Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Mozda da nam posaljes slike sa suprotne strane da uporedimo koliko ljudi seta tamo gde nema kafica, trznih centara i stambenih kula. Bas si vickast :)

Tako je Dragane! Nek' nam pošalju fotografiju zgubidani sa dunavskog keja. Ma siguran sam da ni sada kada nose zimske jakne neće uspeti da popune sav prostor!
 
Mozda da nam posaljes slike sa suprotne strane da uporedimo koliko ljudi seta tamo gde nema kafica, trznih centara i stambenih kula. Bas si vickast :)
Прошетајте од Ушћа до хотела Југославија. Није баш густо као у БнВ али увек има људи. Проблем супротбе стране је што се кеј завршава код Газеле и што нема попречних комуникација те ретко ко иде узводно од Бранковог моста.
Мени је бољи пример кеј на Дорћолу, увек има људи целом дужином а најближи кафић је код 25. маја.

И још једна ствар, тржни центар привлачи више људе са аутомобилима него шетаче уз реку.
 
Често виђам групе људи који вежбају на зеленилу уз обалу узводно од Бранковог моста. У БнВ за то нема места. Шири зелени појас уз обалу на НБГ ће остати нешто најбоље у БГ урбанизму.
 
Mozda da nam posaljes slike sa suprotne strane da uporedimo koliko ljudi seta tamo gde nema kafica, trznih centara i stambenih kula. Bas si vickast :)
Samo sto sa ove strane imamo visoko urbanizovani centar grada a sa te puste suprotne strane park, divlje naselje i poslovni deo oko Sava centra, nije bas uporedivo zar ne.
 
Expo 2020 Dubai, naš štand. Donelo TV na kom se reklamira BGH2O.

FJH9xB3aAAAgumw
 
nema cemu da se spasi. a gradi se brzo po meni. sto se tice ukusa koliko se vidi dosta nama se svida. ali legitimno je da se doste drugima ne svida. samo da ne pisemo ili se pravimo kao ej ovo je moje misljenje pa svi tako misle
 
Није ми сад јасан овај рендер где су сачуване окретница и шине и имамо неке локомотиве испред.
 
Vrh