Šta je novo?

Square Residence - [Stambeno poslovni kompleks | 22.000 m²]

Pre par dana sam poslao upit za stan, uredno su mi prosledili ponudu i rekli da je završetak radova u toku 2024. godine. Otišao sam da pogledam lokaciju i obidjem gradilište i čini mi se kao da je napušteno duži vremenski period.
 
Trenutno stanje je da nema promena od februara mozda?

Gomila problema sa papirima - Vecina nastala zbog glavne vodovodne cevi koja prolazi preko sredine gradilista kao i gomile optickih kablova (MUP, MTS, Orion itd..)
Optika je pomerena, nova vodovodna cev je postavljena ali vec 4m nije prebacen vodovod na nju. Radovi ne mogu da se nastave izmedju ostalog i zbog ovoga.

Stanje je meh. Ne znam sta bih ti rekao.
 
Poslednja izmena:
Pre par dana sam poslao upit za stan, uredno su mi prosledili ponudu i rekli da je završetak radova u toku 2024. godine. Otišao sam da pogledam lokaciju i obidjem gradilište i čini mi se kao da je napušteno duži vremenski period.
Trenutno stanje je da nema promena od februara mozda?

Gomila problema sa papirima - Vecina nastala zbog glavne vodovodne cevi koja prolazi preko sredine gradilista kao i gomile optickih kablova (MUP, MTS, Orion itd..)
Optika je pomerena, nova vodovodna cev je postavljena ali vec 4m nije prebacen vodovod na nju. Radovi ne mogu da se nastave izmedju ostalog i zbog ovoga.

Stanje je meh. Ne znam sta bih ti rekao.

Да, радови су прекинути (бар уа сад) пре једно 6 месеци.
 
Zvala sam danas.., kažu da su počeli da grade!!!
Ako neko prolazi.., neka proveri
Agenti a kaže… rade u zemlji.., pa se možda ne vidi iz kola kada se prolazi!??
 
Zvala sam danas.., kažu da su počeli da grade!!!
Ako neko prolazi.., neka proveri
Agenti a kaže… rade u zemlji.., pa se možda ne vidi iz kola kada se prolazi!??
Ništa od gradnje, samo sitni radovi okolo ali evo sad nigde majstora na vidiku. Malo ću prosetati po gradilistu da se uverim
 
Pozdrav, i mi smo rezervisali stan početkom godine. Da li moze neko da nas ubaci u viber grupu? Hvala
 
Pozdrav i ja sam kupila stan u Square Residence-u. Takodje bih zamolila da me neko ubaci u viber grupu. Da li moze neko da ostavi e-mail da mu posaljem svoj broj telefona kako bi me ubacio u viber grupu?

Hvala unapred.
 
Pozdrav i ja sam kupila stan u Square Residence-u. Takodje bih zamolila da me neko ubaci u viber grupu.

Hvala unapred.
 
Posaljite mi Vas telefon u PM.
 
Ja zivim u inostranstvu i molila bih vas da mi ostavite podatke za viber grupu a isto sam kupac stana na toj lokaciji i vec uplatila 20% ukupne vredonosti stana .pozdrav iz Finske
 
Square Residence - Residencija za izbegavati u širokom luku, krug levo i desno oko zabijenih trogodišnjih šipova. alelujaaaaa
 
Gradnja stoji više od 11 meseci, mesecno se 2-4 dana uključe bageri koji prosipaju pesak okolo naokolo. Prodajni agenti se menjaju na svakih 10 dana. Investitor ispario već sada...
 
Pozdrav svima,
Pre dve godine smo počeli sa plaćanjem stana u ovoj zgradi i uplatili smo više od polovine iznosa.
Konstantno se vode razgovori o prebacivanju predugovora u ugovor i o dogovoru nastavka tempa plaćanja, ali samo putem telefona i ništa više od toga. Nismo se toliko interesovali oko tempa izgradnje, ali u poslednje vreme smo shvatili da gradilište stoji već dugo. Danas treba da se čujemo sa Kristinom pa da vidimo šta će da kaže po ko zna koji put. Mi smo medju prvima kupili stan, ali vidim da već ima dosta ,nadam se, budućih komšija.
Molim Vas da me kontaktirate povodom ubacivanja u viber grupu na mejl jovana@totalgroup.rs. Pozdrav!
 
Pozdrav svima,
Pre dve godine smo počeli sa plaćanjem stana u ovoj zgradi i uplatili smo više od polovine iznosa.
Konstantno se vode razgovori o prebacivanju predugovora u ugovor i o dogovoru nastavka tempa plaćanja, ali samo putem telefona i ništa više od toga. Nismo se toliko interesovali oko tempa izgradnje, ali u poslednje vreme smo shvatili da gradilište stoji već dugo. Danas treba da se čujemo sa Kristinom pa da vidimo šta će da kaže po ko zna koji put. Mi smo medju prvima kupili stan, ali vidim da već ima dosta ,nadam se, budućih komšija.
Molim Vas da me kontaktirate povodom ubacivanja u viber grupu na mejl jovana@totalgroup.rs. Pozdrav!
Dragi Zex, da li ste dobili neke nove informacije u vezi nastavka gradnje? Vidim da je vaš post poslednji pa se zato obraćam Vama. Hvala unapred!
 
Trenutno stanje je da se radi na jednom delu zgrade koji nije blokiran vodovodom.

Doslo se do 1sprata :D
 
Radi se, radi se….
IMG_2803.jpeg
 
:cool: Residence 7+ uskoro useljenje, a krenuli su u skoro isto vreme :)
 
Ukratko - Kasniće barem 6 meseci, očekivan završetak je druga polovina 2024.
Gradnja na 80% za otprilike 12 meseci.

Da li je ovaj najavljeni rok realan i dalje? Na ovoj poslednjoj slici ne izgleda kao da su daleko odmakli...
 
Dobro je da su uopste nastavili da rade. Zavrsice se ovo, samo je pitanje koliko ce se kasniti.
 
Vrh