Šta je novo?

Stari savski most - Most Miladina Zarica

Gde sa Starim savskim mostom?

  • Povezati Blok 70 sa Adom Ciganlijom

    Glasovi: 185 36,3%
  • Povezati Veliko ratno ostrvo sa Zemunom

    Glasovi: 65 12,8%
  • Neka druga gradska lokacija

    Glasovi: 30 5,9%
  • Pokloniti most drugoj opštini u Srbiji u skladu sa potrebama

    Glasovi: 166 32,6%
  • Most treba da ide u staro gvožđe

    Glasovi: 40 7,9%
  • Ne znam

    Glasovi: 23 4,5%

  • Ukupno glasača
    509
Стари савски мост, мај09
DSC_0597.jpg


Сад кад Интермост иде у стечај губим наду да ће ико поправити ово расвету која никад није нормално ни прорадила
 
Претпостављам да ће пред универзијаду да је поправе, а после...хехе...ко зна...

Дефинитивно та расвета није доброг квалитета чим тако често цркава...
 
Bilo je pregorelo dosta svetiljki na mostu, prijavljeno inspekciji :cool:

Po njihovom nalogu rasveta je popravljena, ali novi kvarovi su se pojavili vec posle par dana.
 
Evo i kakav sam odgovor od inspekcije dobio, povodom dekorativne rasvete na ovom mostu:

..."Dana 14.04.2009. Goran Tomasevic, odgovorno lice za radove na dekorativnom osvetljenju iz preduzeca "Intermost", ad je izjavio da dolazi do pregorevanja sijalica zbog vibracije mosta; da je dekorativna rasveta na mostu jos uvek u fazi probnog rada i otklanjanja nedostataka."...
 
c.s.i.":wgjh6j45 je napisao(la):
Evo i kakav sam odgovor od inspekcije dobio, povodom dekorativne rasvete na ovom mostu:

..."Dana 14.04.2009. Goran Tomasevic, odgovorno lice za radove na dekorativnom osvetljenju iz preduzeca "Intermost", ad je izjavio da dolazi do pregorevanja sijalica zbog vibracije mosta; da je dekorativna rasveta na mostu jos uvek u fazi probnog rada i otklanjanja nedostataka."...
Ne rekoše možda koliko će godina trajati taj probni rad?
 
Ма, од инспекције нема никакве вајде...на знам чему служи уопште...

Ја сам имао проблем са неком техничком робом, обзиром да нисам наишао на сарадњу да се проблем реши, чак су се и подсмевали и рекли да их пријавим инспекцији, тржишна инспекција ми је после неколико дана после пријаве јавила да је урадила свој посао тј предложила другој страни да отклони проблем, проблем је делимично решен на два дана, када сам позвао инспекцију да питам зашто/како, рекли су ми да инспекција има једино могућност да опомене пријављену страну и они их послушају у зависности од тога ко је власник фирме, а ако хоћу да идем даље, да ангажујем независног вештака који би доказао квар, па приватна тужба суду и индиректно су ми рекали да се не зезам са том фирмом ако сам паметан...тако лепо је цела прича од стране инспекције била замотана у украсни папир да је то невероватно...

Ово није иста инспекција као она за мост, али претпостављам да су од исте користи као и тржишна...никакве...;)
 
Стари савски мост, јул09
(коначно да видим да светле сви рефлектори)

DSC_8557.jpg
 
Nurko7000":2h8vd6i0 je napisao(la):
Стари савски мост, јул09
(коначно да видим да светле сви рефлектори)
Zamalo. Hvale desno dva reflektora.
 
Beh ubeđen da sam ostavio komentar sinoć, no da ponovim.

Fotka je fenomenalna Nurko :kafa:
 
Zaista gotivna fotka, dobar ugao.. ;)


..pa i na Brankovom izgleda da ne radi par.. :(
 
Da li je ikada razmatrano prosirenje mosta,makar za po jos jednu traku po smeru?Mislim da sam video u blicu kada su pominjali oko izgradnje nekog mosta u blicu da bi nadogradnja kostala 10-15 miliona evra ako se dobro secam...
 
vucko":3jrtjp03 je napisao(la):
Da li je ikada razmatrano prosirenje mosta,makar za po jos jednu traku po smeru?Mislim da sam video u blicu kada su pominjali oko izgradnje nekog mosta u blicu da bi nadogradnja kostala 10-15 miliona evra ako se dobro secam...
Sve i da jeste sad je gotovo kad su već završili rekonstrukciju. A i nema potrebe ako se već gradi novi most. Tramvajski most nikad i nije opterećen u tolikoj meri da bi imao 4 trake.
 
Niti vecu opterecenost treba dozivati, jer tu ide tramvaj...jedino ako bi to prosirenje bilo da se potpuno odvoji tramvajski saobracaj od automobilskog, (znaci da budu 4 trake, ali 2 za automobile i 2 za tramvaj) onda bi mozda imalo smisla.
 
То да, да се додају коловози са обе стране, да трамвајска баштица буде тотално одвојена у средини, да тако долази до раскрснице са Владимира Поповића, да се Владимира Поповића продужи према Ушћу и да се настави на Булевар Николе Тесле, још да се денивелише раскрсница са Булеваром Михајла Пупина... Слатки снови! :)
 
Oce li se "pojacati" svetlu na novom zeleznickom? nesta se slabo vidi iz daljine...
 
Da, to sam primetio, baš im se pokvarilo osvetljenje. Sinoć sam sedeo na Brodiću, i tačno se vidi kako im pola refletkora ne radi, osvetljuju nešto čudno itsl... :/ Šteta, mada sumnjam da će iko to raditi sada posle Univerzijade.
btw Na Starom savskom opet riknjavaju sijalice. Meni ti ljudi nisu jasni.
 
Da...ja sam video sinoc da na strani ka Gazeli ne rade sijalice na pola luka mosta. Ostale su radile...
 
Ma koriste najjeftinije sijalice sigurno neke kinseke krseve i kablove su im sigurno isto losi pa jedno vodi do drugog, sta su u instalaciji ustedeli ce sad tri puta platiti u odrzavanju.
 
Сијалице су, бар на овим нижим рефлекторима које се дају видети при преласку, марке Philips...
 
Vrh