Šta je novo?

Sportski događaji

Ups, propade mi post, sad vidim da su sinoc izgubili od mocnog Lijetotutabisa, nista od jahanja na krilima pobede 😭
 
Tabela Evrolige je konfuzna, Rusi jesu-nisu suspendovani, ima mnogo timova sa manje utakmica, ali posle ove dve pobede, mislim da može da se kaze da ponovo ima šanse za top8. Realno u Aba ligi može da se otpimizuje potrosnja, da bi bilo više energije za Evroligu, jer su sada u regionalnom takmicenju laksi protivnici. Pitanje je samo gde ce ,,ugurati" neodigrane utakmice, pa to može da poremeti. Za derbi, prilika za popravni, docice vrlo brzo. Iskreno, mene taj poraz još boli, kao što me pobeda dugo drži.

Što se tiče fudbalera, ne mogu da kazem da se nisu borili, primljeno je bukvalno 3 gola iz ukupno 5 grešaka na utakmici. Sreca, koja je trebala, nije bila na strani Zvezde. Ruku na srce i ovo postignuto do sada je veliki uspeh, Zvezda 30 godina nije bila aktuelni učesnik u nekom evropskom takmičenju u ovo doba sezone. Prolaz dalje je teže ostvariv, u koji kao navijač moram da verujem. Samo se nadam bilo kakvom pozitivnom rezultatu ovde, makar se uz njega završila evropska sezona za Zvezdu.
 
Izbaceni su, ovo je tabela

IMG_20220311_111719.jpg
 
Poslednja izmena:
Barselona je poraz dozivela u ,,Blaugrani" jednom ove sezone i to tesan, od Armanija, bilo je 73:75. Biće teško, ali nikad se ne zna. To bi stvarno bio uspeh preko svih uspeha...Igrački-košarkaški, Real Madrid je bolja ekipa od njih, na papiru. Ali Barselona nekako ima bolju hemiju, ceo tim je sistemski, sinhronizovan...Ne zna se u kom pravcu su bolji.
 
Cirkus Kolorado gostovao u Fili. Džoel i Nikola pobedili, svaki na svoj način. Klupa Denversa pokidala, ludo ali istinito. Pogledajte 4/4, Nidžine pasove i onu ubacoku iz druge dimenzije pod faulom koji nije sviran, superspektakl!
 
Kako je on to lično potpisao i poslao podršku? Poslali mu pismo, pa onda on vratio?

Zloupotreba sportista jer to je bukvalno mafijaška ponuda koja se ne sme odbiti (ko je gledao Kuma, zna o čemu pričam).
 
Jos ima i konje 🤣 No, ne pravdaj ga, bre, nema opravdanja
 
Kecmanović vs Alcaraz noćas, sjajan tenis! Miomir je postao jak i stabilan igrač, uživancija za gledanje. :)
 
Najbolji srpski reprezentativac je odigrao gotovo perfektnu partiju i sa Trejom Mladim odveo svoj tim u plejof.

 
Veceras pocinje plejof NBA-a. NBA deluje prilicno jak, niko lako nece proci dalje. Plejof timove predvode ,,matorci" koji su i dalje vrhunski igraci - Kari, Durent, Irving, Pol, Batler, Derozan, Harden... pa su tu ovi u najboljim godinama - Janis, Jokic, Embid, Buker, KAT, Sijakam, Micel... i ovi ispod 25.godina - Doncic, Morent, Jang, Tejtum...

Ako dodamo i da Dzejms, Dejvis, Lenard, Lilard, Dzordz...nisu ni usli u plejof, dobijamo zaista veliki broj vrhunskih kosarkasa u najjacoj ligi sveta.

I od svih njih, Nikola ce drugu godinu zaredom biti MVP. Nestvarno.
 
Vrh