Šta je novo?

Sportski događaji

Срамота је 50 разлике.

Што би рекао бивши тренер Партизана (и Звезде) после једне победе у Стамболу. "Дали смо омаж Звезди", сад ми дадосмо парастос Партизану, али то се тако - не ради. Јок.
 
Lopta je okrugla, nekad te ide, nekad ne, svima se desi.
 
Dobro sad možemo kad nas grobari podje*******avaju za +41 da kažemo "haha, to nije ništa, trpali su nas i po 45".
 

U pravu je. Meni bi baš šmekerski bilo da se pošibaju, da probaju da dobiju, ja bih ginuo, ovo mi je baš onako *ederski! Čak mislim da nam je ovo najteži poraz ikad u EL.

Što je najsmešnije, ova ekipa Efesa sa Klajburnom, Larkinom i ostalima, sigurno je mnogo bolja nego što im je pozicija na tabeli. Čak i da je pristup bio ok, bilo bi laganih -20 ako njima treba za prolaz. Verujem da će dobiti dve tekme u gostima i da će sa pozicije 8 na Real.
 
Navijači Partizana nezadovoljni rezultatima svog kluba u EL. Pričaju prvenstveno o tome, pričaju o brukanju u nekim utakmicama, o mnoštvu izgubljenih na jednu loptu... i usput potkače Zvezdu koja se deceniju takmiči turistički sa Asvelom i Albom za 16. mesto.

Navijači Zvezde nezadovoljni rezultatima tuđeg kluba. Pričaju prvenstveno o učinku Partizana i Obradovića. Navikli da o svom klubu ne pričaju ni usput, već od Nove godine.
 
deluje da su navijaci oba kluba papagaji koji citiraju jedne druge iz svojih jezgra, kao na primer ti belivuka, ili koga vec on citira

sto samo govori o tome, koliko ste zaladjane obe grupe... ali sta ocekivati od navijaca
 
Mi imamo osnovu za ABA-u, Teo i Top ce da vas demoliraju i to je jedino bitno.

I to posle promene trenera, otpustanja coveka koji je trebao da nam bude glavni igrac, brojnih povreda...

Dok ste vi imali sansu za kontinuitet - ostala vam vecina tima i jos vam je budzet povecan.

4,2 miliona je ogromna razlika, to je nekoliko vrhunskih igraca i mi cemo i bez toga da vas dobijemo. Jos imate i najboljeg trenera i najbolju publiku i sve, jos ste i avangarda, ali jbg

1000005768.jpg
 
Da smo dobili samo 2 utakmice od ovih koje smo tesno i mucno izgubili. Večeras kako dolikuje da spustimo zavesu na ucesce u takmicenju u kojem smo 4 a mozda i 5 pobeda bolji u odnosu na drugog predstavnika iz ABA regiona i da se okrenemo mecevima sa Igokeoom u sredu od 18:30. Biti 11. tj prvi ispod crte je bolje nego biti 16. sa 2 pobede manje od 15.plasiranog.

Da li ce fk CZ (velikim slovima jer je jedini klub u sd ,koje nema pridev srpsko, ostao za sada imun na fuzije gasenja i slicno sto je uobicajno bilo u bivsim izvornim klubovima sd CZ) uspeti da se izjednaci sa Partizanom u osvojinim bodovima (Partizan 4 CZ 1) u domacoj ligi? Saznacemo 20.aprila od 18h.

Sutra Partizan igra finale Kupa u rukometu u dvorani na Slanoj bari, a inace MRK CZ je ostala van borbe za trofej u domacoj ligi neuspevsi na tabeli ni da preskoci uvek neugodnu ekipu Dubocice koja je sacuvala 5.mesto. Inace Partizan i Crvena Zvezda od nedelje započinju borbu za trofej u odbojci.

Odlicni mecevi ova tri dana u UEFA takmicenjima bas je bilo lepo gledati meceve i uzivati u istima.
 
da ste dobili te dva, a izgubili onih par koji ste tako jedva dobili... bili bi opet van play ina
 
U realnosti, razlika u budžetu je 600.000 evra, jer je od ovih Partizanovih 20 miliona 3,6 miliona projektovano i otišlo na porez. To jasno piše u izveštaju APR-a. Jbg. mi nemamo nikog da nam poreski dug svede na 2,5%
 
Vrh