Šta je novo?

Servisi za dostavu: Glovo, Wolt, Donesi

Људи који раде у тим гиг економијма и јесу данашњи робови, па мало могу да разумем прсавање.
Али уз недаће живота треба да се стекнеи разумевање.
 
Marijane Iliću, care! Baš mi je trebalo ovo tvoje da pročitam, da se sit ismejem na kraju dana. Koji si ti lik... Ali tetovirane nožice.. zašto te toliko iritiraju? :LOL:
 
@Marijan Ilić

Pozdrav Marijane. Želeo bih da radim dostave 5 - 10 dana u mesecu preko wolta. Kad ja to poželim. Uključim se na aplikaciju kad ja hoću i radim koliko hoću. Kao dopuna budžeta.

Izbodljivo/neizvodljivo?

Unapred hvala na preciznom odgovoru.
 
Eto, došao je da se istrese, sta mu je na duši, nožice, tetovažice, NGO sekte i ništa. Ode dalje.

Razumem da se nekom skupi posle 1000 postova, ali ovako da startuješ na forumu kao dotični ccc 🙂

Sećam se sebe kad sam pravio prve korake na forumu, bio sam sav rezervisan, učtiv, maniri, ponašanje... A ne kao grom iz vedra neba, bam, bam, bam... Napravio pometnju i ode...

I ko će meni da odgovori koliko može sati da se radi, da li sam potpuno slobodno biraš ili ne?

Inače viđao sam glovere koji i pešaka dostavljaju, ako je restoran blizu, ne treba čak ni bajs... i na aplikaciji stoji da ti peške donosi... Realno brzo i stigne, dok onaj veže i odveže bajs... ovaj odmah kreće, ne gubi se previše u minutazi ako je restoran jako blizu... Sve stigne vruće... a ja sam i bolji on foot... Brz sam kao i moje patike... Bile su plave, a od noćas su crne! 😎

20231203_015809.jpg
 
Kad ti dođe dostavljač na vrata, ti ga onda zaustavi malo i ispitaj sve što te zanima... oko posla naravno.. :cool:Marijan odlepršao..
 
@Noki Nakupilo se coveku,sFati ga. Kako Vox kaze,raspitaj se... Verujem da bi ga posle kraceg razgovora oslobodio stresa :)
 
Za glovo sam saznao da ne možeš da biraš. Traže da radiš čak 6 dana u nedelji, a preko wolta nisam poručivo. Malo me mrzi da skidam i njihovu aplikaciju, ali sam načuo da je fleksibilnije... Jedino da pitam nekog wolt dostavljača na ulici...
 
Има Марио Врећо видео на јт како вози за њих један дан.
Али искр ти препоручујем сваки други посао, који год само да није нека гиг економија. Нема ту никаквих пара, мсм има, али не за раднике
 
Ika meni treba + 100 do 150 eura mesečno, to je sve.

Volim da sam fizički aktivan, da se krećem... Volim takve poslove. Imam osećaj da na bajsu malo i vežbam i dobijam neke pare za to.

6 do 10 dana u mesecu. Takvi poslovi me zanimaju, opisao sam, a tu izbor nije ogroman.
 
Znam 🙂 ako mi niko ne da odgovor online pitaću nekog na ulici. 🙂 ali mislim da je malo kompleksniji odgovor, da zavisi ko je posrednik u celoj toj priči, jer svi rade preko tih posrednika...
 
Ako se dobro sećam @vucko je radio za njih pa ga kontaktiraj.
Sve aplikacije te teraju sto vise da radiš sa bonusima koje dobiješ za određeni broj dostava nedeljno/mesečno. Bonuse ne mozes ostvariti ako ne radis svaki dan, a oni su dostavljacima dobar deo zarade. Tj bez bonusa tesko da mozes uzeti pristojnu kintu...
 
Glovo pored bonusa i favorizuje dostavljače koji više rade, tako da imaš motivaciju da radiš više i da ima što manje tih koji hoće da im to bude samo neki mali dodatak u toku meseca. Ne sumnjam i da wolt isto tako radi. Dakle algoritam će više vožnji dodeljivati onom ko se više cima.
 
Ika meni treba + 100 do 150 eura mesečno, to je sve.

Volim da sam fizički aktivan, da se krećem... Volim takve poslove. Imam osećaj da na bajsu malo i vežbam i dobijam neke pare za to.

6 do 10 dana u mesecu. Takvi poslovi me zanimaju, opisao sam, a tu izbor nije ogroman.
Можеш на пијаци да питаш да помажеш око постављања тезге и тих физикалисања ујуутро, сиг сам да ће се скупити 100е кроз месец дана. Мали ја сам то радио на пијаци, никада нисам скупио 100е, али никада нисам радио сваки дан. То је било пре 13 година, па бих могао да кажем да сам скупио данашњих 100е по куповној моћи.
Можда да шеташ псе, колико видим често негде шеташ, па ти је то мжд мало додатног труда, мада нзм цене шетача.
 
Hm.. radije bih podučavao engleski u Kini ako moram off border 😄

Naučio sam do brojim na kineskom... uči se za pola sata, probajte, plus znam sve osnovne izraze. "Dajte mi ovo, koliko košta, gazda? Skupo je 😌" itd" 😄

U BG mi treba posao od 2-3 dana u nedelji po nekoliko sati... kao dopuna budžetu... tako nešto
 
За сезону грејања постоји посао даљинског очитавања, ја сам то као студент радио преко задруге 4-5 дана месечно. Сад то може и лакше и брже да се одрађује тротинетом.
 
Vrh