Šta je novo?

Square Residence - [Stambeno poslovni kompleks | 22.000 m²]

Zovem i ja uskoro. Mozes samo da napises ovde broj na koji zoves? Posto mi se na ovaj koiji ja imam ne javljaju.
 
Apsolutno se slažemo, ukoliko je neophodno mozda cak i naći neku advokatsku kuću koja nas zajedno može zastupati i tražiti konkretna prava i odgovore.
Mislim da nema bas potrebe za advokatima trenutno.
Bilo bi skroz dovoljno da nam kazu Radovi nam stoje zato sto resavamo problem sa XY.

Ne smeta mi sto imaju problem sa dokumentacijom/FT1P, sa raznim drugim stvarima - Samo mi smeta sto govore "uskoro" vec 5 meseci.
 
Ljudi, ima pomaka na gradilistu.
Nesto se desava. Ti sipovi, sta god.
Ta zena nije zidar ni arhitekta, ona je prodavac nije duzna nit pozvana da zna sta se desava.
Bitno je da se nesto dogadja.
 
A drugo ako imaju problem s administrativnim stvarima (ocigledno da imaju) i da oce ne mogu da vam kazu kad ce biti nastavljeno.
zemlja srbija i papiri. Tu se nikad ne zna casnog krsta.
 
Zna se, zna se -> trebali su samo da se pripreme bolje. Prosetaj se do R7+ i pogledaj kako ljudi grade, a u isto vreme su otprl krenuli sa radovima
Samo je neko mnogo ozbiljnije pristupio projektu
 
Zna se, zna se -> trebali su samo da se pripreme bolje. Prosetaj se do R7+ i pogledaj kako ljudi grade, a u isto vreme su otprl krenuli sa radovima
Samo je neko mnogo ozbiljnije pristupio projektu
Prosetaj se kroz zemun generalno imas 50 gradilista od cega jedno 25 stoje. Da ne pricam o beogradu.
Ne opravdavam ih.
I ja sam dao ucesce za stan i placam sad kiriju cekam taj stan ko ozebo sunce, samo racionalizujem i trudim se da imam strpljenja.
 
Setao se ranije, sada necu bas skoro...
Ali nebito, iskreno nema opravdanja za ovo - ovakve stvari su morali mnogo bolje da organizuju i da se pripreme pre otpocinjanja radova. Sve vise se i pitam da li je uopste vodovod problem ili su po sredi neki drugi problemi. Pazi oni su znali tacno sta gde prolazi i pre pokretanja bilo kakvih radova, u toku pripreme za projekat.
Razumem ja da ti vec dublje zadjes sa projektom, pa imas nekih organizacionih problema sa izvodjacima, neke dodatne dozvole i ostalo - ali ovo je vec neozbiljnost u ovoj fazi
 
Cisto sumnjam da vodovod problem. Ima jos stvari koje se mogu raditi na zgradi i pre vodovoda. Pa i ovo sto prckaju ovih dana tamo po zemljistu sa tim sipovima, i to moglo i pre 3-4 6-7 meseci(ne mogu da se setim koliko tacno stoje i nista ne rade).
Ali najgora stvar od svega je sto od njh dobijamo nula obavestenja. I ove gluposti koje nam kazu da su kao problem dobijemo teskom mukom. Pa i ta zena sto prodaje, mora valjda da zna koji je status toga sto prodajes. Ovako kako ona prodaje, mogu i ja realno.
 
Evo upravo vidjeno na našu temu
Screenshot_20230524_174358_com.instagram.android.jpg
 
Zamisli postavis pitanje na je*enoj ig stranici, pa za to sluze advokati.
 
otkud znas da su ovo oni podneli? ja kada kucam u pretrazi po investitoru, ovo mi ne izlazi
 
Ima li nesto novo na gradilistu? Je l neko u mogucnosti da prodje da baci pogled?
 
Uh ne znam šta reći. Ja sam bio baš zagrejan za kupovinu stana ovde, ali i tada mi nešto nije pilo vodu - jer su mi radnici koje sam tada nalazio na gradilištu rekli da se sele na neko drugo gradilište. Dok su mi iz prodaje govorili da se gradnja tek 'zahuktava'
Verujem da ljudima nikako nije svejedno zbog ovog kašnjenja, plus što iskustvo kaže da se kasnije dosta problema javi kada se juri završetak projekta (jer se radi brže od 'normalnog')
Nadam se da grešim i da će uskoro krenuti bez srozavanja finalnog kvaliteta radova
 
Eh @BataDz gde si bre bio ranije da nam to preneses :) da se ne zamlacujemo sa ovim kretenima. Svakako, svaka cast na proceni.
 
Pa nešto sam možda i pisao, jer sam gledao i bio u procesu pregovora na raznim projektima...
A nisam baš hteo da plasiram pluinformacije (nije baš prijatno jer možeš na ovaj ili onaj način uticati na nekog ko to čita)
 
Što se tiče prespajanja tih cevi za vodu, imaju li oni uopšte pristup vodi na gradilištu ili ih ovo sada sprečava?
 
Što se tiče prespajanja tih cevi za vodu, imaju li oni uopšte pristup vodi na gradilištu ili ih ovo sada sprečava?
Koliko ja znam to je izmestanje glavnog vodovoda što napaja zemun polje, galeniku itd. veliki prečnik cevi a njima smeta za nastavak kopanja za garaze
 
Pomislila sam da možda zbog toga nemaju vodu na gradilištu uopšte
 
Vrh