Šta je novo?

Sportski događaji

Čestitam KSS sa predsednikom Danilovićem na sjajnom radu sa mladjim kategorijama i zlatnoj medalji u Nišu. Sjajna partija Bošnjakovića, o Topiću ne treba trošiti reči, nadam se da će dobiti više prostora u svom klubu, poput Save Drezgića u Partizanu. Posebno je dobro što smo dobili i trenera, još jednog u nizu koga je stvorio Dule Vujošević. Živela Srbija!
 
"...Kolubara je prvo izbačena iz lige, pa je u nju privremeno vraćena odlukom suda u Lozani, da bi FSS ipak pronašao način da je iz elitnog društva „šutne“ u niži rang..."

"...Tendenciozno suđenje na štetu Partizana i potpuna pogubljenost glavnog sudije i ljudi iz VAR sobe dovela su do usijanja kompletnu sportsku javnost.
Ostalo je nejasno zašto je Partizanu poništen gol ni kako je dosuđen penal za prekršaj metar van kaznenog prostora, dok je i štopovanje vremena i dodela kartona u najmanju ruku upitna..."

"...Tako je 15 hiljada navijača na Marakani bilo uskraćeno za takmičarski fudbal, pa je na sve to ekipa iz Novog Sada dodatno pomogla rivalu pravljenjem blago rečeno neinteligentnog penala i autogolom koji se retko viđa i na amaterskom nivou.
Publika koja je došla da vidi Zvezdu koja gazi jednu Fjorentinu, uemsto toga je gledala cirkus, pa se posle neko pita što nam stadioni zvrje prazni..."

 
Gledas srpski fudbal i zalis se. To je kao da uskocis u bazen sa krokodilima i kukas jer si ostao bez noge i ruke.
 
Na prvu se malo šta vidi, ali pošto postoji način da se pogleda usporeno i više puta, pa analizira, može tako. Golman nije prvi došao do lopte, a zakačio je igrača po nogama, iako je išao na loptu, nije bilo namere, ali desilo se tako...Ako ćemo sportski, strogo po pravilima i da stavimo strast na stranu,...Oštećen je Partizan u ovoj situaciji. Ja ću uvek reći pošteno, iako gajim navijačku strast prema najvećem protivniku njihovom...To nema veze, na prvom mestu sam čovek. Ako jeste - kažem jeste, ako nije - kažem nije. Bez obzira šta će reći ostali.
 
U ovoj situaciji Partizan nije oštećen, sviran je penal. Nego se digla buka zato što je predsednik sudijske komisije Filipović izjavio da ovo nije bio penal i da je sudija pogrešio.
 
Nisam gledao utakmicu, pa nisam u toku. Mislio sam na osnovu priče ovde, da nije bio penal, a da se vodi polemika oko toga da li jeste ili nije bio. Ovo je situacija gde sve to tančina mora da se uzme u obzir i strogo po pravilima, jedino tako možeš da doneses ispravnu odluku i to nekoliko puta da vraćaš snimak da gledaš. Ali taj alat tome služi i u cilju je da se donese prava odluka.
 
Ovo mi je trenutno najvece uzivanje za gledanje u svetu sporta, kakav trojac Mesi-Tejlor-Martinez :love:

Idemo Inter do titule!
:cool:

 
Sve sam više mišljenja da će ovaj čovek mnogo da valja...
 
Odmorna Vojvodina nije mogla da se suprostavi jakim kipranima. Sada ce u punom sastavu navaliti na nikada jaci Partizan.
 
Mesi opet bućnuo dva komada, ušli u četvrtfinale, idemo Inter Majami do titule. Četiri meča, sedam golova.


 
Ne znam koji je pravi razlog odustajanja od ovog takmičenja. Cekam da saznam pravi razlog, pa cu da komentarisem.
 
Karte od sutra u prodaji na tickets_u.
20230809_141117.jpg
 
Moj miljenik Nikola Jovic pokazao ko je i sta je. On trenutno ima problem sto uopste nije svestan koliko moze i koliko je dobar.

Ipak, vidi se da mu Kari veruje i vec sada je siguran putnik i imace dobru minutazu.

Uz Bogdana i odlicnog Milutinova bi mogao da bude osnova reprezentacije. Dobra stvar sto sva trojica znaju dosta toga i ne zavise cisto od poenterske forme na tom mecu te mogu uvek biti korisni i konstantni, cak i kad ih ne ide. To je jedna sigurnost koja nam je potrebna, a onda imamo gomilu nekonstantnih igraca gde ce valjda uvek neko iskociti.

Meni se sve ovo jako svidja i bolje je nego sto je izgledalo posle vesti o otkazima.

Rezultat je nebitan bio i igrali smo dve utakmice u dva dana protiv odmorne Italije, ali oguglao sam vec na to sta ljudi pisu i pricaju. Mada jeste neverovatno da se smatramo kosarkaskom nacijom, a toliko pojma nemamo. A i podrska nam je nikakva, imali pojma ili ne. A momci koji dosli ne zasluzuju nista drugo nego podrsku.
 
Poslednja izmena:
1-2 квота 45
7+ квота 50
ко је имао дојаву уплати негде у иностранству јак сингл, комбинацију и заврши посао

IMG_1954.jpeg
 
Непотребно омаловажаваш тим који игра најбољи фудбал у лиги, што се видело већ у претходном колу против Вождовца (2:2, испуштена победа у финишу случајном одбраном после шансе капитена Луковића - 17 год, најбољи млади фудбалер у Србији, новобеоградски Роналдо, дечко одрастао поред стадиона).

Мајсторске акције и голови са ове утакмице не могу се наместити. Понајмање први Луковићев. И Пазар је добар тим. Дај Боже да још неко у Србији овако игра.

Не сањајте и не плетите црнило и где га нема, тако ћемо се сви у томе подавити.

Напред "Клошари"!
 
Poslednja izmena:
Gledam snimak iz Novog Pazara koji je Pantograf postavio i na prvi pogled bi se reklo da je teren odličan ali lopta malo malo pa poskakuje.
 
Vrh