Šta je novo?

Stanovi - naselje Dr Ivana Ribara - konkurs 2008

Imamao malo problema sa slikama koje su na dodaj.rs
Istekao im je domen

Ime domena: dodaj.rs.
--------------------------------------------------------------
Opsti podaci
Status domena: Istekao
Datum registracije: 25.06.2008 15:26:06
Datum poslednje izmene: 26.06.2012 02:00:04
Datum isteka registracije: 25.06.2012 15:26:06
Naziv registra: Loopia d.o.o.
 
ja sam mislila da cemo imati vise ugradjenih plakara, tako je bar izgledalo na onom prikazu iz kataloga. Kod mene postoji samo plakar u ostavi.
 
Realno gledajući ja nikada nisam ni očekivao da ćemo u stanovima imati bilo šta sem možda sudopere, eventualno onih plakari u ostavama ali takvih je malo stanova.
Ako gledate 'prikaze' skice stanova iz kataloga trebalo bi da imamo komplet opremeljen stan zar ne.
Možda je za ovu cenu neprofitnog stana trebalo tržiti sve to garniture krevete LCD komplet kuhinju itd. To su ostavili za kraj da nas iznedade pred useljenje :laugh:


 
Da li je neko pozvan iz zgrade B3B3 da potpiše ugovor? Ujedno bih zamolila komšije koji su već potpisali ugovor, da mi dostave brojeve telefona sa kojih su pozivani, jer sam imala neke propuštene pozive. Unapred zahvalna!
 
Телефони за обавештења (са информације о датумима усељавања која се добија при потписивању уговора): 3309242, 3309525 и 3228740.
 
Svakako da razumem i podrzavam ljude koji su umesto roletni dobili venecijanere. Koliko sam mogla da vidim neki su dobili i ugradne plakare. Po toj logici mi koji to prilikom useljenja ne budemo imali mozemo staviti kao zamerku u zapisnik?
 
Наравно, јер иста цена квадрата подразумева и исту опрему станова. Ја сам данас управо уочио нове ''бисере'' - у кухињи, на зиду по пројекту и каталогу предвиђеном за кухињске елементе у низу су ставили радијатор, као и у ноднику, у удубљеном делу дугачког зида предвиђеном за плакаре!
 
Drage komsije, da li neko od vas uspeva da udje u svoj buduci stan? Mi smo juce pokusali, ali nazalost nismo uspeli. Da li je pozvan neko od buducih stanara ulaza B3A1.2 za nacrt ugovora?
 
Када купујемо ауто, ципеле, кајмак... увек можемо да пробамо пре него што дамо новац. Када купујемо стан, не можемо ни да му приђемо док не платимо 15 - 20 хиљада евра. Србија - земља чуда!
 
tatica":jb3zg116 je napisao(la):
Наравно, јер иста цена квадрата подразумева и исту опрему станова. Ја сам данас управо уочио нове ''бисере'' - у кухињи, на зиду по пројекту и каталогу предвиђеном за кухињске елементе у низу су ставили радијатор, као и у ноднику, у удубљеном делу дугачког зида предвиђеном за плакаре!

Vama za utehu, a ovo niko nije spomenuo, i u 1.5 sobnim stanovima a verujem i 2.0 sobnim stanovima nisu postavljene roletne na staklenim povrsinama konstrukcije koja sacinjava terasu a to su jedan dvkrilni prozor, balkonska vrata i krilo pored njih, kao i na prozoru prema svetlarniku u kuhinji, a to je vise od polovine staklenih povrsina bez roletni! Dakle roletne u tim stanovima su postavljene samo na tri prozora.
Od "bisera" jos mogu prijaviti da u kuhinji nema ama ni jednog ugradjenog utikaca iznad nivoa radnih ploca osim predvidjenog za aspirator! Pa gde cemo ukljuciti npr.mikser kada je to potrebno?
U ulaznom hodniku u prostoru na zidu predvidjenom za ugradni garderober ugradjen je interfon a suprotni zid prema dnevnoj sobi je dubine svega 41cm. Koji to garderober ima manju dubinu od 50cm?
Naravno, vidljive kanalizacione cevi u kupatilu itd.
 
