Šta je novo?

Stari savski most - Most Miladina Zarica

Gde sa Starim savskim mostom?

  • Povezati Blok 70 sa Adom Ciganlijom

    Glasovi: 185 36,3%
  • Povezati Veliko ratno ostrvo sa Zemunom

    Glasovi: 65 12,8%
  • Neka druga gradska lokacija

    Glasovi: 30 5,9%
  • Pokloniti most drugoj opštini u Srbiji u skladu sa potrebama

    Glasovi: 166 32,6%
  • Most treba da ide u staro gvožđe

    Glasovi: 40 7,9%
  • Ne znam

    Glasovi: 23 4,5%

  • Ukupno glasača
    509
Po gornjem "kraku" sam prolazio peške. Ide se uskim prolazom uz neke kuće, šupe, a postoji na jednom mestu i neka ograda.
Donji je još jedina mogućnost. ;)
 
Ako imas Ladu Nivu,mozes i kroz tarabu.Branik Nive je skoro kao kljun buldozera.Kad sovjeti to naprave nije za salu :)
 
c.s.i.":vsdg2lpo je napisao(la):
Po gornjem "kraku" sam prolazio peške. Ide se uskim prolazom uz neke kuće, šupe, a postoji na jednom mestu i neka ograda.
Donji je još jedina mogućnost. ;)

Hvala.

Kad budem tamo nekim poslom verovatno ću peške izviditi da li može da se prođe pre nego da probam kolima.


edit: forum radi veooooooma uspoooooooreno, koji mu je
 
Stavljaju semafor na ukljucenje automobila u tramvajsku basticu kod zgrade rada neznam kako se zove ulica cini mi se da ce biti dva za svaku traku po jedan kako nebi kola blokirala tramvaj moja predpostavka :kafa:
 
direktor":3fm1lqst je napisao(la):
Stavljaju semafor na ukljucenje automobila u tramvajsku basticu kod zgrade rada neznam kako se zove ulica cini mi se da ce biti dva za svaku traku po jedan kako nebi kola blokirala tramvaj moja predpostavka :kafa:
То је улица Земунски пут !
 
aowbbo.jpg
 
+ 1
kako je lepo nocu sijao
al sad valjda kriza . . . pa su sijalice skupe . . . :notok:

a stari železnički gotvo sav zarđao, bar da da omalaju da se ne brukamo :shok:
 
1944, nemačka fotografija nastala pre američkog bombardovanja železničke stanice u kojem je stradalo Sajmište :rolleyes:

2011-09-30-019.jpg
 
Aјој, на местима БАС-а и Ласте ливаде спремне за стамбене зграде а на месту паркинга прелеп паркић.....а онда....
 
@relja
+ 1 :) za sličicu mosta

eh. . . . kad bi naš Zeks nju malo popustio kroz svoje ruke i makinu . . . :)
 
БГБ - Београдско Гробље Бродова
ако погледате снимак кандидатуре Београда за Олимписјке игре '92 видећете да тих бродова уопште није било на савској обали, они су се ту створили тек током 90их
 
Jer su ih parkirali po srbiji i jer su radili imali posla sve se to moze preparkirati na druge lokacije
 
Preparkirati ili jos bolje srediti i napraviti umetnicki prostor, prostor za jeftino stanovanje, angazovati ih na kraju krajeva u nekoj industriji...

Ima milion resenja koja nisu skupa, ali nikoga ne interesuje da resava taj problem.
 
jovanovm":3kck8th0 je napisao(la):
Ima milion resenja koja nisu skupa, ali nikoga ne interesuje da resava taj problem.
Јер не сматра да ту уопште постоји проблем...
 
Sta mislite,koliko bi kostala nadogradnja mosta da dobije pesacko-biciklisticku stazu i sa uzvodne strane?
 
vucko":3910jl63 je napisao(la):
Sta mislite,koliko bi kostala nadogradnja mosta da dobije pesacko-biciklisticku stazu i sa uzvodne strane?
Mislis nizvodne. Postoje stepenice sa te nizvodne strane sa strane Starog grada, ali su zatvorene za upotrebu (pregradjene sipkama). Verovatno i jeste planirana staza cim postoje te stepenice, a koliko kosta... hm, pa zavidi koliko se ko ugradi
 
Dragi moji nekadasnji sugradjani,most sa ovom ruznom zelenom bojom izgleda kao da ga je neko na brzinu stavio na ove bele stubove pa zaboravio da ga ukloni.Ako ste makar malo organizovani trebali bi ste pokrenuti peticiju da se ofarba u belo,konacno osvetli i ukloni ova apokalipsa na obali ispod mosta koja je tu bila i kada sam ja ziveo u Bg pre 20 godina i jos uvek je tu,samo starija,zardjalija i odvratnija.
 
Fedor":267qjqoo je napisao(la):
Dragi moji nekadasnji sugradjani,most sa ovom ruznom zelenom bojom izgleda kao da ga je neko na brzinu stavio na ove bele stubove pa zaboravio da ga ukloni.Ako ste makar malo organizovani trebali bi ste pokrenuti peticiju da se ofarba u belo,konacno osvetli i ukloni ova apokalipsa na obali ispod mosta koja je tu bila i kada sam ja ziveo u Bg pre 20 godina i jos uvek je tu,samo starija,zardjalija i odvratnija.
Еее, не причај о префарбавању зелене боје. То се овде сматра за јерес.
 
Neznam zasto se sve celicne konstrukcije po difoltu farbaju u zeleno ili eventualno plavo evo i most za obrenovac :kafa:
 
Fedor":3dtxmx8y je napisao(la):
Dragi moji nekadasnji sugradjani,most sa ovom ruznom zelenom bojom izgleda kao da ga je neko na brzinu stavio na ove bele stubove pa zaboravio da ga ukloni.Ako ste makar malo organizovani trebali bi ste pokrenuti peticiju da se ofarba u belo,konacno osvetli i ukloni ova apokalipsa na obali ispod mosta koja je tu bila i kada sam ja ziveo u Bg pre 20 godina i jos uvek je tu,samo starija,zardjalija i odvratnija.


Eeee, ali bela se prlja. Ko će to posle da pere? Bolje odmah u prljavo sivu. ;)
 
Meni se svidja zelene boje jer su svi mostovi razlicite boje.Recimo gazela je crvena a brankov plav.Preko ade siv i.t.d.

Ondak metro most da bude zut da bi zavrsili opus boja,ili crn :p
 
Vrh