Šta je novo?

Srbija - zlatna strana medalje

Jeste. Covek sa laznim doktoratom, koristio Belivuka za rusenje u BNV, divan covek. Malo mlatio zenu usput, namestio joj otkaz, uzeo starateljstvo nad decom, poreklo imovine srecom ima, jednom recju na ranu da ga stavis. Poverenje ide uz njega.
 
A zanat učio kod Mirka Cvetkovića, i Aleksandra Vlahovića. Naravno, partija i botine to nikad neće javno pomenuti jer bi potvrdilo da su gomila izdajnika, otpada, preletača i oportunista. A ne anđeli, heroji i idealisti kako se predstavljaju prosečnon krezubom glupom SNS glasaču.
 
Jeste. Covek sa laznim doktoratom, koristio Belivuka za rusenje u BNV, divan covek. Malo mlatio zenu usput, namestio joj otkaz, uzeo starateljstvo nad decom, poreklo imovine srecom ima, jednom recju na ranu da ga stavis.
Zaboravio si 24 stana. I jos je sad S&P prevario petljanjem po Excelu, ugursuz jedan.

Mislim da je bolje da zahtevamo da nam smanje rejting, principijelno odbijamo povoljnije uslove kreditiranja dok ministar bije zenu.
 
Poreklo imovine ima. Napisao sam vec. I stil zivota koji pokazuje kako se sa tri koverte moze sasvim pristojno cak i luksuzno ziveti. Plus mu brat radi u ozbiljnoj firmi koja nema nikakve veze sa drzavom. Sve na mestu i kako treba.
 
Poreklo imovine ima. Napisao sam vec. I stil zivota koji pokazuje kako se sa tri koverte moze sasvim pristojno cak i luksuzno ziveti. Plus mu brat radi u ozbiljnoj firmi koja nema nikakve veze sa drzavom. Sve na mestu i kako treba.
I kakve veze ima to sa kreditnim rejtingom?

Jesam li ja igde rekao bravo Mali, kako dobar covek?

Jel ti mislis da ako priznas da je nesto sto je definitivno dobra vest, dobra vest, ti nekako hvalis njega, pa zato sad ceo dan pokusavas da pokazes da je belo zapravo crno?
 
Vrh