Šta je novo?

Sportski događaji

Da li ste ispratili kako su Lebron i Durent iskulirali Hardena za All Star.

Ko ne zna, igraci se biraju "kao na poljancetu" gde kapiteni ekipa biraju saigrace, pa na kraju uvek ostane neki debeljko koga niko nece. E taj debeljko je juce bio Harden.
 
Presmesno je bilo 🤣

Mada posto imaju kad zavrse sa biranjem opciju da trejduju jednog igraca, bilo bi presmesno da je Durent izabrao Hardena pa ga trejdovao 🤣 Steta sto je operisan od humora, nedostaje mi Janis kao kapiten 😭
 
Imamo novi logo za SP u fudbalu

IMG_20220211_142441.jpg


Deluje kao da je radjen za neku stranku za izbore u RSK 1993.godine

 
Da prosirimo jos malo spisak posle Karijeve izjave 🤣

IMG_20220217_033129.jpg
IMG_20220217_032831.jpg
 
Počeo je Kup Radivoja Koraća. Koji mnogi zovi nebitnim trofejem, a ja tako ne mislim, naprotiv. Prvi polufinalisti su Zvezda i Mega, koji su pobedili Radnički, odnosno Zlatibor. Megu nikako ne pocenjivati, u tu utakmicu mora da se udje maksimalno ozbiljno.

Očekuje se da Partizan pobedi Borac-Zemun. A da FMP pobedi Borac-Čačak. I da to bude drugo polufinale. Tu su vec, bar malo moguca iznenadjenja, ali naravno, do finala, Zvezda i Partizan su favoriti, kada se svi nadaju novom derbiju, koji po tradiciji nikada nema favorita i gde je na papiru slabija ekipa neretko pobeđivala.

Kako je polufinale u subotu, Zvezda i Mega su u prednosti, pošto imaju dan više za odmor i trening od drugog para, što treba maksimalno da se iskoristi. A o finalu ćemo kada prođe polufinale...
 
U ovoj rundi očekivane poobede favorita. Polufinale Mega-Crvena Zvezda i FMP-Partizan. Svi se nadaju veliko derbiju u finalu, a današnji dan ce dati odgovore da li će da bude tako...
 
U finalu očekivani rivali. Zvezda je oslabljenu Megu generalno lako dobila, bez previše trošenja. Partizan je FMP, pa ne baš tako lako dobio.

Sutra ce biti teška utakmica. Mnogi Zvezdu zovu favoritom, ali sve je, samo nije tako. Ta utakmica ce biti teška i mnogo drugacija od prvog derbija u sezoni. Promenilo se mnogo toga na obe strane od tada.

Crvena Zvezda mora da igra svoju karakterističnu odbranu, au napadu se nadam još nekom raspoloženom, osim uglavnom Kalinića. Ovo ce biti defakto evroligaška utakmica i pristup mora da bude takav. Da bi ,,Levica" ostala na Kalemegdanu, moraće da bude junačka borba i srce ostavljeno na parketu. Važnije od trofeje to, što će ishod ove utakmice psihološki da utiče na dalji tok sezone, jer tek predstoje važne utakmice.
 
Sve pohvale za to što je ,,Levica" ostala na Kalemegdanu, ali onakav nesrećni poraz od Panatinaikosa sinoc, na vec dosta puta ove sezone viđen način...deluje veoma frustrirajuće.
 
Dodajem jos jednig na spisak, Avramovica ne mogu 🤣 Petrusev na ivici da otpadne 😭

IMG_20220228_213819.jpg
 
Zvezda sada mnogo blize top 8 Evrolige posle izbacivanja ruskih klubova!
 
Bogat program danas, ono što sam odlučio da ispratim danas:

14:55 Arsenal-Watford SK1
16:00 MotoGP SK3
16:15 Crvena Zvezda-Novi Pazar Arena Sorte Premium 1
17:25 Man City- ManUnited SK1
18:30 Partizan- Crvena Zvezda (košarka) Arena Sport Premium 1
 
Vau, kako si kul, imas sve arene i sport klubove.
 
Hm, mene ozbiljno zanima kako imati i Arenu i SK. Zna li neko?
 
@Beki, pa eto, imam ja i Arenu i SK.
Kablovska mi je MTS-ova, pa tako imam Arenu, a moji na selu imaju Total TV i onda SBB uz Total daje EON na tri uređaja, koji ja koristim, jer mojima na treba. Tako da na EON-u na telefonu imam SK, koji prebacim preko chromecast-a na TV i gledam.
 
Ovo što sam upravo odgledao je štof za legende. Protiv fenomenalnih Pelikana, na 3 minuta do kraja i -11 Džoni uključuje ouverdrajv, izjednačuje i u produžetku pobeđuje sve. Malone isključen u 3/4, gomila tehničkih i raznih trilera, Ingram koji ubacuje trojku iz kolena (retko se viđa)... Obavezno pogledati 4/4 pa do kraja, ko može. The man they call Joker!
 
Blizu je top 8. Bez zelje za provokacijom, ali se nadam da Grobari shvataju da se nismo bas ubili da ih pobedimo i da nam ta tekma nije bila prioritet. No, mozda i dobro da se motivisu i uzmu EK da imamo dva kluba u EL.
 
Vrh