Šta je novo?

Stambeno-Poslovni Kompleks "Savska Terasa" u Železniku

Evo nekih slika iz mog stana (lamela 2). Prokisnjava u svakoj sobi u stanu. Parket se odavno podigao ispod balkonskih vrata za koje Graditelj obecava vise od godinu dana da ce ih zameniti (naravno obavesteni su o problemu usmenim i pisanim putem). Moje licno misljenje za one koji se dvoume da li da kupe stan od Graditelja je da to ne cine.

Garaze su takodje poplavljene!

2014-05-14-193243.jpg


2014-05-14-235733.jpg


2014-05-14-193144.jpg


2014-05-14-193139.jpg


2014-05-14-192930.jpg


2014-05-14-175232.jpg


2014-05-14-175309.jpg


2014-05-14-174949.jpg


Titanik... :violina: :violina: :violina:
 
U NIJEDNOJ ZEMLJI NA SVETU VISE NE BI MOGLI DA SE BAVE GRADJEVINARSTVOM SEM U SRBIJI,BANGLADESU I EGIPTU GDE SE RUSE VISESPRATNICE IZNENADA.
 
E somi, ajd ostavi coveka...
Vidis kakva mu je situacija, imaj malo razumevanja :roll: :(

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Жао ми је што му се то десило, али са разлогом постоји опција учитај/уреди..
 
Kod nas je slična situacija kao kod svih koji su u lameli 2 i to ova linija koja gleda ka Makišu...Voda je prošla kod prozora, ispod balkonskih vrata, parket je mokar oko 1m od vrata...po zidu mestimično takođe ima tragova vode....Živela sam na primorju gde su kiše padale i padale...ali, ovako nešto nije bilo. Da li je neko već kontaktirao GRADITELJ? Mislim da je krajnje vreme da se uozbilje iz prostog razloga što smo mi očigledno jedine budale koje su im napravile dobar biznis.
Nadam se da će postupiti po svim pisanim i nepisanim pravilima i da se neće duriti kao predškolsko dete za svaku krtiku.Do sada smo svi birali reči da ih ne uvredimo. Sad je na njih red!!!
 
Strašno je. Moguće je i da je fasada popucala/oštećena, i postala je porozna usled jakog vetra i kiše.
 
Hodnici i kupatila su suvi.Moram reci takodje da je sve oko ulaznih vrata svakog stana suvo.JUPIIII
 
Jedan clanak u Blicu ili Kuriru sa prilozenim slikama bi odlicno uticao na prodaju stanova...
 
Kontaktiraj potrosacki savjetnik , inace isto ovo se desava u zgradama mercedes bulevaru milutina milankovica ,a razlika je u tome sto su mercedesi stari 35 godina
 
Ova zgrada je stara dve godine.No dobro.Nema mesta sekiraciji .Kad Graditelj popravlja onda to izgleda lepse i bolje nego kad je novo.Kad budu krpili ovu fasadu pa to ce biti lepse nego na ovoj nenovoj zgradi kod doma zdravlja.A tek parketkako znaju da uklope.Tu su sampioni.Niko iz aviona ne moze da primeti da je nekada parket tu bio nabreknut .Parce po parce filigranskim pokretima njihovi majstori stavljaju parket i sve izgleda sjajno.
 
Ova zgrada je stara dve godine.No dobro.Nema mesta sekiraciji .Kad Graditelj popravlja onda to izgleda lepse i bolje nego kad je novo.Kad budu krpili ovu fasadu pa to ce biti lepse nego na ovoj nenovoj zgradi kod doma zdravlja.A tek parketkako znaju da uklope.Tu su sampioni.Niko iz aviona ne moze da primeti da je nekada parket tu bio nabreknut .Parce po parce filigranskim pokretima njihovi majstori stavljaju parket i sve izgleda sjajno.
 
A tek kako lepo suse zidove.Pa onda lepo izgletuju .To izgleda do jaja.Imali smo mozda i srece da se ovo desilo jer ce svr lepo da srede i bice mnogo,mnogo lepo.Skoro kao garaze.Mi koji smo kupili garaze sad se kajemo
 
Dobro jutro.
Juče sam išao da obiđem budući stan u lameli 1 i primetio sam u hodniku zgrade, na zidu, fleke od vode (vlaga) između 3. i 4. sprata, a zatim i između 4. i potkrovlja. U pitanju je strana koja gleda ka već izgrađenoj zgradi (mislim da je to zapad). Interesantno je da spolja (na fasadi) nema nikakvih tragova. Da li je moguće da izolacija i fasada nisu lepo postavljeni, pa voda negde između "prolazi"?
Laik sam, izvinjavam se ako sam lupio nešto.
Inače trotoar ispred lamele 1 (nove zgrade) se odronio i postoje još 2 velike rupe (čovek koji čuva zgrade kaže da da je od vode koja je ovih dana bila od mnogo kiše). Doneli su pesak da to poprave.
Interesuje me, da li je to posledica lošeg postavljanja i toga da se nešto previdelo prilikom postavljanja, ili je jednostavno priroda bila neumoljiva?

Veliki pozdrav svim budućim komšijama :)
 
Posledica loseg postavljanja...
Verovatno se jos negde u zoni krovnog pokrivaca voda 'zavlaci' izmedju zida i termo fasade...

Meni na porodicnoj kuci je padala ista ta kisa i jedino je kroz predvidjene odvode na prozoru bio veci protok vode jer je kisa 2,5 dana bukvalno zalivala prozor, ali nista sto bi bilo kako moglo dovesti do prodora vode u unutrasnjost.
Zao mi je sto ovo moram da kazem, ali upozorenja vlasnika stanova istog izvodjaca u zarkovu, sa pocetka teme su se obistinila.
Izvodjac ocito nije raskrstio sa fuserajem...

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Sad je kasno,... :(
Ima li šanse da se to ikako naknadno sredi ili ne?
 
Vrh