Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Nota deluje najskromnije na renderu od svih zgrada do sad (bar meni), neće ih izvući ni staklena ograda na terasama. Nema garsonjera zato što već godinu i kusur nije problem kupiti garsonjeru u BnV a pre toga je kupovina garsonjere bila misaona imenica (mene nekad davno odbiše na keca). I dalje nema petosobnih, ili će ih biti par na vrhu. Nema ovde razmišljanja o porodicama, već samo razmišljanje o prodaji, i da se popune rupe u ponudi.
U pravu si. Zamisli ti da prodajes kamenje.
Imas male kamencice i to svaki sat prodas po 30-50 komada, zatim imas ogromne stene koje ti kupi jedva po neko. Na sta bi se fokusirao ti kao privatni biznis?

Penthousea a i vecih stanova ima u ponudi i sad ko hoce barem 10tak (quarteti i slicno) ali tesko se prodaju jer to je 700k-1M sto je za trziste u Srbiji prilicna suma. Mnogo lakse i brze je prodati 5 manjih nego jedan od 1M. Evo i Kula recimo. Sve dobro deluje na papiru ali u praksi prodaja je isla ali na gurku i kroz dosta vremena. Opet imas i primer tih “porodicnih” velikih prostranjh stanova BW Rivijera gde su se ljudi istresli 1-2M za takve stanove i moram priznati solidno dobro prodaja isla. Mislim da ima raznih struktura stanova da biras jedino što je cena takva kakva je :) a da nije trzisna onda ne bi mogli da prodaju.
 
Iako svi stanari plaćaju minimum 1.20eur/m2 za održavanje, u šta su uključene i usluge baštovana, "Beograd na vodi" lepo održava samo prostor oko "Residences" i "Galerije", kao i Savski park.

Stanari ostalih zgrada dobijaju ovo na slici...
759aba39486ac79804ca284ba9888326.jpg
53d403ee2ede088054e5e33057926bdf.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Zanimljivo je da Nota dobija prvi put stanove od 45kvm, ne znam da l su tu kvadraturu nudili u drugim zgradama, neka me neko ispravi. Svakako bolja investiciona kupovina nego dvosoban od oko 55kvm kakvi su do sada bili u ponudi. Zna li se cena?
 
Zanimljivo je da Nota dobija prvi put stanove od 45kvm, ne znam da l su tu kvadraturu nudili u drugim zgradama, neka me neko ispravi. Svakako bolja investiciona kupovina nego dvosoban od oko 55kvm kakvi su do sada bili u ponudi. Zna li se cena?
Da li neko zna cenu za Notu i mozda rok izgradnje?
 
Debilno je naravno, ali ovi što se ovako parkiraju gde ko stigne, neka prvo razmisle da li na nekoj lokaciji ima mesta gde da stanu. Ako nema izvolte taksi ili prevoz. Takodje galerija ima milion slobodnih mesta, a verujem da čim voze automobile imaju i noge. Mnogo je lakše postaviti auto gde se stigne nego malo uključiti mozak.
 
Sutra:
Kako izgledaju pločice na podu liftova zgrada u "Beogradu na vodi" koje su oštetili majstori prilikom gradnje, a "Beograd na vodi" odbija da zameni mesecima.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Evo kako izgleda pod liftova u gotovo svim zgradama u Beogradu na vodi, s izuzetkom onih uz reku (Residences, Terraces).... Sve pločice polupane još tokom gradnje.

Zgrade se stanarima predaju u poluruiniranom stanju zajedničkih prostorija a onda započinje višemesečno natezanje sa preduzećem "Beograd na vodi" koje odbija da zameni pločice...

Zumirajte za potpun ugođaj.
8cf37a873ab406ecdf7a371df2441da3.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Onda se zove tako!

Kad će da otvore normalni tok ispod Kule

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Evo kako izgleda pod liftova u gotovo svim zgradama u Beogradu na vodi, s izuzetkom onih uz reku (Residences, Terraces).... Sve pločice polupane još tokom gradnje.

Zgrade se stanarima predaju u poluruiniranom stanju zajedničkih prostorija a onda započinje višemesečno natezanje sa preduzećem "Beograd na vodi" koje odbija da zameni pločice...

Zumirajte za potpun ugođaj.
8cf37a873ab406ecdf7a371df2441da3.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
I da su cele, ne liče ni na šta...
 
To je ja mislim prvi prosuo Vlogzilla
Ma jok, vlogzila je pametan covek, trudi se da ne koristi taj izraz, mada ponekad izgovori, ali vidi se da ne voli to. Prvi je to izmislio Beogradske rs ili Belagrade City (neko od njih) i onda ostali poceli da ponavljaju selfi mostic. Odakle ljudima logika da tako zovu most ne razumem.
 
Logika je stanes na centar polukruga okrenes telefon ka sebi i fotografises se zajedno sa kulom Beograd.
 
Vrh