Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

U Tarketu su do sada za ZK proizvodili samo parket HRAST NATUR BARON(oznake S,L,XL i sl. se odnose na velicinu daske).Sto ne znaci da za sledece zgrade nece proizvoditi drugi model.Taj model ima u prodavnicama,ali nije isti kao i kada ga vidite uzivo,pod razlicitim osvetljenjem.Sliku nemamo.
Sobna vrata je valjda prozvodjac Drvo-art,Cacak.
I mi bi voleli da parket i stolarija budu sto svetliji,kao sa slika na njihovom sajtu,a i mislim da kada smo bili u izlozbenom stanu jos prosle godine i bila upravo takva nijansa svetlijeg hrasta stolarije i parket rustik model i stan izgleda odmah svetlije i lepse.I upravo zbog toga smo se mi medjusobno i raspravljali kako je i cak ta svetlija varijanta stolarije malo bezveze,a kamoli da stave neku jos tamniju.
I oni stavise najtamniju koju su nasli:(
Naravno,ukusi su razliciti,nekome se dopada,nekome ne.Nas ceo namestaj i koncept stana ce biti takav da takva vrata jednostavno neodgovaraju,parket cemo da podnesemo.Samo se nadam da cemo moci nekako da ih bajcujemo,farbamo ili sta vec da dobijemo bar nijansu kao sto je na slikama.
Nego,jeli zna nekako da li ce moci da se stave komarnici izmedju roletne i prozora?Komarnici kada se stave spolja deluje malo nabudzeno i ruzno.Pa ce i to da bude problem ako svako stavi komarnik kako i kakav hoce.Imamo primer na nasoj zgradi u kojoj sada zivimo i nije nimalo lepo.
 
Najgluplje su te omaske koje nisu stvar cene. Umesto svetlog hrasta da se uklopi uz parket neko naruci tamnu bukvu. To je samo boja furnira, nema nikakve razlike u ceni.
Sumnjam da su za komarnike napravili sine da se ne bi montirali naknadno spolja. Mada se te sitnice stvarno toliko ne primecuju.
 
Dobro je da se ovako povremeno jave. Pretpostavljam da stanove u C nisu detaljnije prikazali dok ih ne srede. Mislim da pre kraja oktobra nece biti kraj svih radova oko CDE ako idu ovom dinamikom kao letos.
 
Bacite pogled na napredak radova?!?!!?
:shock: :shock: :shock:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=563651#p563651:15b9ujop je napisao(la):
miskobg » Pet Avg 31, 2018 3:33 pm[/url]":15b9ujop]Bacite pogled na napredak radova?!?!!?
:shock: :shock: :shock:

wow :lol:
C 95%, D 85%, E 90%
 
Kanta":avsddjzt je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=563651#p563651 je napisao(la):
miskobg » Pet Avg 31, 2018 3:33 pm[/url]":avsddjzt]Bacite pogled na napredak radova?!?!!?
:shock: :shock: :shock:

wow
C 95%, D 85%, E 90%
Nama je danas izasao procenitelj.

Stan u C procenio na 87%.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li neko ima ideju sta su ova dva detalja iznad svake terase na sestom spratu. Svetla neka fasadna ili nesto drugo?

Ne vide se dobro na slici na blogu, na renderu ne vidim tu nista...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=563708#p563708:keu4j76y je napisao(la):
Brzibrz » Pet Avg 31, 2018 6:38 pm[/url]":keu4j76y]Da li neko ima ideju sta su ova dva detalja iznad svake terase na sestom spratu. Svetla neka fasadna ili nesto drugo?

Ne vide se dobro na slici na blogu, na renderu ne vidim tu nista...

Hm, a da nisu odvodi vode sa terase stana u potkrovlju? Visinom odgovara...
 
Dva odvoda koja idu direktno na terasu stana ispod i to dva za terasu u potkrovlju od 2m2 koja tesko da ima sansu da uopste pokisne?
 
Možda je malo šire :) Zato nije jedna na sredini? Samo nagađam, ne tvrdim ništa, ali siguran sam da terasa mora da ima odvod...
 
Nagadjam i ja, oluk je jako blizu, mozda je odvod u oluku. Moguce i da su odvodi za vodu, ali ne bi valjda sad napravili dve cevke koje moraju biti bas dugacke da ne kvase terasu ispod. I ako duva vetar opet ce da im bude voda po terasi. Neko je kacio slike bas sa sestog sprata. Oni sigurno znaju da li ce imati nadstresnice. Mislim da je mnoge odbijao stan na sestom bas zbog te otvorenosti.
 
. Ovo je parket Tarket L koji ce biti postavljen u zgradu E.Gornja površina na slici je ustvari ona što ide do poda, ali je i ona što se nevidi skoro ista. Izvinjenje što nisam odmah poslala sliku.
 
Hvala na slikama.
Gledajuci etikete na kutijama cini mi se da su ova tri pakovanja "sa dugmicima" ispravno okrenuta i da je to gornja strana.
Gde nadjose ovako pravilno rasporedjene cvorove na istoj udaljenosti tacno po sredini?
To nece biti rusticno, nego tackasto :shock:
Hajde da vidimo kad ga ugrade, bas je svetao, meni odgovara.
 
Ma ovo su izgleda tacke od folije na pakovanju :lol:
Onda uopste nije rustican, nego natur.
Ako su ovo tacke od folije, bice odlican.
Sts, tebi se ne dopada belina verovatno?
 
sts":36jyqz91 je napisao(la):
. Ovo je parket Tarket L koji ce biti postavljen u zgradu E.Gornja površina na slici je ustvari ona što ide do poda, ali je i ona što se nevidi skoro ista. Izvinjenje što nisam odmah poslala sliku.
Ovo je boja parketa.

To sto je svetlo i tackasto je deo koji ide do poda...
d6014abb76aed0d474499d601df5bf25.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nisam ni obratio paznju na ovu kutiju sto malo viri. Sts nije bas kao ovo svetlo. Deluje znatno tamnije. Bitno da je tarkett.
Plocice u kuhinji - odlicne. Ne volim neka saranja i dezene.
 
Eto, kad sve ja moram :lol:
Slika je iz zgrade E gde su krenuli sa postavljanjem ovog tarketa. Nema cvorova, malo je sareniji od Lamara koji je u zgradi C. I mozda malo sjajniji, ali izgleda super. Isti ce biti i u zgradi D.
 
Darkot ako bude ovakav ja bih bila prezadovoljna. Ovo sto se vidi na mojoj slici je na foliji. Čovek koji nam je pokazivao parket okretao je pakovanja na pravu stranu i ja prenosim moja vizuelna zapažanja. Volila bih da grešem. Kad sam prenela slike uočila sam i ja ovaj obelezeni tamniji deoo.
 
Danas smo obisli nas stan u zgradi D. Nakon toga smo se vratili do kucica od izvodjaca da pitamo za parket. Gradjevinac iz Kotoa nam je opet dao slemove i poslao u stan u zgradi E da pogledamo taj tarket. Tamo su tek poceli sa postavljanjem, i ovo je moja fotka. Rekao je da je isti takav u E i D, u C je Lamar ali da oni nisu mogli da isporuce vecu kolicinu za sve zgrade. Takodje je rekao da nema cvorove i da takav nisu narucivali. Unutrasnja stolarija u D je od firme Drvo art, a u C i E je od neke druge firme ali da je sve to slicno.
 
Parket je odlican! :kk:

Da nije neko slucajno u obilasku otkrio misteriju tackica na sestom spratu?

Odakle ti obilasci? Izlaze u susret ako neko hoce da pogleda stan? Ili imate vezu?
 
Vrh