Šta je novo?

Smederevski put- rekonstrukcija, proširenje

Da li ima šanse da se 2+2 nastave posle i do Grocke ili čak do Smedereva?
 
Ja bih rekao do skretanja za Zaklopaču da bi vredelo 2+2, a posle recimo da ide mini zaobilaznica oko Grocke i da se na Smederevski put uključuje kod Brestovika i da možda čak i to bude sve 2+2 do Smedereva. A to bi bila sjajna alternativa za sve ljude koji putuju iz Smedereva za BG na posao, a verovatno i najbrža.
 
Људи, ми од Римљана нисмо успели да проширимо Via militaris даље од Цветкове пијаце а ви причате о Ритопеку, Гроцкој, Смедереву... Чекај да прво заврше овај један километар пута до фебруара, што је тренутно једино извесно.
 
У Гроцкој је већи проток возила од центра (Стајалиште „Гроцка“ ) до ауто-мото савеза притом бих у том делу посебно од цркве ка Заклопачи семафоризовао пар раскрсница пре свега улица Васе Чарапића
 
Ja bih rekao do skretanja za Zaklopaču da bi vredelo 2+2, a posle recimo da ide mini zaobilaznica oko Grocke i da se na Smederevski put uključuje kod Brestovika i da možda čak i to bude sve 2+2 do Smedereva. A to bi bila sjajna alternativa za sve ljude koji putuju iz Smedereva za BG na posao, a verovatno i najbrža.
A gde bi ti napravio obilaznicu oko grocke
Smederevo moze i ap da se ide
 
По старим плановима кроз саму Гроцку била је и предвиђена обилазна магитрала 2+2 која би ишла паралелно са Дунавом
 
IMG-8bb5ec01c0b3b18469ebbde6b3fb671c-V.jpg
 
Колико уопште метара они раде? Обзиром да је Шапић рекао да је издвојено само 55 милиона динара.
 
Само мала исправка, имају спуштање са моста. Фали спој између њега и сређеног дела булевара.
 
Ovo jako sporo napreduje, nisu se pomerili od prvog sektora prve strane.

Kad se budu iskalibrisali na osnovu potrebnog vremena za ovaj prvi delić, shvatice da je januar basna
 
Izgleda je utvrđeno da Glavna donovi više 17. XII '23. :D
 
Овај први део до Филипа Кљајића има зај**** висинску регулацију. Знам да колске улазе са леве стране морају да нивелишу до 10 метара унутар приватних дворишта.
 
Jos da su bandere poredali cak su prilaze kapijama uredili Nzm da li moze umjesto duple pune da se stavi betonska barijera kao na zrenjanicu Valjda ce i rasveta biti uradjena
 
Gde su ovde dve trake, oni su ovde prosirili za metar. Mozda planiraju drugu stranu znacajnije da sire?
 
Da, meni ništa nije jasno na osnovu ovih slika. Sve mi deluje kao neka predizborna muljotina... Uopšte ne deluje da će stvarno proširiti na 2 + 2.

Naravno, možda grešim i možda neko sa terena / lokala zna bolje.
 
Мислим да ће овде бити места за четири траке, када се уради друга страна. Проблем је што се ради само 300 М. и то врло споро и килаво. А потребно је урадити преко 3 км пута, када они то мисле да заврше?
 
Vrh