Šta je novo?

Stanovi - naselje Dr Ivana Ribara - konkurs 2008

Provizije preko E bankinga (kako god da ga zovu) su manje, 0,20% moja banka. Max iznos je 3.000 din.

Proverite kod vaših banaka. Mogu na šalteru banke odštampati potvrdu o uplati koju treba da priložite.
 
Drage komsije, danas su me pozvali da dodjem sutra po predugovor, ja sam u B 2.3.1. Pozdrav svim buducim komsijama i srecno.
 
kiz":2886ahvy je napisao(la):
Kako idu brojevi?
Bilo je objavljeno ovde pre par nedelja a da ne tražite prenosim:
Kucnih brojevi izdati od strane republickog geodetskog zavoda br.952-02-634/2012 za
sledece objekate:
OBJEKAT C1
1. Ulaz C1.1 - kucni broj 24A
2. Ulaz C1.2 - kucni broj 24B
3. Ulaz C1.3 - kucni broj 24V
OBJEKAT C2
1. Ulaz C2.1 - kucni broj 22A
2. Ulaz C2.2 - kucni broj 22B
3. Ulaz C2.3 - kucni broj 22V
OBJEKAT C3
1. Ulaz C3.1 - kucni broj 20A
2. Ulaz C3.2 - kucni broj 20B
3. Ulaz C3.3 - kucni broj 20V
OBJEKAT B3A.1-3
1. Ulaz B3A.1.1 - kucni broj 48A
2. Ulaz B3A.1.2 - kucni broj 48B
3. Ulaz B3A.2.1 - kucni broj 48V
4. Ulaz B3A.2.2 - kucni broj 48G
5. Ulaz B3A.3.1 - kucni broj 48D
6. Ulaz B3A.3.2 - kucni broj 48DJ
OBJEKAT B3B.1
1. Ulaz B3B.1.1 - kucni broj 46A
2. Ulaz B3B.1.2 - kucni broj 46B
3. Ulaz B3B.1.3 - kucni broj 46V
OBJEKAT B2.1-2
1. Ulaz B2.1.1 - kucni broj 44A
2. Ulaz B2.1.2 - kucni broj 44B
3. Ulaz B2.1.3 - kucni broj 44V
4. Ulaz B2.2.1 - kucni broj 44G
5. Ulaz B2.2.2 - kucni broj 44D
OBJEKAT B3A.4
1. Ulaz B3A.4.1 - kucni broj 66A
2. Ulaz B3A.4.2 - kucni broj 66B
OBJEKAT B3B.2-3
1. Ulaz B3B.2.1 - kucni broj 64A
2. Ulaz B3B.2.2 - kucni broj 64B
3. Ulaz B3B.3.1 - kucni broj 64V
4. Ulaz B3B.3.2 - kucni broj 64G
5. Ulaz B3B.3.3 - kucni broj 64D
OBJEKAT B2.3
1. Ulaz B2.3.1 - kucni broj 62A
2. Ulaz B2.3.2 - kucni broj 62B
3. Ulaz B2.3.3 - kucni broj 62V
OBJEKAT B1.1
1. Ulaz B1.1 - kucni broj 78A
OBJEKAT B1.2
1. Ulaz B1.2 - kucni broj 76A
OBJEKAT B1.3
1. Ulaz B1.3 - kucni broj 74A
Hvala komšiji koji je pronašao informaciju.
 
Mileve Maric Ajnstajn? ako neko zna neka postavi brojeve ovde na forum. :) aham..video sam..postavio je neko ranije
 
Astir je dobro ispratio, pisao sam jos i to da je resenje o kucnim brojevima izdato od strane republickog geodetskog zavoda pod br.952-02-634/2012 dana 02.04.2012.godine za 12 objekata neprofitnog i socijalnog stanovanja od kojih je 8 stambenih i 4 stambeno - poslovna objekta, na gradjevinskoj parceli "1" formiranoj od katastarskih parcela br. 5563/2, 5564/1, 5564/4, 5568/2, 5569/2, 5659/2, 5696, 5697, 5698, 5699, 5700, 5701, 5702/1, 6748/2, 6765/2 i 6765/3 KO Novi |Beograd (ranije katastarse parcele br. 1450, 1451, 1452, 1453, 1454, 1455, 1456/2, 1457/2, 1458/5, 1461/2, 1462/2, 2180/2, 3071/2, 3121/2, 3122/2 i 3123/4 KO Bezanija) zapadno od ulice Dr. Ivana Ribara, spratnosti: od Po+P+4+Pk (socijalno stanovanje), do Po+P+6+Pk (socijalno neprofitno stanovanje), u Novom Beogradu, u ulici DR.IVANA RIBARA, naseljeno mesto Beograd-deo.
Verovatnoca je velika da ce ulica menjati naziv u kao sto se pominje Bul. Mileve Maric Ajnstajn, a u prilog tome ide da su ovi vec dodeljeni kucni brojevi svi sa dopunom kucnih brojeva (azbuka na deli) kao sto mozete primetiti sto je jako cudno.
 
danas i mi preuzimamo predugovor B1.3.nego pominje se da je rok za donijanje kljuceva 30 dana od uplate pdv i uvesca u prevodu kraj jula. znaci nista od odmora.
 
