Šta je novo?

Sportski događaji

A saopštenje vam je kao da ga je lično pisao Vučić. Al valjda je to stil elite sa tribine...
 
@StariPosmatrač Velika vecina navijaca Partizana ne podrzava upravu a ni gradjanina Koji je na stadionu Rajko Mitic drzao onocnu konferenciju za medije.
 
To ne kazem ja, već snimak i zdrav razum.

не знам који снимак. ја сам гледао баш код пенала за Звезду, не знам о ком фаулу у нападу причаш. исто важи и код другог пенала. за 2:2 нисам гледао, али знајући Г....ре, вероватно је било све чисто
 
не знам који снимак. ја сам гледао баш код пенала за Звезду, не знам о ком фаулу у нападу причаш. исто важи и код другог пенала. за 2:2 нисам гледао, али знајући Глодаре, вероватно је било све чисто
1. Pre prvog penala fauliran Baždar, u nastavku akcije penal za Zvezdu

2. Pre gola za 2:2 fauliran Marković

3. Pre drugog penala fauliran Zahid, u nastavku penal za Zvezdu
 
Strane sudije su dobre jer nema uticaja manupulativnih spekulanata iz saveza i organizacija bliskih klubovima. Ti klubovi (jer se radi o vise sportova) su uvek bili bliski vlasti a duze od jednu deceniju jedan klub je vrlo blizak vlasti i savezi sto FSSsto KSS pomazu finansijskii to od novaca dobijenih iz budzetskih rezervi.
 
Одгледао дерби и утакмицу домаћег хркљуша после дужег времена.

Изненађујуће добар дерби. Менаџерски мигранти-аматери у звезди за мало да униште све. Ало кад они нису јесу гробари који су заиста сви колективно оболели.

Звезда је на овом дербију драстично оштећена. Гол у тренутку док тиња димна бомба у 16-ерцу није регуларан али ајде, то и некако, ипак је то наш дивљи дерби а и гол је врхунски. Било би ми жао да је поништен због такве тривијалности као што је бомба на терену. Оно што је очигледна крађа јесте недавање другог жутог за повлачење Катаиа и што једно пола састава Партизана није добило жуте и црвене за оне изливе лудила, псовке и приговоре.

Такође, код првог пенала требало је дати жути или црвени партизановом голману.
Код другог, онај умоболни старт и повлачење судија је под притиском заиста хтео да искулира и онда је бек партизана кренуо ђоном на ногу звездиног нападача и судија није имао избора. Потпуно сулуд потез одбрамбеног играча. Пенал не може бити чистији.
Потез гробарског штопера који симулира фаул уместо да избије лопту која му је на нози је оличење свега лошег у српском фудбалу и гробари уместо да оплету по ова два највећа ретарда која сам видео у њиховом саставу трипују опет неку авангарду, неправду...

Добро је што сам ово испратио да видим колико је народ затрован.
 
Hleba i igara. Narod voli da gleda sport. A niko da da informaciju zasto je hrana po prodavnicama skupa a narod gladan.
Zato i radimo Expo - Muzika i sport.
Jos sporta i svirke, jos hleba igara i krvi, a posla i veceg standarda po Srbe - nigde.
 
Гол у тренутку док тиња димна бомба у 16-ерцу није регуларан
Gde to pise u pravilima fudbalske igre?
prebace Pukl, Boltauzer i Javor da sude i fudbal
Bilo bi lakse da je gradjanin dragan ridji u vlasti u FSS pa da moze da kao opozicionar vec spomenitom gradjaninu av pomogne FKCZ kao sto je radio kada je bio na celu KSS ovako gradjanin A.V. ne moze nista da ucini preko FSS sem da bodi ponocne konferemciji.
јесу гробари који су заиста сви колективно оболели.
али знајући Глодаре,
Vas dvojca @Delija i @JohnnyLee posle ovih reci sta reci sem da se pogledate u ogledalo.
 
Добро је што сам ово испратио да видим колико је народ затрован.
Nemoj da se ljutiš, ali ovo se može odnositi samo tvoj post. Nazivati polovinu ili trećinu (nije ni bitno) Srbije obolelim, a govoriti drugom da je zatrovan... evo ne znam.
 
