Šta je novo?

Stambeno-Poslovni Kompleks "Savska Terasa" u Železniku

Zdravo svima, zanima me sledece da li kompleks Savske terase ima upotrebnu dozvolu i da li ste uknjizili stanove?

Hvala!
 
Prva ima, za drugu neznam. Što se tiče papira, sve je čisto.
 
Hvala na brzom odgovoru. U principu gledam stan na Karaburmi, isti investitor ali cekaju upotrebnu dozvolu. Rekoh da proverim da li Savske terase imaju.
Da li je neko kupio stan na Karaburmi od investitora Graditelj? :)
 
Izvinjavam se na skretanju sa teme, ali zanima me da li neko ima neke informacije o zgradama na Karaburmi koje gradi Gaditelj Inzenjering.

Razmatram kupovinu stana, pa me zanimaju iskustva ljudi sa Graditelj Inzenjeringom...
 
Obzirom da sam i sam zainteresovan za kupovinu stana u ovim zgradama, ukazala mi se prilika da vidim iz prvog lica pa zelim da podelim sa svima svoje utiske.
Dvoriste i ulaz - Naime, pozvam sam u goste sa svojom lepsom polovinom u ovaj kompleks SAVSKA TERASA i na prvu loptu deluje sasvim ok, miran kraj, ima dvoriste svoje, nema saobracajne guzve. Ulazak u ulaz i lift su isto tako ok i pristojni, interfon i vrata i sanducici su bas najjeftiniji moguci doduse, ali eto utisak je ok. Cini mi se da sam malo osetio miris vlage (moja porodicna kuca je imala podrum koji je bio memljiv i zbog toga mi je culo mirisa osetljivo na taj miris)dok smo cekali lift, ali lift je dobar, pa sam ovaj utisak brzo i zaboravio.

Stan - stan je nekih 60-ak m2 i kazu da je takav i bio u ponudi, da oni nista nisu radili, znaci stan je onakav kakvim ga je investitor i predvideo...posle nekih pola sata razgovora, odjednom se cuje bat koraka, kao da vojska ulazi u stan odozgo, kazu mi da su oni vec navikli i da je izolacija inace losa. Bas tako se posle i ispostavilo, Buka koja nastaje od dece koja lupaju loptom deru se skacu igraju se je neverovatna jer je dvoriste malte ne zatvoreno sa svih strana i stvara se ogroman eho koji pojacava decju graju. Koraci stana iznad i neki glasovi iz stanova oko njihovog su prilicno na momente bili glasni. Dakle je izolacija je katastrofalna. Stedelo se na materijalu ocigledno ili su radili neki dunsteri. Kupatilo nema ni kadu vec postolje metalno, keramika, slavine, prekidaci, sve je nekog srednjeg i to donjeg srednjeg nivoa. Stan nema ni roletne niti klima uredjaj. Kako su mi rekli, grejanje prilicno lose a veliki racuni, kao i velika potrosnja vode. Jedina dobra stvar je sto je stan nov i sto je miran kraj, a zivot u njemu i ne bi bio neki odmor posto je buka velika.

Rekli su mi da postoji i garaza, u koju nisam ni zeleo da ulazim jer smo se na izlazu iz stana opet susreli sa tim mirisom vlage, koji najverovatnije i potice iz podruma.

Drago mi je da sam ovo video i zajednicki utisak je da smo potpuno odustali od kupovine stana od ovog investitora. Kvalitet jako los i ta niska cena za ovo je prevelika.

Pozdrav
Milos % Vanja
 
Jel se nastavlja ovaj projekat? Trebalo bi jos jedna zgrada da se izgradi?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=519074#p519074:2wv4jpf0 je napisao(la):
Zippex » Fri Feb 23, 2018 3:00 am[/url]":2wv4jpf0]Jel se nastavlja ovaj projekat? Trebalo bi jos jedna zgrada da se izgradi?
Informacija je da će uskoro krenuti sa zidanjem još 8 lamela u sredini.
Tu bi trebao biti i Maxi i još svašta nešto,...
 
Nadam se da je istina...ovako mi deluje ceo kompleks veoma nedovrseno...
 
Ljudi zna li iko sta se desava sa garaznim mestima ispod zgrade?
 
Hoce li biti prodaja preostalih mesta? Kad? Po kojoj ceni? ....
 
Polako prolazi jesen,a ni P od pocetka gradnje trece zgrade... :roll:
 
Cuo sam u graditelju da krajem nedelje krece sledeca faza Savske terase, da li u cetvrtak krecu sa iskopom
 
Obecali su da ce zgrada biti uknjizena jos 2016. godine.
Ulazimo u 2019. a od uknjizbe nista. Svi se brinu kada ce Graditelj poceti sa gradnjom nove zgrade a niko se ne interesuje sta je sa nasim vlasnistvom.
 
Vrh