Šta je novo?

Srbija - zlatna strana medalje

Isceljuje i novcano pomaze one kojima je ta pomoc potrebna.


Znaš ti da sam ja odoleo da kliknem i na jedan njegov klip ikada. 🙂 Prosto baš njemu nisam hteo da dam podršku/značaj... ali jesam ovlaš/površno prešao preko drugih jutjubera/prenkstera čisto da vidim kako to naši rade/kopiraju strane...

Sećam se nekog Čode valjda, neki svetliji, onako providni, metiljavi - što bi moja mama rekla balavac, kaže "24h sata glumim zaposlenog u maksiju" a kao prezime nakačio tag "Pop Ušimi"

Jbt mislim se kako niko da ga polomi... ku*ci se a kao čačkalica neka hehehe... Eto to sam odgledao malo, na preskoke, ali nemam živaca za te likove baš...

I isto se pitam otkud to na ovoj temi. 🙂
 
Mozda ih ne gledas ti, ali ih gledaju marketing experti nase poziciono opozicione elite, i onda u kampanji kopiraju sve one najtrulije fore od gore pomenutih.

Tipa, ako ovaj video skupi 50k lajkova skacem obucen u bazen ili kupio sam beskucniku sve sto je pozeleo, a kupio mu kilo parizera i hleb. Ima mnogo toga da ne nabrajam.

Uglavnom ako nisu gledao njih, video si to posle u kampanji.
 
Jača fora bi bila da obučen prođe kroz mašinsko pranje vozila...

Imam ja ideje, ne moram da ih gledam, još manje kopiram 😁

Mene to fenomenološki impresionira, ne želim da se krijem iza fenomena nego prosto, ako živimo u kapitalističkom društvu gde nekako ispada da sve ima svoju cenu pa i svaki čovek... Svi smo price tag. Moj bivsi frizer je imao istetoviran bar kod na vratu...

Koju poruku time šalješ? Da si roba... Zanima me za koliko para bi svako od nas skočio obučen... i gde je granica u prihvatanju izazova...

Koliko si spreman da nekog provociraš za pare, kad kreće da te bude sramota...

To me uvek zanima šta bi ko uradio i gde je granica, kad se staje...
 
Svaka čast ovom čoveku, lepo je videti obrazovane ljude i njihovu promociju u ovoj zemlji.

"Bogoljub Karić, porodičan čovek, vizionar, filantrop i arhitekta novog svetskog ekonomskog poretka"

 
Vrh