Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Mislim da je fora sledeca. Kazes 15 dana i kad prodje 15 dana evo samo sto nije. To je strategija koja se na zapadu uveliko koristi.
A za 15 dana ce biti "otvoreno za javnost" tako ste mozda moci u neki kafic ili vidikovac ili nesto. :) :) :) :) Bukvalno majstorica.
Inace za to se ide na ozbiljne treninge na zapadu.
 
Da li je moguce da nekoga toliko zaslepi politika da misli da je video placen?! Pa svaki stranac koji dodje u BnV isto reaguje. Ja sam vodio strance u BnV i isto su reagovali.
Koliko god mrzeli politicare realnost je da je BnV jedan od najuredjenijih i najmodernijih delova u Evropi. Obisao sam celu Evropu i tvrdim da je promenada u BnV najlepsa. Pored toga sigurno je jedna od najbezbednijih (vecina promenada u svetu nema ogradu).
Anti-narodni projekat, namenjen bogaćenju mafije i podignut uz pomoć mafije. Protiv običnog, mladog čoveka, koji treba da stvara porodicu i ostane u Srbiji. Uz to natrpan i toliko ružan, da ga ni uređeno šetalište, ne čini prihvatljivim.
Obični građani treba da bojkotuju ceo projekat, kao i komercijalne sadržaje, da sklanjaju pogled, kada prolaze pored. Eventualno se u slučaju nužde, može koristiti kao toalet.
Oni, kojima je ceo društveni koncept, nastanka Beograda na vodi prihvatljiv, neka uživaju u njemu.
 
Da li je moguce da nekoga toliko zaslepi politika da misli da je video placen?! Pa svaki stranac koji dodje u BnV isto reaguje. Ja sam vodio strance u BnV i isto su reagovali.
Koliko god mrzeli politicare realnost je da je BnV jedan od najuredjenijih i najmodernijih delova u Evropi. Obisao sam celu Evropu i tvrdim da je promenada u BnV najlepsa. Pored toga sigurno je jedna od najbezbednijih (vecina promenada u svetu nema ogradu).
Ено, на свака 4 минута широм Света неко настрада од пада са неограђене променаде.
 
Neverovatno sta sve uradise za ovo vreme. Najjaci projekat u Srbiji svih vremena! Ludilo!!

Danas bio Alabar, Predsednik, Sinisa Mali. Koja je to posvecenost projektu. Nevidjeno.
Alabar: Predsednik AV je jedinstven slucaj na svetu gde god sam bio da je neko bio spreman da stvarno "radi" za interes drzave.

Obilazak hotela i najavljeno otvaranje za posetioce za 15tak dana.






Pogledajte prilog 213400
A el vido neko Nepomenika da je ovoliko posvecen da mu njegovi gradjani sa leve strane Dunava dobiju kanalizaciju?
nagradno pitanje:
Cime je uzrokovano njegovo nepostojanje u resavanju osnovninih civilizacijiskih potreba desetina hiljada njegovih sugradjana:
a) Boli ga donji abdomen za smrdljivu Borcu, Ovcu, Krnjacu... otici ce tamo samo kad bude morao pred neke sledece izobre ]
b) Sto da se cima kad nema nikakvog licnog finasijiskog interesa da se to resi
c) EXPO i Naci stadion su bitniji od nekih dodjosa koje je smesto tamo kada su zbog njegove politike morali da pobegnu iz svojih kuca
 
Da li je moguce da nekoga toliko zaslepi politika da misli da je video placen?! Pa svaki stranac koji dodje u BnV isto reaguje. Ja sam vodio strance u BnV i isto su reagovali.
Koliko god mrzeli politicare realnost je da je BnV jedan od najuredjenijih i najmodernijih delova u Evropi. Obisao sam celu Evropu i tvrdim da je promenada u BnV najlepsa. Pored toga sigurno je jedna od najbezbednijih (vecina promenada u svetu nema ogradu).
 
