Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Ja sam iz krajeva gde se magija praktikuje i upravo sam bacio magiju na Došljaka. Kakva je magija i koje su posledice, sam će u narednih 7 dana otkriti...

Pa nek posle prizna i piše, jel bila magija ili nije... uneo sam sve sile i sav fokus univerzuma baš na njega...

Hteo sam prvo da bacim čini na Centarfora, ali tu ni magija ne pomaže...
 
Samo mi se čini da sam nije bio svestan toga 😆

*za one koji ne znaju Beki se sapleo o izbočinu na travi, pao celom dužinom sa svih svojih 194cm na patos i povredio ruku i kuk.. To je sve bilo na dan kad je neumorno zezao Bendera...

Naravoučenije sami izvucite... 😌
 
Ово у Летонији коштало је 2340 динара, а судећи по коментарима на друштвеној мрежи, купљено је из најскупљег ланца маркета. Колико би ово коштало код нас? Нагађам да би цена била око 4500 динара или више јер је код нас све ћакнуто скупо.
Untitled.png
 
Samo mi se čini da sam nije bio svestan toga 😆

*za one koji ne znaju Beki se sapleo o izbočinu na travi, pao celom dužinom sa svih svojih 194cm na patos i povredio ruku i kuk.. To je sve bilo na dan kad je neumorno zezao Bendera...

Naravoučenije sami izvucite... 😌
Dobro, ne preteruj, nemam 194 i nisam nista povredio, samo nabio i izgrebao.

Ne da je bilo isti dan nego je bilo pet minuta posle 🤣 Zaleteo se ko sivonja da trcim i tras 🤣

Kad smo kod toga, ima li tema za takve stvari na forumu?

Gde se upozorava na opasnosti na ulici?

Rupa na sred trotoara i mesto gde je nekada bilo drvo ocigledno, ali sada su ostale samo one zile, ali je izrasla travica da se ne vide i da mozes da zapnes 🤣

Inace, mislim da sam pao tri puta u poslednjih deset plus godina, dva puta je na tom mestu u poslednjih dva meseca 🤣 Prosli put sam malo skrsio ekran telefona, ali meni nista nije bilo 🤣

Sad sam isto pao direktno na telefon, ali sam kupio neku najjacu masku pa sam se ocigledno odbio 🤣
 
Ово у Летонији коштало је 2340 динара, а судећи по коментарима на друштвеној мрежи, купљено је из најскупљег ланца маркета. Колико би ово коштало код нас? Нагађам да би цена била око 4500 динара или више јер је код нас све ћакнуто скупо.
Pogledajte prilog 195545

Ja znam koliko bi mene koštale banane u maksiju 😁

Inače noćas sam baš ponovo uzeo par komada.. nije im radio im onaj aparat za cene, neće da štampa.. a gužva, subota noć, cvetni trg... vidim pored neko već ištampao za jabuke 16 dinara 😄 i zalepio pored, verovatno odustao od kupovine, šta znam, ja to nalepio i otkucao sebi na kasi.

Te kase za samonaplatu su najbolja stvar koja se dogodila u tim velikim lancima za prodaju...

A one banane 2. klasa.. muve su juče letele okolo... hehe... ono je stvarno kao pomije...
 
Dobro, ne preteruj, nemam 194 i nisam nista povredio, samo nabio i izgrebao.

Ne da je bilo isti dan nego je bilo pet minuta posle 🤣 Zaleteo se ko sivonja da trcim i tras 🤣

Kad smo kod toga, ima li tema za takve stvari na forumu?

Gde se upozorava na opasnosti na ulici?

Rupa na sred trotoara i mesto gde je nekada bilo drvo ocigledno, ali sada su ostale samo one zile, ali je izrasla travica da se ne vide i da mozes da zapnes 🤣

Inace, mislim da sam pao tri puta u poslednjih deset plus godina, dva puta je na tom mestu u poslednjih dva meseca 🤣 Prosli put sam malo skrsio ekran telefona, ali meni nista nije bilo 🤣

Sad sam isto pao direktno na telefon, ali sam kupio neku najjacu masku pa sam se ocigledno odbio 🤣
Ја сам се аутовао са својим падовима више пута. Толику шепртљу Беобилд није видео. Ко ме мађијао '21 и '22. није губио време. Мислим да сам на својој теми баш сликовито описао падове:

- са све доручком, у земљани канал за дубоке каблове у Цара Душана;
- у Савској поред точкова аутобуса у пуној брзини, приликом покушаја трчања непостојећим тротоаром;
- из тоталног мрака у пуној трчећој брзини, запео за патрљак стубића, и просуо се пред 20 људи на Фиш фесту.

Вероватно је том неком било доста после та три гротескна пада, па сам сада релативно миран.
 
Nikad nisam pao sam od sebe, a gore sam padove, uglavnom sa bajsa, imao pre 10 plus godina.

Ako bih sad ulazio u pricu ko je tada bio na vlasti i koliko je rupa i svega i svacega bilo na putevima, stazama, trotoarima...

Bas se mnogo trazi da progutamo, i da se cuti o tome da svaka promena nije nuzno i promena nabolje.

Ali ajde, druga tema.

Za ovu temu je svakako stanje nasih puteva, biciklistickih staza, trotoara...
 
Ово у Летонији коштало је 2340 динара, а судећи по коментарима на друштвеној мрежи, купљено је из најскупљег ланца маркета. Колико би ово коштало код нас? Нагађам да би цена била око 4500 динара или више јер је код нас све ћакнуто скупо.
Pogledajte prilog 195545
Lupio sam otprilike cene
Ne znam kako neko napisa 4500, ne verujem da se do te cifre može doći sa ovim proizvodima
Screenshot 2024-04-15 122635.png
 
I sad bi bilo interesantno da neko iz neke norveške, švedske, nemačke napiše koliko bi ovo bilo kod njih, pošto većina se deru kako je hrana tamo jeftinija, a poprilično bi bio siguran da bi cena ovih produkta bili mnogo više od 25 evra
 

Od petka sam pod utiskom, znam gde živim i ko mi je predsednik, ali ovoliku dozu bezobrazluka nisam očekivala.
 
Mozda hoce da uguraju jos jednu zgradu pored stare skole, jer ta stara nije na “nivou” za francuze. A i ona nemacka im zarasla u korov.
 
Mozda nije 4500, ali je daleko vise od napisanih 2880.
Banane su ~200, jogurt ~150, Rosa 1.5l ~360, pileci file ~700, 6 Starkovih bananica ~150...
Ali ovde nije kilo banana.. Možda ovo nije najskuplja voda. Takodje u pakovanju nije kilo filea, već neki batak, koji je oko 400 dinara kilo. Znači u ovom pakovanju možda ima 500 grama
 
Vrh