Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Da nije sve crno u u srbalja, evo za Igija, Golju, Pantu, Došlju... za sve koji misle da Srbija nije dno; za sve koji znaju da ovde nije oduvek živeo šljam; za sve koji jesu tu ne samo da kritiziraju, već da pomognu... Evo životna pesNa:

The Rolling Stones - You Can’t Always Get What You Want​



edit: kolko je ovo dobro, bruka! 😅😅😅
 
Poslednja izmena:
Slušao sam tu osobu par puta, i def zvuči bolje od njene estrada-ekipe.

Zar ne? ;)

U svakom smislu. Meni je ona gospođetina i zvezda domaće pop scene 🙂 Iako je negativno nastrojenim pojedincima najlakše i nju oblatiti i nešto joj zameriti...

Hajde nas da vidim u TLZP sa 65 godina da ludujemo, istrpimo nameštanje maski i trosatna šminkanja i da nas ocenjuju troduplo mlađi ljudi u žiriju... 🙂 Isto kad je rat počeo znam da joj nije bilo lako a mnogi su i tu našli nešto da joj zamere sa svih strana ili što i dalje priča ijekavicu pa se malo prebaci na hrvatski kad je u Hrvatskoj itd.
 
Gospođetina domaće pop scene, je ova obrazovana, umetnički nadarena, beograđanka.
 
U svakom smislu. Meni je ona gospođetina i zvezda domaće pop scene 🙂 Iako je negativno nastrojenim pojedincima najlakše i nju oblatiti i nešto joj zameriti...

Hajde nas da vidim u TLZP sa 65 godina da ludujemo, istrpimo nameštanje maski i trosatna šminkanja i da nas ocenjuju troduplo mlađi ljudi u žiriju... 🙂 Isto kad je rat počeo znam da joj nije bilo lako a mnogi su i tu našli nešto da joj zamere sa svih strana ili što i dalje priča ijekavicu pa se malo prebaci na hrvatski kad je u Hrvatskoj itd.
Eno je gospodjetina na onom klipu sa otvaranja palate simbola zla.
 
prestani da, nedu, de fakto avangardu folk scene ovde, nazivaš gospođetinom!!! 🤣🤣🤣
 
Gospođetina domaće pop scene, je ova obrazovana, umetnički nadarena, beograđanka.
Ako ikada budeš imao nesreću da provedeš vreme s heroinskim zavisnikom, razmisli malo da li je to gospodin/gospođa ili prazna ljuštura kojoj je smisao života sledeća doza. Magi je ostavila neki trag, al sve u svemu upropašćen život i talenat.

Savet mladima, bolje biti Neda nego Magi, i pored toga što je Neda debil. Setite se samo selfija sa Usnijom Redžepovom na samrti.
 
Danijel Lazović (33) i njegovo troje dece, staro deset, sedam i jednu godinu koji su stradali u subotu u nesreći na putu Raška-Kraljevo, biće sahranjeni sutra na groblju kod crkve Svetih apostola Petra i Pavla u Postanji kod Novog Pazara.

A nesreca se desila na putu Raska-Kraljevo.
I Raska je proglasila dan zalosti.

Kraljevo - njet. Jos se njihov aerodrum gradonacelnik svadja sa ljudima na fejsu braneci Karleusin koncert. Tvrdi da su kraljevacki ugostitelji svi ugasili muziku u subotu osim opozicionih.

Izgleda da niko od ovih ljudi nije gledao mapu Srbije? Osim Karleuse.
 
Изгледа је настрадала породица из Новог Пазара.
 
Žalosno je što su tupi kao i taj slepac s kim se svađaju. Ti stvarno misliš da je Raška proglasila dan žalosti zato što se udes dogodio na deonici Kraljevo - Raška? :ROFLMAO:
Ljudi iz Novog Pazara, živeli u Raškoj.

Ne znam sta je problem kod tebe...ali mozda pomogne

1000011718.jpg


U skladu sa zakonom zastave će sutra biti spuštene na pola koplja. Dan žalosti biće proglašen i u Raški.


Edit- dodao quote
 
Poslednja izmena:
Али чекај, тигрови су ту на првим местима.
 
Uspešna žena pravi dobar šoubiznis, pusti je @Beki na miru. 😊 svakom možeš nešto zamereti... Đokoviću mogu 10 stvari iz cuga... a opet ne mogu negirati profesionalne uspehe koje je ostvario...

U životu sam naučio da gledam sebe brate... Treba se snaći nekako u ovom ludilu od društva u kojem živimo...

I lagano krckati najbolje godine 😆
 
Vrh