Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Dobar clanak. Ovo za 1 god veze preko racunara ne priznajem. Kakva je to veza a penetracije nidje? Sta je sledece, neki clanak o vezi s lutkom na naduvavanje?
 
ovo stoji u tekstu:

U poslednje vreme, primećuje se značajna promena u ponašanju i navikama mladih ljudi u Srbiji, a slično je i u drugim zemljama. Zvanični podaci pokazuju da mladi sada stupaju u seksualne odnose kasnije nego ranije, u proseku oko 18. godine.

A pre par nedelja ovo.


Mogli bi malo usaglase price.
 

Znao sam! Majka je ta, kompleksasica. Muskarci su generalno mnogo bolji od zena. Uvek se treba paziti dugog, otrovnog jezika koje zene imaju kao kompenzacija u nedostatku fizicke, muske snage.
Otac je zakazao takodje jer nije ovakvu majku odje*bao na vreme ili zastitio dete.

Za majku je potrebna mnogo veca kazna nego za oca.
 

Znao sam! Majka je ta, kompleksasica. Muskarci su generalno mnogo bolji od zena. Uvek se treba paziti dugog, otrovnog jezika koje zene imaju kao kompenzacija u nedostatku fizicke, muske snage.
Otac je zakazao takodje jer nije ovakvu majku odje*bao na vreme ili zastitio dete.

Za majku je potrebna mnogo veca kazna nego za oca.

muskarci nisu bolji ni od transgender muskaraca
 

Znao sam! Majka je ta, kompleksasica. Muskarci su generalno mnogo bolji od zena. Uvek se treba paziti dugog, otrovnog jezika koje zene imaju kao kompenzacija u nedostatku fizicke, muske snage.
Otac je zakazao takodje jer nije ovakvu majku odje*bao na vreme ili zastitio dete.

Za majku je potrebna mnogo veca kazna nego za oca.
!!!
 

Znao sam! Majka je ta, kompleksasica. Muskarci su generalno mnogo bolji od zena. Uvek se treba paziti dugog, otrovnog jezika koje zene imaju kao kompenzacija u nedostatku fizicke, muske snage.
Otac je zakazao takodje jer nije ovakvu majku odje*bao na vreme ili zastitio dete.

Za majku je potrebna mnogo veca kazna nego za oca.
Žene obično i upropaste muškarca. Što dalje od loših žena. Majke znaju da budu ubice budućnosti svojih sinova.
 
okidač za jeziv zločin koji je počinio bilo to što mu je majka stalno tražila da u svemu bude najbolji i da je njemu to jako smetalo. Rekao je da je to zahtevanje majke da bude najbolji uticalo na njega da počini stravičan masakr. Naveo je i da, da nije imao očeve pištolje, sigurno ne bi počinio zločin"

Bezosećajni narcis + naložena neiživljena gluperda = dobitna kombinacija.
 
okidač za jeziv zločin koji je počinio bilo to što mu je majka stalno tražila da u svemu bude najbolji i da je njemu to jako smetalo. Rekao je da je to zahtevanje majke da bude najbolji uticalo na njega da počini stravičan masakr. Naveo je i da, da nije imao očeve pištolje, sigurno ne bi počinio zločin"

Bezosećajni narcis + naložena neiživljena gluperda = dobitna kombinacija.
A roditelji koji smaraju decu da budu najbolji? Sa tim se rađaš, nema šta ko da te tera. Ako dete neće da uči, neka se bavi nekim drugim zanimanjem. Roditelji su teški kompleksaši koji teraju decu da budu nešto što nisu.
 
Znao sam! Majka je ta, kompleksasica. Muskarci su generalno mnogo bolji od zena. Uvek se treba paziti dugog, otrovnog jezika koje zene imaju kao kompenzacija u nedostatku fizicke, muske snage.
Otac je zakazao takodje jer nije ovakvu majku odje*bao na vreme ili zastitio dete.
Realno, najbolje biti peder. Samo pederluk Srbina spasava!!!1389
 
Pa zato su 50 posto aseksualci. Pametni ljudi.
Nisu tačni procenti, ali jeste ogroman broj takvih. Veći problem su žene, tako mi je rekao drug koji se bavi muško-ženskim odnosma. Svakodnevno priča sa momcima i devojkama, tako da je došao i do određenih zaključaka.
 
Realno, najbolje biti peder. Samo pederluk Srbina spasava!!!1389
Banalno razmišljanje. Više je pedera među oženjenima, nego među samcima. To što nekoga ne privlače žene, ne znači da se loži na muškarce. Možda mu je dosta ženturača pa se posvetio sebi.
 
Banalno razmišljanje. Više je pedera među oženjenima, nego među samcima. To što nekoga ne privlače žene, ne znači da se loži na muškarce. Možda mu je dosta ženturača pa se posvetio sebi.
Tacno tako. Tesko je naci zenu da je bas zenstvena i da ima zenski mozak, manire, da je vredna u kuhinji i sl.
Muskarci vise nece "daj sta das" varijantu, samo da je zensko. I "sta ce da kazu komsije nisam se ozenio a vec imam 35-40, mora da sam gejovac". To vreme je proslo. Vise se gaji fazon "U zivotu se nista ne mora, samo da se umre".
 
Ne znaju deca šta je dial-up i buffering, zato su i šmokljani ;)


Pa nekad se Seve skidala 2 dana preko Kondor univerzitetskog servera...:ROFLMAO:
 
A suzi mancic preko pola sata besplatnog Rcub-a, cuveni film Mala trola puna kontrolora 😅
 
Vrh