MOLIM KOMŠIJE DA NAM POJASNE KOJA JE ZGRADA B 1.3 , B 2.3.1 ....... I OSTALE JER MI TO NE ZNAČI MNOGO, ALI AKO BISTE NAPISALI MALA ZELENA ILI MALA ŽUTA ILI MALA CRVENA ILI PLAVA ZGRDA U I REDU DO ULICE...... TO BI PUNO ZNAČILO JER BI TAKO PRATILI KOJA SE TO ZGRADE PRVE USELJAVAJU. Mislim da se ne ide po redosledu sa rang liste već se useljavaju zgrade koje su u potpunosti gotove.
 
MIMKA1980":18dm52tp je napisao(la):
MOLIM KOMŠIJE DA NAM POJASNE KOJA JE ZGRADA B 1.3 , B 2.3.1 ....... I OSTALE JER MI TO NE ZNAČI MNOGO, ALI AKO BISTE NAPISALI MALA ZELENA ILI MALA ŽUTA ILI MALA CRVENA ILI PLAVA ZGRDA U I REDU DO ULICE...... TO BI PUNO ZNAČILO JER BI TAKO PRATILI KOJA SE TO ZGRADE PRVE USELJAVAJU. Mislim da se ne ide po redosledu sa rang liste već se useljavaju zgrade koje su u potpunosti gotove.
Evo da vam ja malo pomognem, mala zelena zgrada je B1.1, a ostale nisam sigurna
 
Koliko sam uspela da vidim svaki ulaz ima svoj broj bez A, B, V itd. Tako da sam ja u ulazu 32 bledosivi deo zgrade u prvom redu do ulice.
 
Ako sam ja dobro zakljucila, iz prethodnih postova, ostalo je jos da obaveste nas iz objekta B3A 1-3
 
Dobar dan, za one koji se ne snalaze, B 2 3.1 je zadnji red zgrada, druga po redu prema Savi, sa bocne strane ima zeleno obojen deo i radila ju je Zlatibor gradnja , a bila je gotova odavno, pozdrav
 
Da rezimiram, da li je numeracija kao sto je naveo komsa Abaksial ili kao sto navodi Lyly71 (svaki ulaz ima svoj broj bez A, B, V), i da li je ulica Dr Ivana Ribara ili Bulevar Mileve Maric Ajnstajn? Ljudi, pa zalutace mi naruceni TV. :laugh:

Sto se tice oznaka objekata, imate ih u katalozima stanova.
 
Pretpostavljam da je Lyly71 videla oznaku za njenu zgradu 3.2, cala oznaka bi bila B3A.3.2. Ono sto sam naveo za kucne brojeve je po resenju br.952-02-634/2012 dana 02.04.2012.godine.
Po tom resenju njena zgrada sa oznakom B3A.3.2 nosi kucni broj 48 DJ. Ulica je dr.Ivana Ribara.

Komso, gde kupujes TV. Ja se razmisljam da ga kupim u Madjarskoj, em je daleko jeftinije nego u Srbiji, em im je PDV 28% za koji vrsis povracaj. Pa ti vidi.
 
Samo jos jednom da se osvrnem na prethodih godinu dana.

Imali smo velikih problema zahvaljujuci lenjosti i neodgovornom ponasanju gradske vlade.
Protestima smo probali da se izborimo za vise stvari: PDV, rokovi i cena kvadrata.
Na zalost, da li zbog bahatosti glavesina ili zato sto nas je bilo "mnogo" uspeli smo da resimo samo jednu stvar.
- PDV je regulisan
- rokovi, da li smo ih mi malo ubrzali, ne verujem (probijeni su toliko da nema potrebe vise pricati o tome)
- cena kvadrata - ostala je onakva kakvu su oni isprojektovali. Mozda je bilo nerealno ocekivati da ce bas nama spustiti ispod 1000 evra. to bi znacilo da bi grad morao da komsijama iz Vojvodjanske vraca neke parice. Na zalost cena je veoma profitna, ali na to vise nikako ne mozemo da uticemo.

