Šta je novo?

Sportski događaji

🤣🤣🤣🤣


22:13:02_2024060318320620589_original_am-l.jpeg
 
Niste imali para za prikazivanje na carsavu svoje pozicije (bili ste 15_16 ili 17. podsetite nas mada vi se i na lozite na top 8 ionako volite zimu kao sto vas covic smestio kkcz u friz) na tabeli pa ste stali samo na top 3 mesta koja nisu prosla dalje?
 
Nismo, imali smo para samo za jos jedan carsav, a na njemu smo nacrtali tri trofeja koja smo osvojili ove sezone.
 
Steta zbog Kalinica i Topica.
Imacemo problem, ako Vasa ne funkcionise. Tu bi Stefan Jovic znacio. Kao i u timskoj i individualnoj odbrani.
Ali dobro. U sustini je to to. Bice zanimljivo kako ce Kari to smuckati.
Nek je mu sa srecom.

Edit...
Mogao je Vukcevica i Djurisica da pozove barem za pripreme.
Ovog prvog za podsjeti da je potencijalni srpski reprezentativac a drugog vjerovatno nije zbog Drafta.
 
Poslednja izmena:
Da prvo sam pomislio gde je Jović, jer ako Vasa krene sa saplitanjem treba neko da ga zameni. Jović je stabilan igrač nešto poput Markovića svojevremeno.

Ali Vanja Marinković i Jaramaz :ROFLMAO:
 
... saznaje Informer...
Gledaj zbog Bogdana, zbog Jovica. Imaces razloga.
Jos ovo nije njegova igracka.
Iskreno, navijao sam da ne igra i pre ove objave.

Da mogu punim srcem da navijam i da se ne uplicu ovakve stvari, koja god strana bila u pitanju.

On je pre svega neko ko je jedno 4 puta odbio reprezentaciju, reklamira kladionice, energetska pica, banke... tj. sve najgore.

Braca krimosi i id***, para ima vise nego Djokovic i ne secam se neke pomoci negde...

I bez Vucica je gadan.
 
Vanja je zapravo odlican igrac i naravno bolji od Gudurica. Potencijalno cak i nije toliko los u odbrani.
Ali prosto mi je nemoguce ga gledati. I, nadam se da grijesim, ne uklapa se u onu igru, koju je Pesic forsirao na proslom turniru.
Mada cemo uz Jokica sigurno izgeldati drugacije.
 
Nisam ni znao da su se Jović i Kalina povukli. Šteta, jesu u godinama, ali su prosto igrači koji se uklapaju u sve timske koncepcije! Jaramaz, Plavšić sigurno aut, čak i ako se drugi pokaže boljim od Ristića, igra samo usko unutra, a tu mu je konkurencija veća. Mada naši treneri vole da vode 3 klasične petice, iskreno trebalo bi i Ristić, jer će Kari svakako imati problem da nađe minute za prva 2 centra i da to uklopi u 40 minuta, a može i Petrušev da uskoči po potrebi! Ostaje još 1, a plašim se, onako statistički, da će njega verovatno otpisati neka povreda...

Mnogo mi je krivo što u deceniji za nama, nikada nismo mogli da sastavimo u tom trenutku najboljih 12 iz raznih razloga! Ma uvek je bar jedan iz prve petorke falio, kamoli 12...

P.S. Marinković ide sigurno, jer prosto koncepcijski dominiraju visoki igrači, moraće da ide zbog balansa, ali mi se lično kao igrač nikada nije dopadao. Uvek sam priželjkivao da lopta ide njemu na otvoreni spot up kad je clutch time. Sećam se kad je pogodio ivicu table na otovrenom spot upu iz ćoška u onim godinama kad smo preuzimali dominaciju od KKP. Vajni šuter. Svakako biće potreban i koncepcijski, biće dosta povratnih lopti i otvorenih pozicija sa Jokićem na terenu. Lućić će verovatno češće da katuje unutra kao najslabiji šuter, nešto kao Gordon u Denveru.
 
Poslednja izmena:
Vanja je zapravo odlican igrac i naravno bolji od Gudurica. Potencijalno cak i nije toliko los u odbrani.
Ali prosto mi je nemoguce ga gledati. I, nadam se da grijesim, ne uklapa se u onu igru, koju je Pesic forsirao na proslom turniru.
Mada cemo uz Jokica sigurno izgeldati drugacije.
Pa kako se ne uklapa kad je bio deo te ekipe 🤔

Nestabilan kikser ali da raznovrsniji od Gudurića koji nije mrdnuo od njegove tačke za 3pt.
Pa ok, ali i pored svega je jedan jako dobar EL igrac, solidan reprezentativac i naravno da zasluzuje mesto medju 16 igraca koje je Pesic pozvao, pa i u 12.

Nije kao da ima neko bolji na toj poziciji ko nije pozvan, a pozvan je Vanja.
 
Znam. Ako si slucajno citao na drugoj temi, znas mozda sta mislim o kladionicama i reklamama za iste.
Ali prosto je najbolji Srbin, najbolji Evropejac (da, bolji od Radje) i jedan najboljih centara, koji je ikada dirnuo loptu.
Ne bih ga olako poklonio drugome.

PS
Napisah gore Vanja, misleci na Vasu........
 
Vanja je okej. Iz nekog razloga mislim i dalje da ima neki clutch momenat u sebi. Mozda zbog zvake u ustima...
I da, Kalinic i Jovic su igraci, koji su nam potrebni. Kako u napadu tako i u odbrani.
 
Sreca u nesreci je Vasina sezona u NBA-u. Igrao je pametno, niko tamo nije ocekivao da bude lider, daje 20 poena.

Sad nema vise MVP teret na ledjima i ima ispred sebe Bogdana i jokica.

Nek odigra mudro i stabilno i bice ok.
 
Iskreno, navijao sam da ne igra i pre ove objave.

Da mogu punim srcem da navijam i da se ne uplicu ovakve stvari, koja god strana bila u pitanju.

On je pre svega neko ko je jedno 4 puta odbio reprezentaciju, reklamira kladionice, energetska pica, banke... tj. sve najgore.

Braca krimosi i id***, para ima vise nego Djokovic i ne secam se neke pomoci negde...

I bez Vucica je gadan.
Dobro, nije hteo da igra 2017 na EP jer je trebao da potpise prvi pravi ugovor posle rookie ugovora, a 2021 za olimpijadu mu zena bila trudna i porodila se u to vreme.........ljudi u glavama imaju da on odbija sve i igra kad mu se cefne a uvek je imao debeo razlog. Morate biti svesni da su ogromne pare u pitanju a i agenti (u ovom slucaju Misko) ugraju ilogu sa savetovanjem. Sta da se povredio 2017? Nije on Davidovac da mu svejedno. Ja da sam on ne bi nikad igrao za repku jer te svi pljuju kad gubis a sta dobijes kad pobedis? Docek i medalju vauuuu. Pustite price o ponosu, ne duguje on ovoj zemlji bukvalno nista. Zamislite neka sirovina mu izbije bubreg kao Simonicu, i sta onda?
 
Poslednja izmena:
to sto je odbio reprezentaciju, koga boli patka, vise se bunimo oko toga nego sto nam smece ispred kuce

ali za kladionice je realno veliki minus, ne samo za njega nego i one i kvazi glumce…

vise volim kad smo underdog
 
Vrh