Gde to pise u pravilima fudbalske igre?
Па управо то, не пише нигде јер оно, у правилима фудбалске игре није предвиђено да ти падају бомбе по терену.

Но, то се ипак дешавало на неким европским утакмицама и сваки пут би судија моментално прекидао утакмицу и празнио трибину(е).

Ево, прихвати ову просту, очигледну чињеницу и повућићу реч да сте баш сви оболели.

И мани ме расправе. Такстативно и објективно сам навео чињенице са јучерашње утакмице а ти ми цитираш тривијалности из поста.

Притом, заболе ме и за једне и за друге. Надам се да ће та црвено-црна бандитска језгра која се крију иза спорта бити што пре угашени. И једни и други.

Ови "моји" су лицемерни полтрони и издајници а ви сте потпуно одвојени од реалности, острашћени, изгубљени. Под вођством спс-а са једне и најновијег снс милијардера са друге стране трипујете да сте опозиција. Једна од луђих, трагичнијих друштвених појава у одвећ лудом друштву.
 
Poslednja izmena:

Koliko je Crvena zvezda zajedno sa srpskim medijima ogrezla u kriminal vidi se i po tome što srpski mediji i Vladan Milojević sinoć na konferenciji za novinare izmišljenu i falsifikovanu statistiku prezentuju kao validnu, a vjerovatno su to odradili i na prošlom derbiju i mnogo puta do sada.

Suludo je komentarisati posjed lopte, kada se na ekranu pojavio nekoliko minita prije gola i bio je 63;37, ali je jasno na osnovu broja šuteva na gol da je kompletna statistika laž i prevara.

Naime, Partizan je ukupno po ponuđenoj statistici kojom je sramotni Vladan Milojević mahao na konferencinji za novinare imao ukupno svega četiri šuta na gol Crvene zvezde. I jeste imao četiri, ali u prvih 10 minuta utakmice.

lg.php

Pored dva postignuta gola Partizan je već u prvom minutu imao dva šuta na gol Crvene zvezde. Najprije je već u 20 sekundi utakmice sa ivice kaznenog prostora šutiirao Severina, već u narednoj akciji Glazer je u 47 sekundu meča Glazer je čudesnom odbranom izbacio loptu u korner poslije udarca Sameda Baždara. U uvodnim minutama bio je i šut Severine, loš po zemlji, pravo u Glazera koji je golman Zvezde lako odbranio. Partizan je pogodio i stativu… ali statistika kaže da je Partizan imao samo četiri udarca od kojih svega sva u okvir gola. Očigledna laž naručena od predsjednika svega i svačega u Srbiji i Zvezdana Terzića da se lažnim statističkim podacima opravda lopovluk sudije Pavla Ilića.

Isto tako “statističar” Zvezdan Terzić je Crvenoj zvezdi upisivao i šuteve na gol nakon ofsajda koji ne bi trebali da ulaze u zvanične podatke utakmice, ali treba opravdati lopovluk Ilića po nalogu Aleksandra Vučića.
Falsifikovali i statistiku 🤡 i onda Grobari oboleli 🤔
 
Poslednja izmena:
.. dok su sa druge strane brda Vazura i Vučela čestiti ljudi dovedeni iz SANU-a .. :D
 
Статистика у претходна два дербија јасно показује да су судије криве за неуспех гиганта са ЈНА лавора

IMG_3899.jpeg


IMG_3898.jpeg
 
Mi Grobar, u ogromnoj vecini slucajeva, makar im ne pisemo da su legende kao vecina sto navija za cz,fmp i ostale kada se govori o gradjanima n.c. i z.t.
Nećeš ni od mene čuti NIKAD da su gorepomenuti legende, posebno don Tvorza, ali Čovketa cenim jer je svojim pregalaštvom zaustavio vašu dominaciju, i naše propadanje pod Vesarom i Žikom Paukom!
 
.. dok su sa druge strane brda Vazura i Vučela čestiti ljudi dovedeni iz SANU-a .. :D
To nikada nisi čuo iz usta nekog Grobara.

Статистика у претходна два дербија јасно показује да су судије криве за неуспех гиганта са ЈНА лавора

Pogledajte prilog 196107

Pogledajte prilog 196108
Koliko bodova se dobija za statistiku, posebno falsifikovanu?
 
Vrh