Jednoličnost, kriminal... Hvala dragom bogu da sam odrastao ovde... Kad vidim te ženskaste frizure i kosicu na sve strane na muškarcima... znači... Mislim ne smeta mi ako nekom stoji... Ima takvih momaka koji to umeju da iznesu... Ali to na zapadu forsiraju na sve momke danas i baš feminizuju... Baš se teško gleda...

Naravno i praktični aspekt kratke frizure je nesumnjiv... Nekima stoji lepo 0 oko cele glave, nekima 0.5 oko glave, gore malo duže ili gore malo više kose... 95% muškaraca se snađe s tim sasvim lepo...
 
Ову црнкињу разумем. Сигурно није лако када сви пиље у тебе.
 
Ja sam jednog Amerikanca crnca proveo kroz BG pretproslog leta... Bas je crn ono afrički crn nije braon... kao sa Haitija da je... mnogo lep momak u faci isto... Vil Smit je prosek za njega.

Nisu nas puno zagledali ljudi... Odveo sam ga u Walter na ćevape u Galeriju. Sećam se da je par puta rekao. This mall is huuuge. Lepo je jeo, nije se žalio. Hteo je prvo gulaš negde da jede, ja sam mu rekao ne znam bro gde gulaš ovde u galeriji...

I naravno za BNV je rekao da je tako u Majamiju svuda 😊 odakle je on inače. Tako da on nije video problem. Išli smo skroz od Kališa do Ade peške... Baš super momak... Odveo sam ga i hram da mu pokažem na kraju... Zapalio je sveću, naučio sam ga da se krsti pravoslavno 🙂 hehe.. On je bio impresioniran unutrašnjosti hrama više od mene...
 
Bili smo već u Galeriji kad je to poželeo... Mislio je da je tamo veći izbor hrane...
 
Ову црнкињу разумем. Сигурно није лако када сви пиље у тебе.

па није. али опет, ми то радимо јер нам је чудно да их видимо, малтене атракција. мада, морам да признам да у Јерковићу црнци више и нису атракција, као ни Арапи
 
Crnkinja nije rekla da svi gledaju u nju, rekla je da joj je bedak što nema više crnih ljudi. Pa msm, jbg, nema.

Takođe se žalila da nosi perike a da je ljudi osuđuju kad otkriju da to nije njena kosa. Ne znam šta očekuje u tim situacijama, aplauz i tapšoram...

P.S.
Stvarno jbt, gulaš u Galeriji... :D Pa tržni centri su anti-sve autentično. :D

I da, dobra je stara Hercegovina.
 
Ne baš. Postoje neke univerzalne zakonitosti šta spada u dobru hranu.

Idiotkinja je prosto u svom naletu ludila i snobizma lupila glupost i to joj ne treba oprostiti.

Koliko gluposti spakovanih u par rečenica.

Muškarci se danas šišaju kraće sa strane da bi izbegli da im, kad kosa malo poraste, glave izgledaju ko lopte. Takođe, stil o kome priča(te) nije počeo sa navijačima već od američkih marinaca. Opet, sa razlogom. Lakše održavanje, jeftinije, udobnije, glava bolje diše, i uz to izgleda dobro na većini muškaraca (za razliku npr od današnjeg fegetskog brokolija)

Da, baš tako.

Mora da se zna šta su objektivne kritike/samokritike , a šta koprofilija i patološko laganje ili pak atenšn-horisanje.

Netačno.

P.S.
Pošto počinješ da propovedaš o samokritici i pominješ Arčibalda Rajsa, evo jedan bonus za tebe:

Prođi taj spisak rezultata i vidi koliki procenat pominjanja Arčibalda Rajsa čine moji postovi.

Jeste, baš se muškarci/klinci u Srbiji šišaju na kratko jer to tako rade američki marinci. I šuškavci su nošeni zato što su ih nosili sportisti.
Važi.
Glava bolje diše i zato se klinci tako šišaju. Aham.

Doživljaj hrane je individualan.

