Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

BWR.
Mislim da dosta zavisi od toga i koja firma odrzava zgradu, koga stave za upravnika a i od budzeta koliko stanari placaju po m2 u odnosu na sta sve treba da se odrzava. Mislim da ce Kula biti dobro odrzavana.
 
Mene je isto spopao jedan od tih ''čuvara'' da je kao zabranjeno fotografisanje.
Na pitanje, ko je zabranio, se okrenuo i otišao. Matore budale koje se lože da su i dalje u nekoj službi...

Inače one saobraćajnice između Savske i VV su izgleda predviđene prvenstveno za stanare i pristup garažama, zato i nisu povezane međusobno, što i nije loše (za stanare).
 
Počela nadogradnja....

Ispred zgrade Aqua za nedelju dana nikla je ova konstrukcija za staklenu baštu budućeg restorana...
d97673ad71152f854db77108e6dbb832.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
dugo je trajao komunalni red...
 
Počela nadogradnja....

Ispred zgrade Aqua za nedelju dana nikla je ova konstrukcija za staklenu baštu budućeg restorana...
d97673ad71152f854db77108e6dbb832.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
"""
Postovana gosp. Acimovic,

U podnoziju zgrade Aqua otvara se restoran, mislim da je naziv "Kota".

Deo koji je predvidjen za bastu ispred same zgrade taj restoran je zagradio limenom kutijom koja pretpostavljam da ce biti zastakljena i sluziti kao zatvorena basta samog restorana po najfinijoj tradiciji domace nadogradnje.

Shodno tome molim da mi posaljete dozvolu za bastu i za tu nadogradnju i resenje po kojem im je ovo dozvoljeno. Ovo posebno naglasavam da u BnV do sada nisam video ni u jednoj zgradi i da svi restorani i kafici imaju pravo da postave stolice napolju ali ne i da zagrade javnu povrsinu.

U napred zahvalan, ""

Poslao sam mail upravnici. Da vidim sta ce da kazu.

Iskoristio sam tvoju sliku, prastaj.
 
Poslednja izmena:
Počela nadogradnja....

Ispred zgrade Aqua za nedelju dana nikla je ova konstrukcija za staklenu baštu budućeg restorana...
d97673ad71152f854db77108e6dbb832.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
To je slika i prilika kako posluje preduzeće "Beograd na vodi":
Reklamacije stanara ignorišu mesecima, a zakupci lokala mogu da rade šta hoće - da nadograđuju, da odvrnu muziku, da se parkiraju po trotoaru... Pritom su to zakupci (BW ne prodaje lokale) - znači BW može da ih kontroliše, da hoće....

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Mene zanima kakav je to tip ljudi kojima su izvor informacija N1 i Nova S 🤣 Da ne dodajem nastavke za obe kuce iz porodice cnn-a 😃
Peko kog medija bi gradjani Srbije saznali za rusenje Velje nevolje u Hercegovackoj ulici, naredjenja policiji da ne reaguje na pozive, korumpiranje policajca obecanjem o legalizaciji nelegalnog objekta i veza Dijane Hrkalovic, clanice SNS-a, sa mafijom, da ne postoji N1?
 
Pa to se nije ni desilo kao što forumaš nije čuo na snimku da je obezbeđenje reklo da je ulica privatan posed.

A čak i da je sve to istina za to su krivi Englezi, CIA, Petreus lično i sl.
 
Da kada mi napisu kao da sam prosecan SNS glasac sa IQ 70 da je to namestaljka, a obezbedjenje smara voditeljku u programu uzivo, zaista se pitam koliko su glupi ili bezobrazni kada misle da sam bas toliko glup. Gde bi culi za Jovanjicu, helikopter, naplatnu rampu, vesala koja su nam spremali sa litijumom, za prodaju banja njihovim prijateljima, za tuzioca Stefanovica, zandarma Vucka, sverc oruzja sa Krusikom, ultracop, milionske poslove milenium tima, Veselinovica i ovog rodoljuba Radoicica, ubistva Ivanovica, Cvijama, Stanike, da nije N1, Nove S i krika...
 
