Šta je novo?

Stanovi - naselje Dr Ivana Ribara - konkurs 2008

vsima":1mtebbab je napisao(la):
@Kaca
Hvala na informacijama. Samo Vas molim da kazete da li su struja i voda ukljuceni, posto sam cuo da se ukljucivanje struje mora prethodno najaviti.
Sve je ukljuceno, ima i struja i voda.
 
Pitam se sta mi iz prvog reda zgrada, koji su zavrsili za mesec i po dana, mozemo da ocekujemo... moj spisak primedbi ce imati 200 listova :D
 
Од баскета нема ништа. Кошеви су исечени. :laugh:
zabrinut":3vqjeu39 je napisao(la):
Pridruzujem se cestitkama! Odigrajte koji basket dok se ne napravi guzva! :)
 
@MilosK
Odakle ti da su iseceni? Da li su iseceni samo kosevi ili cela konstrukcija?

Nije da se sekiram, ali ako je to neko vec uradio ovim putem mu se zahvaljujem, jer mi je ustedeo energiju koju bi na to utrosio.
 
Не знам одакле и ко је секао, али је конструкција исечена до бетона. По преузимању кључева смо обилазили насеље и буквално сам стајао на одсеченом делу конструкције.

vsima":3sv2y6je je napisao(la):
@MilosK
Odakle ti da su iseceni? Da li su iseceni samo kosevi ili cela konstrukcija?

Nije da se sekiram, ali ako je to neko vec uradio ovim putem mu se zahvaljujem, jer mi je ustedeo energiju koju bi na to utrosio.
 
Njihova računica kaže da za stan od 80 kvm treba 160 hiljada EUR.
Možda jedino ako računaju i kamatu na 30 godina, inače bi cena od 2000 EUR/kvm bila poptuno smešna.


edit: naselje sagrađeno za 2 godine???


edit2: Đilas pominje pare iz budžeta, a cena iznad proizvodne cene???
 
Jel moze neko da slika ta mesta gde su bili kosevi. Ja sam bio prekljuce i bili su tamo.
 
vsima":b81vqvb6 je napisao(la):
@MilosK
Odakle ti da su iseceni? Da li su iseceni samo kosevi ili cela konstrukcija?

Nije da se sekiram, ali ako je to neko vec uradio ovim putem mu se zahvaljujem, jer mi je ustedeo energiju koju bi na to utrosio.
Ako su stvarno iseceni meni je bas zao jer imam dva klinca koji su bili jako odusevljeni sa njima.
 
Градоначелник је заиста невероватно успешан човек. Успео је да од 731 породице пронађе једну која је апсолутно задовољна овом куповином стана и да је ''пре рока'' доведе пред камере. Позивам га да дође и у понедељак, када нас буде мало више, да демократски поразговарамо. Знам да чита форум.
 
tatica":314ox83f je napisao(la):
Градоначелник је заиста невероватно успешан човек. Успео је да од 731 породице пронађе једну која је апсолутно задовољна овом куповином стана и да је ''пре рока'' доведе пред камере. Позивам га да дође и у понедељак, када нас буде мало више, да демократски поразговарамо. Знам да чита форум.

Meni su izuzetno zanimljive one mlade lepe aktivistkinje u delegaciji iza Gradonacelnika. Interesuje me koju ulogu u ovoj prici one imaju?
 
Sa snimka koji je postavio nikola011 izvukao sam sliku i čini mi se da stvarno nema koševa???
Ajde da pogledamo zajedno



Ako je ovo tačno prosto mi je neverovatno da je neko isekao koševe
 
Iskrene cestitke svima koji su se danas uselili!!! Zanima me da li je lift u funkciji?
 
@astir
I ja sam posmatrao kad je kamera prolazila pored one decje rakete, znam da su iza nje bili kosevi, ali sada ih ni ja ne vidim.

@dragana123
Lift se pusta u funkciju tek kad se formira skupstina stanara. Oni posle moraju da potpisu one ugovore o odrzavanju, primopredaji i sl.
Sta da ti kazem, od useljenih zgrada u Stepi jos pred prve izbore, pa do danas (kazu da ima 7 ulaza) ni u jednoj se jos ljudi nisu sastali i liftovi jos ne rade ni u jednoj useljenoj zgradi. Kad sam jednu obilazio, ljudi uredno ulaze i izlaze, idu peske, a jos im stoji plasticna kutija na onom dugmetu za lift. Srbija.
 
Danas smo ponovo obisli novo naselje i evo da i ja potvrdim da su kosevi, kao i one sipke koje su, pretpostavljam, bile namenjene za tenis ili odbojku nestale sa lica zemlje.
Cudno je to sto se to desilo za manje od 24 sata...

Sto se tice Studija Dj i Djilasa koji "spava tamo" samo cu reci UZAS!
Ni jedan novinar da ga pita za cenu kvadrata, za rokove koji su probijeni, nego samo prenose tesktove napisane na Andricevom vencu, strasno!

Hajde da ne mracim vise, komsije su se uselile, uskoro cemo i mi ostali i to je najbitnije.
 
Кошева заиста вечерас нема, уклонили су их мајстори по хитном налогу из градске управе. Носачи који су вирили из бетона су одсечени да се деца касније не би повређивала. Морамо се сложити да је кошаркашки терен удаљен неколико метара од десетина станова била заиста глупа идеја некога ко везе нема са оним што урбанизам и архитектура треба да представљају.
Наравно да мислим да деца морају да имају спортска игралишта, али за то је много боље да Град стотинак метара од зграда, у ливади испод гаража асвалтира хектар разних терена и са неколико рефлектора омогући провод до зоре - који стотине станара неће спречавати да спавају, или уче. А Шапић нека се досети па обезбеди тренере-волонтере са ДИФ-а и из спортских савеза, нека организују лиге и турнире.
 
Nadam se da će odraditi neki pametniji sadežaj na ovom prostoru od terena i zelena trava je bolje rešenje a sprave za vežbanje bi bile bolja stvar. Najgore bi bilo da ostane ovaj asvalt bez koševa.
Za terene ima stvarno mesta iza garaže koliko ima je volja pa da naprave i za tenes odbojku košarku itd.
A mogao bi Šapić i bazen da odradi sada kada je predsednik opštine.
 
A betonske tribine su ostale i sad ce da igraju fudbal i prave jos vecu buku i galamu
 
Da dodam igrace u pivo a onda ce i flase da se vuku po terenu
 
astir":2ak77zra je napisao(la):
Sa snimka koji je postavio nikola011 izvukao sam sliku i čini mi se da stvarno nema koševa???
Ajde da pogledamo zajedno



Ako je ovo tačno prosto mi je neverovatno da je neko isekao koševe
Nazalost koseva nema,Potvrdio mi je drug koji zivi u bloku 45 i setka se iz radoznalosti naseljem zadnjih dana.

Nelegalno naselje koje je jugozapadno vec pokazuje svoje negativne strane.
 
astir":31td2nrm je napisao(la):
Sa snimka koji je postavio nikola011 izvukao sam sliku i čini mi se da stvarno nema koševa???
Ajde da pogledamo zajedno



Ako je ovo tačno prosto mi je neverovatno da je neko isekao koševe
Nazalost koseva nema,Potvrdio mi je drug koji zivi u bloku 45 i setka se iz radoznalosti naseljem zadnjih dana.

Nelegalno naselje koje je jugozapadno vec pokazuje svoje negativne strane.
 
Vrh