Juce bio u svom stanu evo slika i nekih nedostataka. U kupatilo nisam mogao da udjem jer je bilo zakljucano a cuvar nam je rekao da su zakljucana sva kupatila zbog kradja.
Evo slika.
A sad malo nedostataka
 
@Abaksial ... uticnice za klime na mestu gde ne moze stati ni polovina unutrasnje jedinice, prozorcici po trpezarijama, valjda zbog izgleda bocne fasade, zadnja kategorija plocica,staklena vrata na spavacim sobama, ulazna vrata kao pre dvadeset godina, kupatila kao pre dvadeset godina...ne zalite za garderoberima, ko zna na sta bi licili i koliko bi trajali. U nasim dvosobnim stanovima imamo sudoperu i jedan radni deo u kuhinji koji izigrava ostavu. Tri mesta za plakare su prazna.
 
Eee pa ljudi docekaste vi vase stanove, posle svih briga, iscekivanja, strahova doslo je vreme potpisivanja ugovora i preuzimanja kljuceva. Malo vas poznajem ovde na ovom forumu, ali par ljudi znam sa prethodnog foruma, i znam kakve ste strahove sve imali cekajuci ove dane. Kaca, Syberserb, Sofija, mimmy, gaga, dragana, alompita a i svi Vi ostali, zaboravite podstanarski zivot, ali nek vam taj period zivota bude lepa uspomena, nekima i ruzna proslost. U vas stan udjite nasmejani,veseli, srecni i obavezno prvo vece zalijte dobrim vinom.
PS. Zaboravite roletne i pregradna vrata, pa to su ..................................detalji.
Sve vas pozdravljam!
Durlan
 
@Abaksial jesu ovo slike stana od juce ili je slikano ranije? Ako mozes da kazes o kom ulazu se radi? Pretpostavljam da je prvi red zgrada?! Hvala i pozz
 
tanjat":1q49pngh je napisao(la):
@Abaksial jesu ovo slike stana od juce ili je slikano ranije? Ako mozes da kazes o kom ulazu se radi? Pretpostavljam da je prvi red zgrada?! Hvala i pozz

fotografije su od subote, zaboravih da napisem da je moj stan bio zakljucan pa se ovde radi o stanu na drugom spratu koji gleda na dvoriste u zgradi B3A3.1.
 
durlan":az1ihrpw je napisao(la):
Eee pa ljudi docekaste vi vase stanove, posle svih briga, iscekivanja, strahova doslo je vreme potpisivanja ugovora i preuzimanja kljuceva. Malo vas poznajem ovde na ovom forumu, ali par ljudi znam sa prethodnog foruma, i znam kakve ste strahove sve imali cekajuci ove dane. Kaca, Syberserb, Sofija, mimmy, gaga, dragana, alompita a i svi Vi ostali, zaboravite podstanarski zivot, ali nek vam taj period zivota bude lepa uspomena, nekima i ruzna proslost. U vas stan udjite nasmejani,veseli, srecni i obavezno prvo vece zalijte dobrim vinom.
PS. Zaboravite roletne i pregradna vrata, pa to su ..................................detalji.
Sve vas pozdravljam!
Durlan
Hvala najlepše na lepim željama. Biće i vina i veselja.... :D :vops:
 
Potrebno je tako malo da se popravi raspoloženje, sada je na nama da ga čuvamo, mazimo, pazimo i zadržimo što je moguće duže u našem životu...
Svesni smo nedostataka koji će nas (svakog ponaosob) sačekati u stanovima, negde više, negde manje...zato, bez nervoze, smireno, konstatujte šta nije ok i onda nešto će oni, nešto ćemo mi sami da sredimo...

Drago mi je što mogu svima da čestitam useljenje... :)
 
