Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

Jos samo uporedi povrsinu, etaze i kolicinu betona i onda saberi, pa ti mozda bude jasnije.
U tom slučaju se angažuje valjda više operative... Ako je objekat dva puta veći valjda ne treba da se gradi dva puta duže. Investitori su ozbiljni ljudi, verujem da nije do njih...
 
Eden,Thalia,Nika,Iris,Apolo, je 3 puta veci od Soula,a ti mi govoris da uporedim povrsine.Oni stigli do 8-og sprata.Neverovatno.Kako ubacim neku cinjenicu koja ne odgovara vrvt daljoj prodaji soula,eto 3 bota(zaposlenih u soulu,vrvt)Al dobro..Moraju samo cinjenice,a cinjenice kazu mnogo bre sporo
Druze sto lepo ne odes na forum BW pa hvali tamo koliko hoces...imas 6 objava na forumu i svih 6 su hejt soula i jos pricas nekom da je bot, zalutao si ovde...
 
Bas naprotiv,ja mislim da ce soul biti najbolji gradjevinski poduhvat na Nbg.A ti ako pratis moje postove govori da si bot koji ne radi za sendvic nego za platu.U stvari sigurno si kad negativno komentarises Wellport🤣🤣🤣
 
Na svakoj temi se nadje po jedan Dejanbg88, jedva cekam tvoje nove postove, mada gore pomenutog ce neko tesko nadmasiti.
Uroše, stvarno mi nije jasno šta neko kao ti i još neki koji niti su niti će biti vlasnici stana u Soulu traže na ovom forumu??? Šacujete valjda, šta li? Ja sam ovde da bih mogao da pročitam nešto korisno u vezi stana i garaže koje sam kupio od drugih kupaca. Da uporedimo zaključke i eventualno nešto novo naučim. A ako te interesuje novi post biće uskoro jer ću dati svoj stav o ponuđeno keramici jer je to slučajno i moj profesionalni fah. Stay tuned.
 
Mene zaista vesele, agresivni pokušaji wannabe botova da temu svedu na prostu propagandu... Niko da se ne meša, slučajno da se ne pokaže doza skepticizma, samo oni što su kupili ili 'oće kupe da čitaju, a samo odabrani da pišu... Ne ide to tako drugari...
 
Ima li nekih slika novijih,ako ima neko nek postavi,da vidimo napredak radova..
 
Uroše, stvarno mi nije jasno šta neko kao ti i još neki koji niti su niti će biti vlasnici stana u Soulu traže na ovom forumu??? Šacujete valjda, šta li? Ja sam ovde da bih mogao da pročitam nešto korisno u vezi stana i garaže koje sam kupio od drugih kupaca. Da uporedimo zaključke i eventualno nešto novo naučim. A ako te interesuje novi post biće uskoro jer ću dati svoj stav o ponuđeno keramici jer je to slučajno i moj profesionalni fah. Stay tuned.
Lepo, lepo, siguran sam da ce biti premijum lux keramika, napucana top oprema.
 
🏗️
IMG_0903.jpg
IMG_0910.jpg
 
Dakle što se tiče kvaliteta keramike is poštovali su teh. projekat. Italijanska keramika A klase. Dali su i tri Kombinacije ali ono što bi zamerio jeste da su sve tri Kombinacije slične jer su varijacije sivih tonova i šara. Mogli su da daju i dve ali da je jedna varijanta tamna a druga svetla. Što se tiče obloga tu je keramika super bar kod mene u stanu Kombinacija braon i prljavo bele. Videle su mi se i nemačke tetakot pločice sa ventilisanjem. Prozori i okov su vrhunski kako je i rečeno. Liveno staklo i okov na terasi odlično. Jedino što zameram što traže doplatu za komarnike. Jeste cena ok ali su mogli da pokriju tih par stotina evra. Sve u svemu jako zadovoljan i ono što još nisam video su unutrašnja i ulazna vrata. Za sada ništa nisu "slagali" ali ima vremena videćemo 😁.Radovi koliko sam video napreduju prema planu, uskoro izlaze na 0.
 
Iskreno, sporo ovo ide.
Početkom aprila su uradili prvu temeljnu ploču i još nijedna lamela nije na koti prizemlja .
 
