Šta je novo?

Stari mlin

Koliko ovi radnici rizikuju,pa niko do njih nije vezan! :o
A moram da kažem da bi realizacijom ovog projekta,rekonstrukcijom fasade susedne zgrade Bigza,a nadajmo se i izmeštanju Bipa-a i konačno završetku Prokopa sa obnovljenom Gazelom taj značajan deo grada dobio vrlo pristojan izgled.
 
Popodne sam prolazio gazelom, stoje bager i kamion i ograda naravno i nista se nedesava, sem bagera i kamiona nema nikakvih drugih naznaka da bi uskoro nesto pocelo da se radi.
 
Au sad sam videp fotke sa prethodne strane, super, moram da priznam iz kola ovo sa krovovima nisam primetio, barem ne sa nase nbgd strane.
 
Ha ha ha ha, Kole nebaksuziraj, m a d a, nebi se cudio da sutra na studiu B ne osvane identicna reportaza
 
:shok: Шта је следеће?Метро? :D
 
Prokop.Vidis da dizemo sve projekte iz prasine.A metro cemo drugi put zapoceti i njega ostaviti na pola zavrsenog :p
 
Pu, pu, pu, samo da ove sa starim mlinom ne ureknemo...

Mada, pametan investitor koji ima kapitala zapravo i treba da gradi kada je kriza. I materijali, i rad su jeftiniji. A onda sa malo srece pustis objekat bas kad jenjava kriza... (naravno, ovo je uz pretpostavku da nije ceo svet krenuo u 3 ... i da nije nastupila depresija :laugh: )
 
JohnyBgood":hpeeuetg je napisao(la):
Mada, pametan investitor koji ima kapitala zapravo i treba da gradi kada je kriza.
Ако није и њега докачила. Ево, ја бих радо сада купио неки ок половњак, јер је цена приступачна, али џаба, кад је криза и мене зекачила....

А ако су власници Грци, не знам колико им је паметно да улажу у страну земљу, а њихова је у говнима....
 
Pa zato treba stedeti kad su vremena dobra :p, klasicna prica o cvrcku i mravu.

Grcka drzava je trosila kao da je "1999" dok im je islo dobro pa kad su se vremena promenila toliko su duzni da niko normalan nece vise da im pozajmljuje sada kad im najvise treba. Plasim se da ce to biti i nas slucaj, sa jedinom razlikom da mi nikada nismo ni usli u neka dobra vremena, ovi nasi su u stanju da skrckaju milijarde a da se narod o to ne ogrebe bas ni malo.

Inace, bas u krizi postoje ogromne gomile kapitala koji se plasi da udje u bilo kakav projekat. Na ulozene pare u Americi, Japanu, i drugde je kamata sada prakticno 0% jer su se svi stisli i drze gotovinu (ili zlato) a banke se plase da taj novac daju u zajmovima. Srbija i Beograd, samo da se napravi neki osnovni red (nas najveci problem je regulativa-birokratija-reket) bi mogao dosta toga da privuce jer nas problem nije kao drugde visak kapaciteta, nego imamo upravo obrnut slucaj - nedostaje SVEGA - ali se svako pametan plasi da ulaze zbog opsteg reketa i nedostatka pravne sigurnosti.
 
Evo jos par slicica od juce, polako napreduju :)

imag0520z.jpg


imag05201.jpg


imag05221.jpg
 
Bice jako jako slicno onome sto smo dosada objavili i sto je na sajtu soravie. Uskoro nadam se vise informacija. Ostanite uz Beobuild :)
 
шта су оно рекли, хоће ли неки странци долазити или ће бити хотел Стари млин?
 
Super sto se pocelo sa izgradnjom.Sa obnovljenom gazelom bas ce oziveti kraj :kk:
 
JohnnyLee":3c1j0r3o je napisao(la):
шта су оно рекли, хоће ли неки странци долазити или ће бити хотел Стари млин?

Navodno pregovaraju sa vise hoptelskih lanaca. Suska ce da ce biti Radisson :)
 
Ako je onaj projekat sa sajta onda je to prilicno ocajno. Drago mi je da se stari mlin rekonstruise ali ono je po meni s pravom iskritikovano na prethodnim stranicama. :notok:
 
@njujork14
+2 :) za sličice
napokon je krenulo da se radi . . . . . :)
 
JohnyBgood":vsz10pmv je napisao(la):
Ako je onaj projekat sa sajta onda je to prilicno ocajno. Drago mi je da se stari mlin rekonstruise ali ono je po meni s pravom iskritikovano na prethodnim stranicama. :notok:

Pa da. +1
 
meni se i dalje ne svidja ova kula napred sto zaklanja BIGZ... sto i vecini na prethodnim stranama

nadam se da su zbog krize smanjili glad za vise kvadrata, nek ih prebace u ove 2 kule iza ako im je neophodno
 
димњак се, капирам, руши. штета.
 
Nevidim po cemu ova kula toliko zaklanja bigz, zaklanja sa strane a ne sa strane ulice sto je najbitnije i to samo jednim delom a ne citavom duzinom. Meni je ovo ok.
 
Mene vise nervira dizajn te kule, zavrsetak gore je da te Bog sacuva, i zapravo bi bilo puno bolje da je tanja a visa. Ili da su one dve kule pozadi ucinili visim ako bas moraju da izguraju toliko prostroa. Onaj drugi projekat koji je u jednom trenutku istican mi je puno bolji.
 
Vrh