Šta je novo?

Sportski događaji

Eh, da je Zvezda imala dvetiljaditih pola ovakvu maćehu kakvu sada ima Partizan...

Dok za vreme ,,žutih", nije bilo tako. Nego su sve pare upumpavane u Partizan, a Zvezda je trunula, zalagala klupski grb, propadala iz sezone u sezonu...



Zašto država Zvezdu na taj način nije izvukla iz krize?

Dug od 17 miliona evra volšebno izbrisan, niko ni dan danas ne zna da objasni kako.


Ostale gluposti sa ovog čaršafa me mrzi da demantujem, i tako ne bi imalo efekta.
 
Ako je neko sad upravo gledao na Areni, Golden stejt - Sakramento (126:125), imao je da vidi kako treba da se igra košarka. Ali bukvalno, to je taj sport, u svom najboljem izdanju.
 
Dug od 17 miliona evra volšebno izbrisan, niko ni dan danas ne zna da objasni kako.
Jeste, kako nije! To može samo u Partizanu, to u Zvezdi ne može...Da vratiš dug za porez od donacija i da dve sezone posle ivice da se ugašiš igraš Evroligu sa najskupljim timom u regionu. Kao i da sezonu posle samo sto se nisi ugasio igraš Evrokup sa evroligaskim igračima. Takva magija samo u Partizanu može. Tamo rade čarobnjaci i ljubav je beskrajna :):):). Pa šta vi mislite? Da je neko sisao čamac?
Ostale gluposti sa ovog čaršafa me mrzi da demantujem, i tako ne bi imalo efekta.
Jedan od univerzalnih odgovora kada nemaš argument! I standardno izvlačenje iz konteksta i ostalo...od tebe viđeno već.

Ako ovo zlo koje se Crvenoj Zvezdi ove sezone sprema, bude zaustavljeno od strane iste, tako sto ce Zvezda osvoji Aba ligu i KLS, to cu da smatram najvecim uspehom u istoriji kluba. Nijedna generacija u istoriji kluba nije imala ovako veliki cilj kao sto ima ova. Možda je imala ona koja je osvojila prvi titulu državnog prvaka od sezone 1997./1998. . Ovo sto cu sada da kažem je istina, koja mi se ne sviđa, ali je istina, šta da radim, tako je. Dobrim delom za svoju situaciju, Zvezda je i sama kriva, pogrešna selekcija igrača, postavljanje trenera koji nije sazreo za izazove sa kojima bi se tim u ovoj sezoni suočio i ta greška se ponavlja, da bude još gore. Dosta je stvari ispravljeno, koliko je bilo loše, samo da li će to na kraju biti dovoljno za ovogodišnje ciljeve nisam siguran. Biće teško!
 
Ако, ако, Пантер из Железника, Ресор... све наши момци :)

Претпрошли пут када је Партизан играо фајнал фор, код куће је испао у полуфиналу од ФМП-а а Звезда била првак. Нека га.
 
Za vas sam navijao kad ste igrali i protiv Knora, Huventud da ne spominjem. I kad ste igrali kao domacini u Fuenlabradi.
Nisam od onih "da komsiji crkne krava" mentalitetom. Uostalom, sve je to hleba i igara za siroke narodne mase.
Kad se donose vazne politicke odluke, vlast plasira ogroman novac u sport, najveci dosad ikada, da se skrene paznja sto vise i baci prasina u oci. Dobar tajming su uboli.
Pametan si, uostalom vidis i sam.
 
Cestitao bih, ali stvarno ne znam na cemu.

Kevin Panter, najbolji igrac i strelac tima koji igra F4 Evrolige prelazi u Partizan koji tada igra Evrokup.

Nakupovati gomilu stranaca i praviti rezultate sa ogromnim budzetom, niceg tu za ponos nema, nebitno da li KKP ili KKCZ. I mi kukamo kako bi da smo ranije kupili ili registrovali Kampaca prosli dalje.

Sve to dok se paralelno igra plejof NBA lige. Ne vidim razlog sto bih gledao otpatke iz NBA-a umesto najboljih NBA igraca.

Mlade domace igrace koje smo mi stvorili - to bih mogao da gledam i navijam za takav tim.

Bio je ukljucen tv u pozadini, ali sam gledao potpuno bez emocije i ravnodusno, cak i poslednji sut.

2010.godine sam bio mnogi zagrizeniji Zvezdas pa sam ipak svim srcem tada navijao za onaj tim Partizana koji je tada otisao na F4.

Tri stranca, budzet milion evra. Od ta tri stranca, jedan je bio Veseli koga su iskopali kao dete i doveli za kikiriki, drugi je bio Mekejleb koga je isto Partizan prakticno otkrio jer je dosao iz sedmoplasirane ekipe turske lige. Roberts je jedini bio neko kao ime.

No, ostalih 9 igraca u rosteru su bili nasi.

Skupo placeni Amerikanac tapka loptu i nikome ne dobacuje i sutira preko ruke i daje ga za pobedu. Vau, kakav uspeh Partizana i srpske kosarke.

Znam da zvucim ogorceno, ali stvarno nije tako, izuzetno postujem KK Partizan.
 
