Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Na sajtu se druga stambena na vodi kao kula B, tako da da, o njoj je reč.

 
Radovi na novoj kuli (glavnoj) pocinju u januaru 2020 odnosno cim se otvori ova sto sad rade. Rade se tri faze i svakako podrazumeva po jednu novu s tim sto je ova sad podrazumevala i izgradnju platforme za sve tri. To je nekoliko puta receno...
 
"Skyland" Istanbul.
skyland.jpg


Podsjeća...
 
овај у средини подсећа на нешто друго код браће муслимана :D
 
Sve tri su iste, samo su rotirane i različitih visina...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=629350#p629350:1dnecd2p je napisao(la):
Stefan BB » 11 Jun 2019 09:18 pm[/url]":1dnecd2p]Radovi na novoj kuli (glavnoj) pocinju u januaru 2020 odnosno cim se otvori ova sto sad rade. Rade se tri faze i svakako podrazumeva po jednu novu s tim sto je ova sad podrazumevala i izgradnju platforme za sve tri. To je nekoliko puta receno...
Investitorska logika nalaze pre svega zavrsetak stambenog dela a to su meni i potvrdili, znaci u toku godine pocinje izgradnja B stambene kule sve ostalo je dezinformacija. Vrlo je moguce da u toku sledece godine pocnu izgradnju i glavne ako rasprodaju stanove sto bi bilo odlicno.
 
Ja sam jos pre pocetka gradnje imao insajd informaciju da se gradi fazno, i da prvo idu dve stambene pa na kraju poslovna. Mislio sam da se to promenilo, al izgleda nije...
 
Ali to ne bi trebalo da je tajna. Logično je da će se raditi fazno. Ja se samo bojim da poslovna kula ne postane stambena dok ne počnu da je grade kao u West65
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=630576#p630576:35k77dms je napisao(la):
Myah » 16 Jun 2019 10:59 am[/url]":35k77dms]Ali to ne bi trebalo da je tajna. Logično je da će se raditi fazno. Ja se samo bojim da poslovna kula ne postane stambena dok ne počnu da je grade kao u West65
To je vrlo moguce.
 
zna li neko šta se kopa preko puta Skyline-a? ispod saveznog Mupa?
 
nekad je bio savezni. hvala na informaciji. Pretpostavio sam da je za to. Vide se iskopine na kameri koja snima Sajam i mostarsku petlju
 
Sad kada Blic prenese ovu sliku uz komentar "Krivi toranj u Beogradu" ili "Skandal, toranj se već nakrivio" ili "Alarmantno, kula samo što ne padne"
 
Kako sam saznao danas od radnika tamo da nema stajanja krece odmah sledeca kula
 
Poprima konačni izgled.
a21dd1769c70c16298c292ecdfe38826.jpg
72db50125f7b353e8342fb42193d9aec.jpg
e63a6ecb3c1e785ba3d07227d2dccf1f.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631334#p631334:1upgpar9 je napisao(la):
Misterija74 » 18 Jun 2019 06:51 pm[/url]":1upgpar9]Kako sam saznao danas od radnika tamo da nema stajanja krece odmah sledeca kula

Да, следећа - стамбена зграда Б.
 
Slike od malopre

O betonskog jezgra glavne kule su napravili neku kućicu, isto i na delu gde će biti tržni centar.

Kao da su ih konzervirali.

Izgleda da će fokus da bude sada na drugoj stambenoj kuli pa tek sve ostalo.
 
Da se primetiti da je najniza kula poprilicno uocljiva sa svih strana posebo iz pravca ade i nbgda preko gazele.
Ako uzmemo u obzir da je ovo najniza kula i da treba da dodju jos dve zbijene kule. Postavlja se pitanje kako to da nikome ne smeta sto ce se zakloniti pogled ??? Nema nikakvih komentara na tu temu.

Ili da sacekamo da kadija pogleda u svoj citap ?
 
Ako bismo zabranili sve solitere aka kule, ali i niske "krmace", pitam se sta bi preostalo?
 
Vrh