To je slika i prilika kako posluje preduzeće "Beograd na vodi":
Reklamacije stanara ignorišu mesecima, a zakupci lokala mogu da rade šta hoće - da nadograđuju, da odvrnu muziku, da se parkiraju po trotoaru... Pritom su to zakupci (BW ne prodaje lokale) - znači BW može da ih kontroliše, da hoće....

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
Ima izreka na starom gradu, "što živiš u gradu ako ti smetaju kafići u prizemlju" 😂😂🔥
 
Mene zanima kakav je to tip ljudi kojima su izvor informacija N1 i Nova S 🤣 Da ne dodajem nastavke za obe kuce iz porodice cnn-a 😃
Slažem se donekle. Otkazao sam pretplatu jer preteruju sa pozivanjem Dveri, Jeremića i Milice zavetnice. Što je mnogo, mnogo je.

Inače ima tu vrlo kvalitetnih novinara.
 
Ne sumnjaj u moju urbanost :)
Ono što meni smeta je nadogradnja, muzika iznad dozvoljene jačine, parkiranje po trotoaru...

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
To je tzv. turistička ponuda Beograda i kako građani zamišljaju da grad treba da izgleda.

Nema dela grada gde nije tako.
 
Poslednja izmena:
Gde te je startovao? Tj. šta si fotkao?
Ove tri Scala, Sole... iz daljine tamo sa raskrsnice u VV.
Prvo se zbunih, nisam odmah ukapirao šta govori, zabranjeno fotografisanje, kao da sam upao u vojnu bazu.

Inače ako i dole dozvole automobile po trotoarima, blinkere (stajače na ''5'' min) i slične beogradske spacijalitete, stvarno su obesmislili celu priču naselja.
 
Slažem se donekle. Otkazao sam pretplatu jer preteruju sa pozivanjem Dveri, Jeremića i Milice zavetnice. Što je mnogo, mnogo je.

Inače ima tu vrlo kvalitetnih novinara.
НОВА РС почела да користи и онај одвратно сензационалистички навлакачки Б92 начин објава, Н1 иде исто мало у том смеру... О идеологији не говорим, већ о оном ,,Готово је'' ; ,,Ево када'' ; ,,Нећете веровати''...
 
Da ne skrećemo temu na muziku i parkiranje. Poenta moje objave je pre svega bila u onoj nadogradnji koja je nikla ispred Akve.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
Hoću da kažem da je to normalno. Pun je centar nadogradnji. Svuda su prihvaćene.

Naravno treba se buniti, ako čovek ima energije.

Btw. Ne znam da li povezano, ali ovaj lokal je Kota, dok je po dolasku Šapića u sedamdesetom ugašen splav Kota70.
 
Poslednja izmena:
Mene zanima kakav je to tip ljudi kojima su izvor informacija N1 i Nova S 🤣 Da ne dodajem nastavke za obe kuce iz porodice cnn-a 😃
Evo meni su izvor informacija N1 i nova S pa mi reci šta te zanima. Takodje pogledam i rts,pink.hepi,kurir,BBC i mnoge druge.
Ako pratiš samo jedan izvor nećeš dobiti realnu sliku.
 
Evo kako izgleda pod liftova u gotovo svim zgradama u Beogradu na vodi, s izuzetkom onih uz reku (Residences, Terraces).... Sve pločice polupane još tokom gradnje.

Zgrade se stanarima predaju u poluruiniranom stanju zajedničkih prostorija a onda započinje višemesečno natezanje sa preduzećem "Beograd na vodi" koje odbija da zameni pločice...

Zumirajte za potpun ugođaj.
8cf37a873ab406ecdf7a371df2441da3.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
Ovaj stepen javašluka ipak niko nije očekivao

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Vrh