Koliko god mrzeli politicare realnost je da je BnV jedan od najuredjenijih i najmodernijih delova u Evropi. Obisao sam celu Evropu i tvrdim da je promenada u BnV najlepsa. Pored toga sigurno je jedna od najbezbednijih (vecina promenada u svetu nema ogradu).

Nemam ništa protiv BnV i više puta sam to ovde, iako je nepopularno, rekao, ali pretera ga sa ovim... Ne moramo baš daleko da odemo, npr. Budimpešta.
Malo dalje London... Ako računamo i primorske gradove, besmisleno je nabrajati: La Croisette, Barselona, Valensija, Splitska riva itd... Toga sam se setio od gradova u kojima sam bio poslednjih pet godina. To su neuporedive stvari.

Lepo je sređena promenada u BnV, ali nemojte da preterujemo sada...
 
Meni je isto promenada najbolje nesto sto sam video od gradova koji nisu na primorju. Primorski gradovi imaju taj neki smek sa palmama koji mi se svidja ali ovako od ostalih gradova bukvalno smo objasnili kako se to radi.
 
Погледајте шеталиште у Карађорђевој како смо објаснили како се то ради...
Приватни пројекат има приоритет у односу на главно градско шеталиште?
 
Nemam ništa protiv BnV i više puta sam to ovde, iako je nepopularno, rekao, ali pretera ga sa ovim... Ne moramo baš daleko da odemo, npr. Budimpešta.
Malo dalje London... Ako računamo i primorske gradove, besmisleno je nabrajati: La Croisette, Barselona, Valensija, Splitska riva itd... Toga sam se setio od gradova u kojima sam bio poslednjih pet godina. To su neuporedive stvari.

Lepo je sređena promenada u BnV, ali nemojte da preterujemo sada...
Ma Vradovic i slični su samo trolovi, i to nekvalitetni. Click-bait što si se reklo. Ko što ima ljudi koji na ovom forumu govore sve najgore, i da bukvalno ništa ne valja u BnV, tako imaš i ove što je sve Ludnica i najbolje na svetu.
 
Da li je moguce da nekoga toliko zaslepi politika da misli da je video placen?! Pa svaki stranac koji dodje u BnV isto reaguje. Ja sam vodio strance u BnV i isto su reagovali.
Koliko god mrzeli politicare realnost je da je BnV jedan od najuredjenijih i najmodernijih delova u Evropi. Obisao sam celu Evropu i tvrdim da je promenada u BnV najlepsa. Pored toga sigurno je jedna od najbezbednijih (vecina promenada u svetu nema ogradu).
Свако ко је разуман и релативно објективан види и разуме исто што и ти. БНВ променада и јавне површине свакако јесу међу најлепшим и најуређенијим у Европи. Наравно, и ти си као нормалан и добронамеран човек приметио ниво острашћености и аутизма појединаца. Они ће исто причати чак и да се направи хотел од 10 звездица, или неки други садржај који је препознат у светским размерама. Сигуран сам да би они волели да све пропадне или не успе, само како би могли да кажу да су били у праву. Мени је било невероватно када сам чуо од једног форумаша да је Ложионица упропашћена :) Срећом, па пројекат напредује, шири се, добија нове садржаје и то је неповратан процес. Такође, људи бркају ствари намерно или случајно, па у овој теми помињу аутобуску станицу или то како је неки други пројекат лош. Истине ради, треба рећи да је заиста јадно да се после 7 година отворио део станице и да је 99 посто у питању јавашлук, лоповлук и све најгоре појаве нашег друштва.
 
Hoće moći da se izađe bircaninovom na park ili blizu parka pa prema promenadi

Kuda će biti najbliže bajsom sa vračara npr da se ne kruži
 
Срећом, па пројекат напредује, шири се, добија нове садржаје и то је неповратан процес

Širi se na račun grada, odnosno nas svih, na prostor kao što je Sajam, da bi nastavili na naš račun da se bogate pakovanjem stambenjaka po obali.

Alal ti vera na propagandi.
 
Осим што се путује дуго до града, мену су ок, али ми се не свиђа што се средња класа протерује из ширег центра ограниченог Панчевцем и Трошарином.
 
Vrh