Šta je novo?

Sportski događaji

Niste valjda za ovim kukali? Lik je malo apgrejdovana verzija Rebe bebe.
 
Od Evrolige proglašen za "Rising star" prošle sezone...
 
Pa kad je klasican rising star koji nikada ne postane star. Sto ne opravdava to sto je Misko uradio.
 
Sve sami protivnici sistema ali taj sistem nije kriv za davanje prednosti (da ne koristim teze izraze) klubovima Crvene Zvezde i konglomeratima kojima su se fuzionisali u svim sportovima pocevsi od fudbala kao najmasovnijeg do karatea.

Madar je učinio karijernu gresku jer da je ostao da radi sa najtrofejnijim trenerom u Evropi vise bi igrao i napredovao.
 
Ove grobarsko-jadne price o malom državnom pastorku koji se zove Partizan, vise necu da komentarišem, a koji ima navijace kojima je Zvezda-FMP jedini pokusaj argumentacije i posle toliko vremena.

Ali derbi cu sa zakasnjenjem da prokomentarisem....

Da sam oni, smatrao bi ovo povoljnom rezultatom. Zašto? Zbog pozicije na tabeli, jer su i dalje prvi. Zbog realno losije igre i manje inicijative koju su imali. To su dva osnovna razloga, a mogu ih navesti jos.

Ali posto nisam oni, nego sam Zvezdin navijac, ovo je mogu da smatram povoljnim rezultatom. Zvezda je igrala na svom terenu, ima na papiru bolji tim, bodovni zaostatak,...Ovo je bila utakmica koja bi mozda promenila sezonu...Trebalo je vise motivacije. Inicijativa je bila, kao i mnogo sansi, ali se ne broje sanse, nego golovi, a postignuo ih je isto, koliko je i rival. ,,Nismo imali srece" , svakako ne uvazavam kao opravdanje sto nije izvojevana pobeda. Mnogo sansi je prokockano.

Sta je, tu je, idemo dalje...Trenutno ne valja, ali bice valjda bolje, ako ima pameti.
 
Само озбиљан болесник може да пева "Нека умре Вазура, нека умре Остоја". Само башибозук и некрст, смрадови који су помињали Зекину ћерку и Недовићеву жену-породиљу ("КК Грађанска и пристојна Србија", то је то). Шта је следеће? "Ко не жели смрт за Вазурууу... нек му умре дете од рака костијууу..."?
"Браво, кретени" (Мило Ђукановић).

Уз то, неко ко иде на утакмице КК Партизан (који је, узгред, прошле године могао да буде првак Европе, и то лако) а не знам колико мрзи Остоју - по још једном основу је располућена, шизофрено-ненормална дилеја постмодерног типа.
 
Poslednja izmena:
Šta ovde ima što ne znamo?
Grobari su u Areni imali transparent protiv Ostoje.
Grobari su u Areni pevali "puši k***** Ostoja"
Grobari su na derbiju pre tri dana pevali "neka umre Vazura, neka umre Ostoja.. "
A vi kako te?

Sad Ostoju vode ko mecku na vasaru, Sns Zvezdara ga upregnula radi lokalnih izbora.
 
kontam kada grobara bude ko cigana mozda dobije neki dinar… drugog rezona nema, u suprotnom bi radnicki iz kga trebalo da dobije vise od partizana, da bude neki round robin
 
Vama ne valja kad nekoga podržavamo, ne valja kad nekoga pljujemo, ko bi vama udovoljio...

Nego, pređimo na važnije stvari, kolega je već postavio, ali ga zatrpasmo:

Вучић је бољи од вас.

Ово "Нека умре..." је на нивоу Томе Николића ("Није ми жао што је убијен Ћурувија"), а он навија за Партизан.

Треш романтичари, урбана авангарда, ДорЧолци...

Иначе сте на југу витлали радикалским заставама пре 15-ак година, ако се и то већ заборавило.
 
Dobro, to si već napisao, šta kažeš na postavljeni link?
 
Искрено ме заболе за тај линк, ето.

Само ви отерајте Остоју, ко Зеку. Има да процветате после.
 
Meni je interesantno da se "ljutnja" prema sudijama usmerava prema predsedniku drugog kluba i slično. Pravi se opšteprihvaćeni folklor ja tebi mamu, koji je možda znak manjka kreativnosti a možda smislenosti.

Transparent "ne bude li poštenog suđenja, sudiće se sudijama" na primer bi gađao sudije. Baš da vidim sudiju koji neće da zapamti taj transparent koji mu 10-15 soma ljudi poruči. Parole protiv predsednika tuđeg kluba jer je platio sudije ili šta god, neće sprečiti da sudija navlači za nekog, jer zašto bi. On pokrade meč, a ti se ne ljutiš na njega, nego na predsednika tuđeg kluba haha.

To je slično mantri da kad tetka iz kanade da 200 soma evra, uzde prebace vučiću jer ruše stabilnost jer hoće da sruše vučića, a zašto hoće, pa zato što on radi dobro za ovaj narod, što bi strani plaćenik napadao vučića nego za interes strane službe. Dakle u dva driblinga isparilo sve ono za šta je optužen i teraj dalje.

Posle svakog derbija desetine hiljada komentara pljuvanja i psovki kao društvenog folklora, "ja njemu da objasnim", jer naravno uvek je neka strana kriva. Umesto toga, ako je već jedna strana oštećena, zašto 15 ljudi nije podnelo krivične prijave za krivično delo "dogovaranje ishoda takmičenja", i tako te sudije koje su krale useru maksimalno, a nekog sledećeg sudiju useru od straha da i on nešto namešta.
 
Ма, у том амбијенту, с таквим ликовима - са средовечним урбаним шестоколенашима дорЧолским које камера зумира док ведрих чела певају онакве стихове - има да владају праведници овде. У септичкој јами нићи ће цвеће, за далеко неко поколење. Оће.

Да ико у овој земљи ради свој посао - држава, јавне личности укључив спортисте, црква - све би било друкчије. Овако, то ће друштво да изумре или да се покоље између себе, И то је правда.
 
Dobro, cela ta atmosfera je bljutava. Imamo i mi takve pesme, da prosto moraš da tražiš neke dublje zadnje namere i motive u tome na obe strane. Podela po još jednoj osnovi i kontrola. Kakvi su to mozgovi?

Znao sam i ja kao sezonac, semenkar sa C, da budem grlat, pa zaćutim kad krene Kad si bio dete malo...ili kroasanima kad krenu obrade Novih fosila...
 
Па ти би заћутао, а неки се хвале; и још - претендују на бренд КК Пристојне и Грађанске Србије.
 
Au al se časni i pošteni Pantograf iznervirao, izvređa sve navijače Partizana u kompletu, ali dobro, to ovde očigledno sve može da prođe. Ne znam samo šta mu je najviše zaljuljalo kavez, da li ovih više miliona uplaćenih njegovoj mezimici odnosno N.Č. kojeg zdušno podržava ili to što navijači Partizana zaista i razmišljaju svojom glavom, za razliku od njegovih drugara koji pišu transparente ČOVIĆU LEGENDO - mada po pisanju ovde, rekao bih da je taj transparent on lično pisao.
 
Где си ти то прочитао, Милосаве, легендо, за "све навијаче Партизана"? Пантографу жена навијач Партизана. Ај уздравље, авангардо.
 
Vrh