Iskreno, sporo ovo ide.
Početkom aprila su uradili prvu temeljnu ploču i još nijedna lamela nije na koti prizemlja .
Oni su sami rekli da će za razliku od drugih projekata da naprave odmah garaže i sve ispod zemlje i tek onda idu dizati lamele gore. Tako da vidim da tako i rade i ima više smisla tako. Kad si u zemljanim radovima da si dole i onda kad kreneš da dižeš zgrade onda ide sve brzo.
 
Ili je ovo neka stara slika,ili su oni bili na kolektivnom godisnjem odmoru 2 nedelje.Bas sporo..
 
Ako su tako "rekli" to je amaterizam čist.
Svaki kršten izvođač, a njihov to svakako jeste, gleda da što pre diže nadzemne objekte, jednovremeno sa podzemnim delovima.
Na taj način se dobija visok nivo paralelizacije radova. U tu svrhu se obezbedi dovoljan broj ljudskih resursa kao i potrebna oprema, odnosno mehanizacija.
Ovde je nešto drugo po sredi, 100 % .
Izvođač kojeg su angažovali je ozbiljna firma , tu nema spora, ali iz nekog razloga radi na ovaj način.
Oni su sami rekli da će za razliku od drugih projekata da naprave odmah garaže i sve ispod zemlje i tek onda idu dizati lamele gore. Tako da vidim da tako i rade i ima više smisla tako. Kad si u zemljanim radovima da si dole i onda kad kreneš da dižeš zgrade onda ide sve brzo
 
Trenutnu dinamiku teško mogu da procene i stručnjaci, a tek laici. Neko "navija" za jedno, neko za drugo, pa se u skladu s tim i komentariše, šta je kome milije.
Rok za primopredaju je 31.08.2025. + 6 meseci, znači 01.03.2026.
Ako se ispoštuje - to je kako treba, ako ne - predviđeni su penali.
U skladu sa aktuelnim temama, više me brine da li će kvalitet biti dovoljno dobar da izdrži moderne vremenske uslove ili će fasada da leti po ulici, nego da li bi trenutni radovi trebali da budu na metar-dva više ili niže.
 
Svaki projekat, uključujući građevinski, samim tim i ovaj, mora da bude izveden u predviđenom roku, definisanom kvalitetu i predviđenom budžetu. Već sada je jasno da od 31.8.2025. nema ništa, to znači da projekat neće biti izveden u roku. Mislim da je taj vremenski okvir od starta preambiciozan uzevši u obzir angažovanu operativu, radnike i mehanizaciju. Budžet nas ne interesuje, o tome neka razmišljaju investitori i izvođači. A kvalitet će pokazati vreme...
 
Samo da ne bude "kvali65t".
OK da to nije smelo da se desi u w65. Ali neko je pomenuo zgrade iz vremena Tita, kao super su, u takvoj zivim. Pa mi I nemamo nikakvu izolaziju pa nema ni otpadanja. Ti standardi su zaista proslost. Leti nesnosna vrucina. Jedino su mozda u redu sto se tice zemljotresa...
 
Svaki projekat, uključujući građevinski, samim tim i ovaj, mora da bude izveden u predviđenom roku, definisanom kvalitetu i predviđenom budžetu. Već sada je jasno da od 31.8.2025. nema ništa, to znači da projekat neće biti izveden u roku. Mislim da je taj vremenski okvir od starta preambiciozan uzevši u obzir angažovanu operativu, radnike i mehanizaciju. Budžet nas ne interesuje, o tome neka razmišljaju investitori i izvođači. A kvalitet će pokazati vreme...
Kako mislis da je vec sada jasno da od toga nema nista? Jel si ti strucni nadzor? Procenitelj dinamike radova?
 
Sve sami stručnjaci koji komentarišu dinamiku. Odlično ovo ide...
A po čemu ti znaš da li je neko stručan ili ne? Možda na forumu pišu i ljudi iz struke, kojima izvođenje ovakvih objekata nije strano?
Možda pišu i ljudi koji nisu pristrasni, već pokušavaju realno da sagledaju situaciju na projektu i da je komentarišu.
Treba pohvaliti sve što je dobro ali , isto tako, ne vidim da je problem da se konstatuje i nešto što nije dobro.
A ovo definitivno ide sporo, sviđalo se to nekome ili ne.
Opet ću napisati, ko želi da vidi, radove izvodi veoma iskusna firma ali iz nekog razloga dinamika radova ne prati njihov renome.
 
Vrh