Šta je novo?

Sportski događaji

Da ga je uzeo Partizan, a ne Misko, sad bi igrao po dva minuta svaki treci mec i dobio 🤬 u facu na svaku greskicu 🤣

 
Zanimljivi grafikoni @Igor samo da li su se i na koji nacin tretirali igraci koji imaju dvojna drzavanstva npr. Panter koji igra za KKP koji je dobio Srpski pasos dok je igrao u klubu n.č.
 
Ova gornja tabela tako dokazuje sve što je Smederevac pisao. Svi koji se više oslanjaju na domaće snage, zauzimaju dno tabele.
Aco Petrovic je sve objasnio.

Prvo domaca baza i to je osnova. Ti momci se znaju, lako se uigraju, poznaju sistem, uslove i ginu za klub.

Rekao je da je odlicno sto je Zvezda rekla da napada Kalinica, Jovica...

Za Partizan je rekao - primarni cilj koji vec sada trebaju da krenu da napadaju: domaca osnova - Hezonja, Lucic, Marinkovic.

Rekao je da je Hezonja nezodovoljan tamo i da ce gledati ili nase krajeve ili PAO.

I on je domaci igrac isto, iako Igorova tabela to nece pokazati.

I Veseli je domaci igrac i Jaka Blazic...

Znaju gde su dosli, sta se ovde traze i imaju taj mentalitet.

I onda na tu domacu bazu, kada imas osnovu tima, gledas sta ti fali i tu dodajes strance.

A i stranac sto je slicniji nama, to bolje.

Nema ovde bez krvavih kolena nista, nikad nije ni bilo, ne mogu se praviti fensi USA ekipe. Ti takvi stranci ni ne znaju gde su dosli, to kao kad neki nas igrac ode u Katar da igra da uzme pare.

Onaj Nejpir bole ga uvo za sve, ni ne zna gde je. Partizan isto pun mekusaca.
 
Koja rijec o Lucicu u vezi diskusije...
Lucic mi je jedan od omiljenih igraca, ali njegov povratak u Partizan - to su to pusti snovi.
Bajern je njegov kvalitet prepoznao i spreman je da istrpi povrijede. On ce tamo ostati dokle moze.
I pored svih tih skupih Amerikanaca znaju oni da je on njihov najvazniji igrac. Tako je i ocijenjen u domacim medijama.
On tamo glumi domaceg igraca sve ove godine, dok Partizan gadja neki jeftinije opcije tipa Andjusic.
Zvezda nista bolje. Jedan Kalinic bi bio vazniji od svakog stranca, kojeg su doveli. Istine radi, Obradovic je dosta toga uradio da bi Kalinic postao ozbiljan igrac.

Moram jos jednom o Jovicu. Cesto mi djeluje kao da bi mogao jos vize da uradi u napadu.
Ali izgleda da trenerski tim Spolstre i te kako zna sta radi. Ko je pratio, vidi se tu neka drskost u odbrani, koju prije nisam vidio kod njega.
Iskreno navijam za njega. Najkompletniji nas mladi igrac a i jako simpatican lik. Dzimi to zna.
 
Polako, tek mu je 20 godina.

Bice on bar 15 ppg igrac, a za dalje cemo videti.
 
Pa u zavisnosti interpretacije njegove pozicije. Ja mislim da ima vise kreacije u sebi.
Ali da, fino sto mu daju dovoljno vremena da se navikne na sistem. Sluzi i to necemu.
 
Ono sto je dobro u ovom Zvezdinom timu je sto se sada, čak i na Evroligaskim utakmciama daje više prostora nekim na početku sezone jedva marginalizovanim igračima. Mislim konkretno na Dalibora Ilića i jos po nekoga.

Ostaje borba za jos dva trofeja, za sta se nadam da ce ovaj tim Zvezda kakav je, biti dovoljan da odgovori izazovu. Još jedna evroligaška sezona je skoro pa iza nas, gde su očekivanja bila mnogo veća u odnosu na ovaj rezultat kakav je napravljen. Imalo je i osnove da se tako očekuje. Još je veci problem što je ,,ovaj film" već po ko zna koji put repriziran. Sve i da se osvoje Aba liga i KLS, promene su nužne. Da li će se promeniti predsednik, upravni odbor, neko treći, da li će biti drugacija raspodela poslova,...Uglavnom, na leto, sve i da se trofeji osvoje, predstoji mnogo posla.

Borbu za Aba trofej, od prve utakmice shvatiti ozbiljno, neće biti rutiske šetnje do finala, svaka prepreka je teška. A pre toga se časno oprostiti od ove u odnosu na očekivanja, propale evroligaške sezone.
 
Poslao mi prijatelj na šta mogu da kažem "Teška vremena prijatelju moj..."
IMG-fca516fc91b540730379e5234bb5c371-V.jpg
 
Evo clanica Srpskog (izlazi p.ogran grada Beograda iz zamrzivaca pa me tapka po ramenu) Sportskog drustva Crvena zvezda igra dostojno u interesu Srpske kosarke.
 
Čitajući ovu temu poslednjih dana, neko ko ne prati sport pomislio bi da je Partizan 16. na tabeli, a Zvezda prva 🤡
 
Dobili smo vas u Evroligi, u ABA ligi, u kupu i sad u Carigradu, pusti pozicije na tabeli.
 
ај реално, да ли Звезда имала икакве шансе против Ефеса, тима коме победа апсолутни императив?
 
Čitajući ovu temu poslednjih dana, neko ko ne prati sport pomislio bi da je Partizan 16. na tabeli, a Zvezda prva 🤡

Na osnovu čega bi se to zaključilo? Ili je to neki nerazumni grobarski humor?

Ovo večeras, ne bi komentarisao. Mada, kada bi se nešto promenilo posle toga, ne bi mi ni bilo žao...Ne potežem lako reči tipa sramota, katastrofa i slično...Ali ovo bi bila jedna od takvih retkih prilika da ih izgovorim. Nema opravdanja, a ni objašnjena za ovaj debakl.
 
realno i kad bi zeljko vodio zvezdu izgubio bi
Želimir Obradovic nije zvezda on je Partizan. To je elementarno, Votsone.

A i kk Crvene Zvezde nema od avgusta 2011. Vecna joj slava! U onoj tabeli sto je Igor postavio ljudi pisu da su poeni igraca koji imaju i nas pasos pripisana kao strancima.
 
Vrh