Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Treba javno da obelodanis gde se odvijaju te sramne aktivnosti. Necu se libiti da odem i licno iskritikujem to ponasanje. U ime naroda.
Вероватно је у питању размена великих износа.

Ја када размењујем до 100е нисам још добио такав VIP сервис 🥲
 

Vrednost potrošačke korpe koja sadrži 45 odabranih proizvoda se neznatno razlikuje između stranaka u postupku, dok je znatno niža u maloprodajnom objektu koji ima najnepovoljnije komercijalne uslove nabavke.
I sad će opet biti, nemamo dovoljno dokaza :D
 
Вероватно је у питању размена великих износа.

Ја када размењујем до 100е нисам још добио такав VIP сервис 🥲
Poslednji menjac koji mi je menjao vece iznose me je uvodio u svoju kancelariju. Mozda je to put?

Doduse, njega su zbog toga ubili. Nadam se da ce ova dama biti bolje srece.
 
ne znam koliko je rigovano
ali to nema veze sa narodima toliko... mozda prosek negde malo visi negde malo manji

ljudi ko ljudi su uglavnom... kako da se kaze... neobavesteni
srbi, ameri, marsovci, ista stvar drugo pakovanje
 
Lepo montirano seceno i uklapano, moze da ih pita sta god hoce.
Pokazatelj kako ljudi na osnovu klipa generalizuju i donose zakljucke, tako da su ovi koji ne znaju gde je japan jos i dobri
 
Код мене су у разреду у гимназији уписивали оцене у дневник на часу историје код слепог професора званог Хомер (проваљени су).
 
Да има иоле хуманости у систему, за особе са инвалидитетима би постојала субвенционисани станови у погодним зградама са неопходном инфраструктуром, како за слепе и слабовиде, тако и за особе у колицима.
А станодавцу нек је на образ ово нечовештво.
 
Lepo montirano seceno i uklapano, moze da ih pita sta god hoce.
Pokazatelj kako ljudi na osnovu klipa generalizuju i donose zakljucke, tako da su ovi koji ne znaju gde je japan jos i dobri
Свакако сад да питаш просечног средњошколца па и студента исто, не би био бољи резултат
 
Тешко, то је груба генерализација. Поред тренда заглупљивања (пинк, хепи) имамо и тренд убеђивања да смо глупи са сличним клиповима где се објабљују само глупи одговори.
 
Код мене су у разреду у гимназији уписивали оцене у дневник на часу историје код слепог професора званог Хомер (проваљени су).
Надам се да су наглвачке избачени из гимназије за то.
Да има иоле хуманости у систему, за особе са инвалидитетима би постојала субвенционисани станови у погодним зградама са неопходном инфраструктуром, како за слепе и слабовиде, тако и за особе у колицима.
А станодавцу нек је на образ ово нечовештво.
Да има иоле хуманости у овој несрећној држави, као што нема, не бисмо били овде где смо. За ово треба бити посебна сорта шљама да би учинио овако нешто. Кад ово прочитам један део мене пожели да ови јадни људи имају неког опиченог рођака коме ће да пукне адреналин, и да оде да разбуца станодавца, стан, и ауто и све одреда. Фантомку на главу, и изломити га као вола у купусу. У шеријату би му ископали очи. Евентуално би остао без руке.
 
Poslednja izmena:
Vrh