Pominješ Rajsa jer se uklapa u tvoju priču o "staaaarom Beogradu". Rajs je bitan kao fenomen prihvatanja kritike.

A jedina kritika koju ti smatraš da nije dobra jesu "frizure".

Kritika za hranu nije kritika i svih 8 milijardi ljudi na ovom svetu imaju pravo ili da vole i da ne vole pljeskavicu, i svi su u pravu.

Šta misliš o Srbiji? Sve ok, ali ljudi su naprasiti. Kažem da ima mnogo zaje*******anih ćelavaca i najedu me govnima.
 
Jeste, baš se muškarci/klinci u Srbiji šišaju na kratko jer to tako rade američki marinci. I šuškavci su nošeni zato što su ih nosili sportisti.
Važi.
Glava bolje diše i zato se klinci tako šišaju. Aham.
Ma ne, šišaju se na kratko jer su bili u zatvoru ili vole kriminal. Aham.
Doživljaj hrane je individualan
Nije.
Pominješ Rajsa jer se uklapa u tvoju priču o "staaaarom Beogradu". Rajs je bitan kao fenomen prihvatanja kritike.

A jedina kritika koju ti smatraš da nije dobra jesu "frizure".
Da, zamisli, od 7 njenih kritika prihvatio sam 5 a odbacio 2. Sram me bilo.
Šta misliš o Srbiji? Sve ok, ali ljudi su naprasiti. Kažem da ima mnogo zaje*******anih ćelavaca i najedu me govnima.
I u Americi se iste ovakve stvari i reakcije dešavaju kad neko lupeta i laže o njima.

P.S.
I7lk9kpTURBXy9jMDEzZDM4ODhjZGQ4ZjdlNDVlYWE4MjYxOTcwOWU4Zi5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAF
 
Poslednja izmena:
Slikom dokazuješ tačno šta?
Da neko smatra kisele krastavce i neku rakiju za nešto što bi radije jeo od srpske kuhinje?
I to im je toliko bolje i nedostaje im toliko da i ovde to jedu i piju umesto naše kuhinje?
Pa to je ona i napisala, a i ja ti kažem da su ukusi različiti.

Zar snobovsko prenemaganje o hrani ne bi bilo da jedu neke gluposti samo zato što je "in" a ne ono što jedu od prvog pića koje su popili u životu.

Sto ljudi sto ćudi. I dalje misliš da se neki pretvaraju da im je taj krastavac ukusan?

Ili to ili im je Putin svima ugradio čip u glavu da im izmeni stanje svesti kako bi se pretvarali da vole tu hranu.

Što se frizura tiče tvoje je da misliš šta hoćeš.
Kao što si uradio test sa krastavcem uradi i sa frizurama. Kad stigneš, bude ti usput napravi sliku na dolaznom terminalu na aerodromu i slikaj one što vuku za rukav. To su oni svi tako isto potšišani zbog vrućine.
Bio sam tamo pre 3 dana. Prvi utisak koji imam je wannabe kriminalaci.

Ti si se u suštini i složio sa onim što je napisala i onda te je to valjda iznerviralo (da li istina, da li gordost što neko nešto govori loše o onom što ti smatraš svojim) i dobio si izliv žuči jer neko ne voli neku hranu i muške frizure.
 
Crnkinja nije rekla da svi gledaju u nju, rekla je da joj je bedak što nema više crnih ljudi. Pa msm, jbg, nema.

Takođe se žalila da nosi perike a da je ljudi osuđuju kad otkriju da to nije njena kosa. Ne znam šta očekuje u tim situacijama, aplauz i tapšoram...

P.S.
Stvarno jbt, gulaš u Galeriji... :D Pa tržni centri su anti-sve autentično. :D

I da, dobra je stara Hercegovina.
Ko je ziveo u podsaharskoj Africi, zna da su 99% crnkinja osisane na nularicu i nose perike. Ja se iznenadim kada vidim da crnkinja ima svoju kosu, posto to nije normalno.
 
Vrh