Šta je novo?

Smederevski put- rekonstrukcija, proširenje

Meni kolega zivi tu blizu, takodje mi svakodnevno govori da mu nista nije jasno i s obzirom na stranu koja je vec pri kraju kako oni misle da naprave tu 4 trake
 
20231119_132616.jpg
20231119_132613.jpg
20231119_132553.jpg
20231119_132617.jpg
 
Pa nisu zaustavili radove a pozivas i dalje na prijavljivanje
 
Pa nisu zaustavili radove a pozivas i dalje na prijavljivanje
Pa niko nije ni ocekivao da ce zaustaviti.
Kad privatni investitor gradi nelegalno zgradu to je jedan stepen,a ovo je vec visi stepen ludila jer grad gradi nelegalan put, pritom nije neka kozija staza vec jedna od najprometnijih magistrala.
Nijedan normalan inzenjer ili firma ne bi prihvatili da izvode nelegalne radove.
 
Покрили су се они правно, ништа се ви не секирајте. Подведено под редовно одржавање, нитна интервенција или тако нешто тако да џаба зовете.

На овој деоници до Филипа Кљајића због незгодне висинске регулације приватних парцела померају осу пута. Биће ту 4 траке. Та оса пута је већ враћена на првобитну у зони стајалишта Фипила Кљајића.
 
Jedino ako te dve dodatne trake uguraju na levu stranu,gledano prema gradu.Ne znam kako, kad gledam, a gledam vec decenijama,al iz Vasih usta...
 
Imam pitanje za ljude koji žive u blizini radova. Da li je neko uspeo da locira gradilišnu tablu? Ja sam juče prolazio i nisam mogao da je vidim, možda zbog magle, a možda zato što ne postoji.
 
Bitno da su radovi počeli bez zakašnjenja, za razliku od drugih deonica. :D
 
А зашто би више и радили када су и са и без Смедеревца убедљиво победили на Рим бирачким местима. Интересантно је да је власт на Звездари убедљиво победила на бирачким местима где убедљиво ништа значајно није урађено последњих 10 година, то су ММЛ, део према Калуђерици, ВМЛ. Невероватно, пате се годинама у колонама на путу за ту Калуђерицу и опет оставе ове који ништа нису попунили. Не знам просто шта више да мислим!
 
Imao sam utisak.juce kad sam.video radnike da.nesto premeravaju na.pitu, da gledaju.mesya za semafore..alo.avaj.Isctrase zutu traku i dovidjenja.To ste. ce se glasaci sns.patiti.nije.mi uteha.jer i mi.ostali trunemo sa. njima.
 
Знам, сви пропадамо заједно али да ли је могуће бити толики мазохиста према себи, према својој деци, то не могу да разумем. То и нема везе са високом политиком, у питању је локал, комунални послови где се ништа не дешава деценијама. Ипак ми је највеће разочарење у младе и колико-толико образоване људе. Они се се нису потрудили да своје родитеље, баке и деле увере да су промене неопходне, а многи вероватно нису ни гласали. И тако, године пролазе, време пролази, квалитет живота, животне средине остаје недостојан човека!
 
Narod je jasno i nedvosmisleno pokazao da mu je trenutno stanje sa infrastruktrom na tom delu ok, tako da se nadam da ostane smederevac ovakav jos 1000 godina, malobroijni normalno ljudi koji su ostali treba da odu, a neka ostanu dokone crvenokose babe koje gledaju Žiku Šarenicu i idu na glasanje, pa kad niko od mladeži ne ostane da ih gleda neka zovu vučića. Poražavajuće stvarno.
 
Tu staru generaciju donekle moze da oprabda da. cak i ovakvo treniutno stanje je neuporedivo bolje od vukoje*******ina odakle su dosli.Ali, srednju.i mladju generaciju nista ne moze da abolira.Pa.i.moj otac je dosao.iz.jednog sela pored Ljivbovije, ali smo se potrudli.da sredimo ulicu sa.komsijama jos devedestih.Ali, to je.neznatna.manjina.
 
Па пошто је према референтном систему улица Смедеревки пут (односно Булевар револуције) у надлежности града, односно ЈП "Путеви Београд" даљи радови чекају формирање градске власти.
 
Па пошто је према референтном систему улица Смедеревки пут (односно Булевар револуције) у надлежности града, односно ЈП "Путеви Београд" даљи радови чекају формирање градске власти.
Значи средином марта се настављају радови
 
Hahaha, eto tih radova koji se pokrenu pred izbore, obustave odmah posle izbora i nastavljaju po potrebi na kaščicu kako idu lokalni i/ili ponovljeni gradski.

Presmešno.
 
Vrh