Šta je novo?

Sportski događaji

Kako sad FMP pa tamo se gradi neki stambeni blok?
 
Navijači Partizana nezadovoljni rezultatima svog kluba u EL. Pričaju prvenstveno o tome, pričaju o brukanju u nekim utakmicama, o mnoštvu izgubljenih na jednu loptu... i usput potkače Zvezdu koja se deceniju takmiči turistički sa Asvelom i Albom za 16. mesto.

Navijači Zvezde nezadovoljni rezultatima tuđeg kluba. Pričaju prvenstveno o učinku Partizana i Obradovića. Navikli da o svom klubu ne pričaju ni usput, već od Nove godine.

Zabole me za rezultate nekog drugog kluba, da li je to Partizan ili neki drugi,...Ja sam navijač Crvene Zvezde i njeni rezultati me interesuju, koji, nažalost, trenutno nisu dobri. Šta taj rezultat znači za Partizan ili neki drugi klub, briga me i za to. Pravog navijača interesuje samo klub za koji navija. Ovo boldovano možda nije 100% istina, ali je bliže istini, nego laži. I ne sviđa mi se što je tako, ali - tako je, jbg,...Trenutno je tako.

Nije poniženje izgubiti, ali način na koji si izgubio je svakako ponizenjenje. Mislim konkretno na način na koji je Zvezda izgubila sinoc. Koliko god da je neko od tebe bolji, nije bolji toliko da onako može da se sprda sa tobom, ako da igraju profesionalci protiv amatera. Doslovno tako je ono sinoc izgledalo. Porazi se dešavaju i to nije ništa strašno, ali poraz na onakav način može da se desi timu koji nije, osim fizički, došao na utakmicu. Da je utakmica predata i upisana službeno 20:0, taj potez bi pozdravio u odnosu na ovo.
 
Ju Železnik, jel to u Beogradu znam da ide neki 511?
 
teoretski beki ti iz provincije skoro dotle doguro, zamisli da si blize centru 😎
 
Nisam ja iz provincije nego moj klub. A i to je periferija, a ne provincija, zna se da elita zivi na periferiji. Kuca, dvoriste...
 
morace nekad provincija da se digne, tipa kragujevac, dosta je ovog beogradskoj fenseraja. sto bi ko klinci rekli loze se na komercijalu
 
Nek se snadju. Ja u svojoj opstini imam kosarkaski klub u Evroligi i fudbalski u Ligi konferencije. Ne moram van opstine navijati za bilo koga, tako bi svi trebali.
 
Cestitke svim Grobarima sto su pobedom izborili plasman u Top 11


branko-milutinovic-chief-executive-officer-of-nordeus-doo-beograd-poses-for-a-photograph.jpg
 
Večeras je tribina na kojoj bi trebalo da se nalaze najverniji navijači Partizana, još jednom dotakla dno. Sreća, pa je ostatak hale, a to je preko 15000 navijača, reagovalo ispravno i pokazalo da ih niko, ma koliko se trudio, neće uvući u blato.
 
Protiv sam bilo kakvih politickih poruka na sportskim dogadjajima i nemam dodirnih tacaka sa ovim grupacijama.
Mislim da znamo da oni nemaju nista konstruktivno i pametno da ponude.
Ali stariji sam, pa ne mogu odgurniti pricu o janjetini, Kninu, Franji i ovim likovima. Postolje je tu i manje pogana anekdota.

Inace...
 
Poslednja izmena:
KUP JE NAŠ!

 
Kup nakon 11 godina i 11. mesto u Evroligi, ovo je godina Partizana!
 
Ali nije ovo moj stil, ja za bolje od Stefane Veljkovic ni nisam, prepustam tebi ove guzate 😁
 
Regularno od države 11,5 miliona
Od države preko KSS I deo 4,5 miliona
Od države preko KSS II deo 1,5 miliona
Ukupno 17,5 miliona
Partizan od države 6 miliona, isplaćeno 3 miliona
Žoc državni projekat
 
Razočarali me Ameri. Dakle imaš verovatno najzanimljiviji regularni dan lige koliko ja pamtim, a možda i u istoriji (3 tima na vrhu isto pobeda, ali i svaka tekma na zapadu je bitna bukvalno i nešto odlučuje). Evropski termin, ceo dan se potajno naslađujem i onda na poluvremenu OKC-DAL 82:41. Bukvalno bih pre gledao tu tekmu u regularnim uslovima nego ovu Denvera! Gasim na poluvremenu, idem da spavam.

Najbolji timovi danas bi šurili ondašnje Bulse i ostale (to ljudi ne kapiraju zašto), ali šanse nema da bi u toj eri Karl Meloun ili Džordan pustili ovako nešto, mora liga da uradi nešto na ovakve gluposti!
 
Vrh