Šta je novo?

Square Residence - [Stambeno poslovni kompleks | 22.000 m²]

Pisao sam i ja.
Ne ide ovako vise, samo se nerviram, kad mi neko pomene stan i Square Residence.
Buduce, nesudjene, komisije podrzite! Nemam nista drugo da izjavim :)
Samo da se upristoje i nesto odgovore.
tempFileForShare_20230529-091225.jpg
 
ja nisam iz Beograda ali mogla bih da se organizujem ako ostalima znaci da nas bude u sto vecem broju, uglavnom, mislim da ce vrteti istu pricu
 
Koliko vidim oni vrte priču sedam punih meseci, da čujemo direktora šta će reći konkretno ili će biti uvijeno pa ćemo znati da li je jeftinije 10% ili 100%
 
Vazno je da i ove pristupne saobracajnice i okolinu zgrade sada pripreme i kasnije zavrse. Da bude stvarno kao na renderima.

Ne bi bilo prvi put ikada da je samo nikla zgrada u sred livade.
 
Pitajte danas na sastanku zasto nema table, ko bude isao. :)
 
Svako ko se ne pojavljuje na današnjem sastanku, može postaviti neke od tema koje možemo pitati, za sada
1. Jasan plan i rokove gradnje, obzirom da je nekima Q1 2024, a nekima Q4 2024
2. Kontakt osoba, za dalju komunikaciju, koja poseduje i tehničko znanje, obzirom da do sada zene u prodaji to nisu imale
3. Oglasna tabla sa jasnim informacijama
4. Zvaničan dopis mejlom sa prepiskom sa gradom, veznao za Vodovodnu mrežu
5.Dokaz da ne postoje neke finansijske prepreke investitora da nastavi sa izgradnjom (solventnost)
 
Svako ko se ne pojavljuje na današnjem sastanku, može postaviti neke od tema koje možemo pitati, za sada
1. Jasan plan i rokove gradnje, obzirom da je nekima Q1 2024, a nekima Q4 2024
2. Kontakt osoba, za dalju komunikaciju, koja poseduje i tehničko znanje, obzirom da do sada zene u prodaji to nisu imale
3. Oglasna tabla sa jasnim informacijama
4. Zvaničan dopis mejlom sa prepiskom sa gradom, veznao za Vodovodnu mrežu
5.Dokaz da ne postoje neke finansijske prepreke investitora da nastavi sa izgradnjom (solventnost)
1 i 2 najvaznije definitivno!
 
Vrh