Preko bare, prvoplasirani Milvoki je na pragu ispadanja, Trej Jang preuzeo tekmu i pogodio jos ludji sut od Pantera za pobedu i sada ekipa u kojoj je nas Bogdan drugi, treci igrac ima sansu da izjednaci kod kuce na 3:3.

U subotu krece ludilo od serije - Denver protiv Finiksa. Jokara udara na Durenta, Bukera, Pola i Ejtona. Lejkersi na pragu prolaska u polufinale konferencije, a do skoro su se borili da uopste udju u plej in. I tamo ce ih cekati ili GSW i epski duel ili povampireni Kingsi.

Kampaco, Ledej, Vildoza, Panter... su ili izbaceni ili nisu mogli nikada ni da prismrde NBA ligi.
 
ОК, црно-бела легија странаца, јесте, ипак, Жељко Робија је наш тренер... и некако му то онда ипак дође у некој мери српска прича. У европској кошарци - таква каква је, слажем се, и мени се после НБА текме коју погледах с невиђеним ужитком пре неки дан не гледа ово хРвање - тренер је баш много битан.

А Звезда има и наших играча, и то добрих и гледљивих. Надам се да ће мали Топић добити прилику догодине, какву-такву.
 
Zvezda je morala sve da ucini da zadrzi Radonjica (ok, posle nas usralo sa Ivanovicem, ali nas kostalo i plasmana dalje zbog loseg pocetka) i Kalinica. Partizan je trebao da ganja Lucica na primer, nebitno po kojoj ceni, sigurno i sa obestecenjem je jeftiniji od ovih Merikanaca. Ako i nije, jeftiniji su on i nas mladi igrac nego dva stranca.

Ako ima za Kampaca i za deset Partizanovih crnaca, ima i za Kalinica, Lucica, Milutinova, Gudurica, Teodosica, Jaramaza, Marinkovica, Davidovca, Bjelicu... plus vise mesta za mlade igrace.
 
Dug od 17 miliona evra volšebno izbrisan, niko ni dan danas ne zna da objasni kako.
Jeste, kako nije! To može samo u Partizanu, to u Zvezdi ne može...
Čekaj, jel se ti zaje*******avaš? Troluješ? Ako ne, imaš ozbiljan problem. Nije dug od 17 miliona evra koji je izbrisan bio Partizanov, nego Zvezdin. šta ti je?

Pitaš se kako tim koji je bio pred gašenjem igra Evroligu, a ne pitaš se kako tim koji je bio ugašen, pa posle 4 godine vaskrsao, istog trenutka igra Evroligu?
 
E taj tim je bio ugašen, jer je to bilo realno i UPPR, gde se jasno znalo sta i kako ide, sve urađeno po zakonu...I nije prvi takav slucaj u svetu. A to je bio jedini zakonom dozvoljen izlaz iz te situacije. I rezultat nije dosao odmah i sada, bilo je potrebno vreme. A 4 godine je odlicno vreme da se stigne od situacije u kojoj je Zvezda bila do prvaka Aba lige. U Zvezdi neke stvari ne mogu dijamentralno za jednu sezonu da se promene, nema čarobnog štapića kao kod Partizana. Sreca za onu sezonu, prvi put kada je igrana Evroliga posle dugo godina, kada je Cibona odustala zbog finansija. Inače bi jos jednu sezonu moralo da se ceka. Zvezda nije imala tu cast specijalnog poziva.

I u Zvezdu je mogao tada sa necijim aminovanjem neko da upumpa pare i da ne bude UPPR-a. I sta onda? To bi bilo ovo sto je urađeno sa Partizanom, koji se ni sa kim nije fuzionisao. I sve sa parama ide, to nije nikakva nauka i ne treba ti filozofija za to.

A ako sve stavimo na stranu i pričamo čisto košarkaški...Svaka cast za igru kakvu je tvoj tim prikazao sinoc. Zasluzena pobeda, onakav tim na njegovom terenu srusiti, kako god da je taj tim igrao...Za to ruka mora da se pruži!
 
Pa tek krece najbitniji deo NBA sezone, a Evroliga je amaterska kosarka i to nikoga ne zanima 🤣
 
Evo ja ću najiskrenije da konstatujem da je špansko ciganlijsko ponašanje nadmašilo i vaše..ipak niste najgori... :cool:
 
KK Kamerun lepo igra, zasluzuju odlazak na F4. A onda je sve moguce.
Nadam se da ce biti kompletni svi ako ne u trecoj, onda u cetvrtoj utakmici. Dve su mec lopte, valja ih iskoristiti.
 
Pa Fljamurtari pobedio.. radujte se, delije srpske.. :cool:
 
Sad sam izguglao, vidim da ste na pragu da budete u top 4 ekipe u... srpskoj ligi u fudbalu. Cestitke!
 
Vučićeva fudbalska ciganlijska liga nas ne zanima.. samo evropski i svetski poslovi...Joooj, brt, zamisli navijaš za klub za koji AV navija i kojem namešta sve... pa katastrofa..
 
Jeste, Ostoja je cuveni opozicionar, a kk Kamerun je napravljen od donacija navijaca.
 
Vrh