DRAGE KOMŠIJE, vidim da je sve u jeku ulaska u stanove! Komentarišete odsustvo plakara, roletni.........ono o čemu sam ja pisala pre 20-tak dana i molila Vas da pišemo Gradonačelniku, Agenc.za investicije......ali je odziv bio slab, pa nam je rezultat to što sada komentarišemo: iste cene , a nejednaka opremljenost stanova! Nažalost, tako će nam biti i ubuduće ako ne budemo složni u nameri da neke stvari dovedemo do kraja. U jeku mog "apela" da pišemo i pokušamo da rešimo te probleme, forumaši su se bavili pitanjem kablovskog operatera, izbora TV i ostalih, za taj trenutak, trivijalnim stvarima. Time smo mogli sada da se bavimo, a onda - nečim važnijim. Ovako, sada kada je SVIMA ODREĐENA ISTA CENA KVADRATA, a neko će uložiti par stotina evra za PVC roletne (kojih nema) i isto toliko za plakare, mi se "hvatamo za glavu"! Ali, avaj, pokažimo sada SOLIDARNOST sa svima onima koji su oštećeni! Mislim da su samo loše prošle zgrade koje je gradio Inter kop, jer oni NISU IMALI VREMENA da ugrade plakare obzirom da su do maja radili na izgradnji zgrada u Stepa Stepanović. Čak to nisu ni predvideli tenderom!!!! Molim nekog ko je tehničke struke i razume se u ove stvari da nam pomogne- savetom. Koliko sam ja dobila informaciju, ormani (iako su bili upisani u tehnički opis projekta i trebali su se ugraditi u hodnik) ne moraju biti ugradjeni , ali tzv, "kuhinjska ostava" mora postojati, ali je mi nemamo ! Male žute, crvene i zelene zgrade imaju ugrađene plakare i u velikim i u malim stanovima. To sam lično videla! Ne znam kakva je situacija sa ostalim zgradama. Belo-sivo-plava zgrada, do ulice, nema u dupleksima roletne, a ne postoje ni ormani ni plakarske ostave.
 
MIMKA1980":34l8koiv je napisao(la):
DRAGE KOMŠIJE, vidim da je sve u jeku ulaska u stanove! Komentarišete odsustvo plakara, roletni.........ono o čemu sam ja pisala pre 20-tak dana i molila Vas da pišemo Gradonačelniku, Agenc.za investicije......ali je odziv bio slab, pa nam je rezultat to što sada komentarišemo: iste cene , a nejednaka opremljenost stanova! Nažalost, tako će nam biti i ubuduće ako ne budemo složni u nameri da neke stvari dovedemo do kraja. U jeku mog "apela" da pišemo i pokušamo da rešimo te probleme, forumaši su se bavili pitanjem kablovskog operatera, izbora TV i ostalih, za taj trenutak, trivijalnim stvarima. Time smo mogli sada da se bavimo, a onda - nečim važnijim. Ovako, sada kada je SVIMA ODREĐENA ISTA CENA KVADRATA, a neko će uložiti par stotina evra za PVC roletne (kojih nema) i isto toliko za plakare, mi se "hvatamo za glavu"! Ali, avaj, pokažimo sada SOLIDARNOST sa svima onima koji su oštećeni! Mislim da su samo loše prošle zgrade koje je gradio Inter kop, jer oni NISU IMALI VREMENA da ugrade plakare obzirom da su do maja radili na izgradnji zgrada u Stepa Stepanović. Čak to nisu ni predvideli tenderom!!!! Molim nekog ko je tehničke struke i razume se u ove stvari da nam pomogne- savetom. Koliko sam ja dobila informaciju, ormani (iako su bili upisani u tehnički opis projekta i trebali su se ugraditi u hodnik) ne moraju biti ugradjeni , ali tzv, "kuhinjska ostava" mora postojati, ali je mi nemamo ! Male žute, crvene i zelene zgrade imaju ugrađene plakare i u velikim i u malim stanovima. To sam lično videla! Ne znam kakva je situacija sa ostalim zgradama. Belo-sivo-plava zgrada, do ulice, nema u dupleksima roletne, a ne postoje ni ormani ni plakarske ostave.

Гомили људи ти "ситни" недостаци нису никакав фактор, јер имају пара да све то среде како год пожеле... :kafa:
 
Pedja_Nbg":32tmvbud je napisao(la):
Гомили људи ти "ситни" недостаци нису никакав фактор, јер имају пара да све то среде како год пожеле... :kafa:

Pre bih rekao da je vecini ljudi muka od cekanja i odlaganja useljenja i da su te "sitnice" stavili na tas i shvatili da im je bolje da se usele sto pre, a onda malo po malo sredjuju SVOJ stan.
 
Pisala sam projektantu (Masinoprojekt), vezano za roletne u dvoetaznim stanovima, i dobila sledeci odgovor: "U dvoetažnim stanovima tj povučeni 6 sprat i potkrovlje ,u skladu sa Projektnim zadatkom dobijenim od strane Naručioca / Agencija za investicije i stanovanje- Skupstina grada Beograda / projektovane su unutrašnje roletne".
 
Vrh