Šta je novo?

Sportski događaji

Pokusevski u dozivotnom garbage paklu.
Momci, mozemo li posteno odigrati do kraja? Australija je mogla.
 
Zašto imamo dve iste teme o sportskim događajima?
 
Pricam stalno koliko je NBA dobar, koliko dobrih igraca svih generacija je tamo. Mozda i nikad jaci.

I to se videlo veceras.

A onda pomislite da je Jokic medju ovima koje smo gledali najbolji. Da igra protiv njih svako drugo vece i vec neke 4 godine dominira.

Cesto se ovde u Srbiji/Evropi to relativizuje. Liga je odlicna i izuzetno jaka, gomila je vrhunskih igraca... i Nikola je najbolji medju njima. Stvarno neverovatno.
 
Steta sto igramo ovakve utakmice u ovoj fazi priprema. Poslednja cetvrtina bez akcije. Kome pomaze soliranje Gudurica za tri?
Sto Pesic rece, novac je u pitanju. Posto ne vidim neko uigravanje.
Zaista mi se cini da svi traze Jokica i Bogdana kad se protivnik uozbilji. Sto ce sigurno funkcionisati neko vrijeme. Ali nece moci kroz cijeli turnir.
Ponavljam se... fali nam plej. A to je Stefan Jovic. Fale igraci koji su sposobni da preuzmu odgovornost. To su Kalinic i Lucic.
Uz navedeno, sva trojica su dobri u odbrani. Steta sto nisu na raspolaganju.
Izgleda kao da jedino Petrusev, Avramovic i Dobric uzivaju u igri sa Jokicem. Sut za tri nam je i dalje izuzento slab.
No dobro, imamo jos vremena.
 
1978.
78.jpg
 
Sta se bre ovo desilo?.🤣


Mi smo znaci u grupi smrti.
 
NBA trokoraci, da stvar bude gora niko u komentarima to nije primetio ili je promenjeno pravilo a da nisam upoznat pošto ne pratim tu ligu od sredine 2000-ih.

 
Odlicna igra juce protiv Grka, delujemo zrelo za postolje. Najslabiji smo u pokrivanju suta za 3 poena, to ce dobre trojkaske ekipe sigurno kaznjavati.
 

Летња школа спортског пењања


Спортско-пењачки савез Београда, Спортско-пењачки клуб „Блек Рок” и Спортско-културни центар „База” организују бесплатну школу спортског пењања за школску децу, саопштено је из Секретаријата за спорт и омладину.

Школа ће се одржавати од 1. до 30. августа, сваког дана од 16 до 18 часова, у Спортско-културном центру „База” у Цетињској 15, а у случају већег интересовања отвориће се нови термини.

Пењање се одвија у затвореном простору на новој болдер стени, где је климатизована стална температура од 18 до 20 степени. Наставу и тренинг воде лиценцирани тренери за рад са децом.

Информације и пријаве су на бројеве телефона: 065/3779-534, 011/2650-571 и 065/2650-571.

 
Režija i kamera prenosa ceremonije otvaranja OI su po meni ispod proseka ali nadam se da će rezultati biti bolji pogotovo u atletici.
 
Ona jedna kamera što je snimala brodove, je sve vreme bila muljava i prljava...
 
Nakon superdekadentnog megakič političkog marketinga koji tradicionalno preskačem, pogledao sam malo olimpijsku priredbu, radi zagrevanja. 🙂

Ispratih drugo poluvreme basketa, rezultat mi se dopao. Oziji tečno i opušteno (bez povređenog Eksama), Španjolci traljavo i nemaštovito.

Australia vs Spain.png

Novak imao lagano zagrevanje protiv simpatičnog Metjua, a namestilo se i da osvoji jedan gem, na čemu se šmekerski zahvalio protivniku. :cool:
 
Vrh