Šta je novo?

Square Residence - [Stambeno poslovni kompleks | 22.000 m²]

Prespojena je cev, čeka se termin za otkacinjanje stare.
 
Malo curka ova nova ali taman da imamo bazen 😃
 
Zdravo, da li neko kojim slučajem ima proverene info:

* kada će biti gotovi radovi (najkasnije),
* da li su papiri čisti,
* kakav je kvalitet gradnje?

Ne razumem se baš u gradnju i ne umem da procenim na osnovu trenutnih radova da li napreduje i koliko.

Zvala sam danas i rekli su da bi trebalo da se sa kreditom (procesom) krene od januara, a da će deliti ključeve proleće, rano leto eventualno.

Brine me sad ovo sve što sam pročitala sa kašnjenjem itd.

Hvala
 
1. Ne zna se, trebalo bi na prolece.
2. Navodno jesu, jer inace ne bi uzimali u obzir kreditne kupce, a i poveliki je projekat za muljanje.
3. Deluje ovo za sad korektno, prosek.
 
Pozdrav,

Pitanje za kreditne kupce, da li je neko od vas trazio da se menja nacrt Predugovora?
 
Ja sam dodao neke stvari vezano za njihove rokove i vraćanje para u slučaju da probiju određene datume.
 
Zdravo Katarina, ova grupa je isključivo za zgradu u Zemunu. Nisam siguran gde možete naći istu za Vilu Banjica.
 
Zdravo, ako nekoga interesuje, prošla sam pored gradilišta malopre i radovi su u toku. Takođe, rečeno mi je da je problem sa cevima rešen.
 
IMG_0098.jpeg
 

Prilozi

  • IMG_0097.jpeg
    IMG_0097.jpeg
    354,7 KB · Pregleda: 121

КОД "ЛАКАТ КРИВИНЕ" 1.300 СТАНОВА: У плану градња осам стамбено - пословних ламела на ободу Земуна

С.В.,13. 08. 2024. у 14:00

НА ободу Земуна, код "лакат кривине" градиће се стамбено-пословни комплекс са осам ламела. На парцели која се налази између улица Угриновачке и Барањске, те саобраћајнице Т6, а коју је од Града купила једна ужичка компанија нићи ће 150.000 квадрата, односно 1.291 стан, 93 локала и две дечје установе. Такође, предвиђена је и подземна гаража на три нивоа, где ће бити места за 1.596 аутомобила.​

 

КОД "ЛАКАТ КРИВИНЕ" 1.300 СТАНОВА: У плану градња осам стамбено - пословних ламела на ободу Земуна

НА ободу Земуна, код "лакат кривине" градиће се стамбено-пословни комплекс са осам ламела. На парцели која се налази између улица Угриновачке и Барањске, те саобраћајнице Т6​

Ne mogu da skapiram gde se ovo tacno nalazi.
Ali ono sto mogu da skapiram, bas jako je poceo da se gradi ovaj kraj. Da li postoji neki urbanisticki plan za ovaj deo? Sigurno da ga ima, ali bar ja nisam upoznat. Cuo sam da se prica se o nekom nadvoznjaku na lakat krivini koji ce da rastereti tu raskrsnicu itd...
 
Ne mogu da skapiram gde se ovo tacno nalazi.
Ali ono sto mogu da skapiram, bas jako je poceo da se gradi ovaj kraj. Da li postoji neki urbanisticki plan za ovaj deo? Sigurno da ga ima, ali bar ja nisam upoznat. Cuo sam da se prica se o nekom nadvoznjaku na lakat krivini koji ce da rastereti tu raskrsnicu itd...
Bolji clanak sa lokacijom:


Alternativno:
 
To je tačno ona livada ispred Square residence. Tako da ljudi koji kupuju stan u ovom kompleksu treba da razmišljaju ili da uzmu na višim spratovima ili da budu okrenuti ka pošti jer će tu verovatno svetlost biti zaklonjena kad se izgradi ovaj monstrum.
 
To je tačno ona livada ispred Square residence. Tako da ljudi koji kupuju stan u ovom kompleksu treba da razmišljaju ili da uzmu na višim spratovima ili da budu okrenuti ka pošti jer će tu verovatno svetlost biti zaklonjena kad se izgradi ovaj monstrum.
Jedina svetla tacka sto su kompleksi razdvojeni ulicom sa ovolikom sirinom, pa nece skroz zaviti u crno stanove od svetla.
Sad vrv 3i i nizi spratovi su u problemu ali mrzi me da proveravam na shadow calculatoru.
 
Tako je, ovaj kompleks će biti dijagonalno - Tamo gde se sada nalazi parking građevinski mašina.
 
Pozdrav narode, ja isto merkam stan ovde, pravim neku matematiku da prodam u Zemunskim kapijama i da uzmem ovde, treba mi veci stan, iscitah sve, koliko vidim dosta problema je bilo tokom gradnje i zastoja ali sada teraju lepo, svaki dan prodjem pored zgrade pa bacim oko, trebao bih ovih dana da idem da popricam sa njima da vidim neke detalje i da debelo razmislim.
Tehnicki da znam da ce uskoro da krene gradnja tu preko puta na lakat krivini, radije bih to sacekao jer vidim da firma sto ce da gradi to jedino na mesecu nije gradila, ozbiljne njuske, medjutim dok neko nezabode asof da vidim da se nesto desava ne verujem nista....
 
Vrh