Da li smo zadovoljni? Pretpostavljam da vecina ima gorak ukus u ustima, ali smo svi srecni sto cemo se najzad useliti. Posle euforije oko useljenja krecu problemi - primeticemo gomilu nedostataka u stanovima (neki vec jesu), razmisljacemo o tome kako na vreme placati rate itd.

Voleo bih da uspemo da izdejstvujemo samo jos jednu stvar, a to je ulazak/obilazak stana pre placanja ucesca, jer je stvarno neverovatno da na nevidjeno kupujemo nesto sto kosta gomilu evra. Da li postoji sansa da se bar za ovo organizujemo?
Komsije iz Vojvodjanske, ako i dalje pratite forum, kako ste vi resili ovaj problem?
 
Kod nas ovako stoje stvari, cena je obracunata na kvadraturu od 70,35 kvadrata, umanjeni kvadrati su 68,54, a ukupna kvadratura je 70,60, mozete sami zakljuciti sve, dakle i onaj komad zemlje su nam ladno obracunali, alal im vera bezobrazna. Nasa rata iznosi 258,36 evra, ostalo sve znate.
 
Bilo je objavljeno ovde pre par nedelja a da ne tražite prenosim:
Kucnih brojevi izdati od strane republickog geodetskog zavoda br.952-02-634/2012 za
sledece objekate:

Hvala komšiji koji je pronašao informaciju.
Izgleda da ni ovi kućni brojevi nisu tačni.
Moj se ulaz razlikuje u ugovoru u odnosu na prethodni spisak.
 
za gospodu koja kupuje tv - pretpostavljam da kupujete LCD,LED ili PLASMA televizor,pri kupovini obratite paznju na to da tv podrzava DVB-T2 i MPEG-4 standard jel uvođenjem digitalne televizije u Srbiju,naša država se odlučila za najskuplji standard koji čak nemaju ni vodeće ekonomske sile u evropi.Da stvar bude još gora televizori sa gore navedenim standardom u Srbiji skoro i da ne postoje. Kod na se prodaju tv uređaji sa DVB-T i MPEG-2 standardom.Inače ako ste korisnik kablovske vaš tv mora posedovati i DVB-C standard...opširnije potražite na internetu ili na sajtu RTS-a.
 
zar stvarno mislis da je to sada nekome bitno i da o tome trenutno razmislja?
Bosko":3e7tctrl je napisao(la):
za gospodu koja kupuje tv - pretpostavljam da kupujete LCD,LED ili PLASMA televizor,pri kupovini obratite paznju na to da tv podrzava DVB-T2 i MPEG-4 standard jel uvođenjem digitalne televizije u Srbiju,naša država se odlučila za najskuplji standard koji čak nemaju ni vodeće ekonomske sile u evropi.Da stvar bude još gora televizori sa gore navedenim standardom u Srbiji skoro i da ne postoje. Kod na se prodaju tv uređaji sa DVB-T i MPEG-2 standardom.Inače ako ste korisnik kablovske vaš tv mora posedovati i DVB-C standard...opširnije potražite na internetu ili na sajtu RTS-a.
 
Bosko":pobcj450 je napisao(la):
za gospodu koja kupuje tv - pretpostavljam da kupujete LCD,LED ili PLASMA televizor,pri kupovini obratite paznju na to da tv podrzava DVB-T2 i MPEG-4 standard jel uvođenjem digitalne televizije u Srbiju,naša država se odlučila za najskuplji standard koji čak nemaju ni vodeće ekonomske sile u evropi.Da stvar bude još gora televizori sa gore navedenim standardom u Srbiji skoro i da ne postoje. Kod na se prodaju tv uređaji sa DVB-T i MPEG-2 standardom.Inače ako ste korisnik kablovske vaš tv mora posedovati i DVB-C standard...opširnije potražite na internetu ili na sajtu RTS-a.

Bosko, o ovome ima smisla pisati za neka 2 meseca :)
 
Da li je neko od vas koji ste dobili predugovor proveravao tacnost obracunatog iznosa rate, poreza?
Posle svega sto se desavalo nesto sam nepoverljiva...
 
proverio sam. tu nas nisu zakinuli. sve je u redu
zzolja":25i4wxbe je napisao(la):
Da li je neko od vas koji ste dobili predugovor proveravao tacnost obracunatog iznosa rate, poreza?
Posle svega sto se desavalo nesto sam nepoverljiva...
 
kad je rec o brojevima i adresi onda moram da kazem da u nacrtu ugovora pise da cemo ziveti u Ulici Mileve Maric Ajnstajn.
 
Vrh